Praca truskawki Huelva TAK czy NIE wypowiedzi...

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 1228
poprzednia |
Na tym forum możemy opisac swoje spostrzezenia zwiazane z wyjazdami do pracy w Hiszpani...


Do wszystkich zainteresowanych!!!OHP zaczynają nabory do Hiszpani na truskawki...
dzięki za informacje! Ja się wybieram. Jadę pierwszy raz... Czy jest tu osobą która już kiedyś z nimi jechała? i mogłaby napisać jak to wszystko wygląda na miejscu? to dla mnie bardzo ważne! Obawiam się tego wyjazdu...
Hej , ja też zamierzam w tym roku jechać na truskawki przez OHP
Witam Was !! Ja równiez sie dowiedziałem o rekrutacji pracowników do zbiorów truskawek i cytrusów :) Niedługo bede na spotkaniu w OHP w Olsztynie. Czy ktoś jeszcze sie wybiera z Warmińsko Mazurskiego ?? Pozdrawiam :))
edytowany przez pablomazury: 27 lis 2011
Ja wybieram się z Wrocławia. Pozdrawiam
Do Paulla22 :
Hej :)) Byłaś już na spotkaniu z przedstawicielem Cordialca?? Wypełniłaś kwestionariusz zgłoszeniowy?? Wpłacałaś 30Euro zaliczki ?? Coś mówili dokładniej kiedy bedą wyjazdy ??
Pozdrawiam Wszystkich ktorzy juz jezdzili :))
spodkania zaczynają sie 5 grudnia w Toruniu...
Hejka, ja zapisałam się w OHP we Wrocławiu, jeszcze termin spotkania nie jest uzgodniony.
Pozdrawiam
Cześć wszystkim tak przypadkiem szukałam coś o pracy na truskawki w Hiszpanii i trafiłam na wasze forum i zarejestrowałam się dlatego że chcę zasięgnąć troszkę więcej informacji na ten temat. Chciałam się zapytać czy ktoś już wyjeżdżał na truskawki do Hiszpanii do Villablanca za pomocą Pana Radosława K. A może ktoś jedzie w lutym 2012r. proszę o opinie lub jakieś informacje na ten temat, ponieważ mam zamiar jechać tam po raz pierwszy.
Do Agatka2010 a skąd Ty tego pana Radosława K. wzięłaś pytam ponieważ w ostatnim czasie spotyka się wiele osób oferujących prace za granica a nie jest to do końca uczciwe...pozdrawiam
Również wybieram się na zbiór truskawek w 2012r pozdrawiam wszystkich którzy wyjeżdżają.
Trochę naczytałem się na forum o panie Mario itp. i osobiście to mam mieszane uczucia mam nadzieje ze pogoda dopisze i będzie wszystko w porządku :)
Wyjeżdżamy z Białegostoku przez OHP. na Dąbrowskiego 22 spotkanie z p. Mario coś około 9 grudnia ma być.
edytowany przez Michal_2012: 30 lis 2011
U mnie w regionie również pojawiło sie tego typu ogłoszenie

a to wyslal mi organizator wyjazdów : czyli Radosław K.

Witam
Miejscowosc to Villablanca .
Kobiety do nas przyjezdzaja od 8 lat.
Praca zaczyna sie od lutego do czerwca.
Tylko dla kobiet .
Zeby sie zapisac trzeba wysłac swoje dane na maila wraz z nr telefonu.
Mieszka sie w miescie a nie na polu.
Mieszka sie w domach jednorodzinych po 3-4 kobiety w pokoju.
za wode swiatlo i mieszkanie pracodawca odlicza 2 euro czyli na reke zostaje 36 euro za 6.5 godziny,nadgodziny sa platne po 7 euro za godzine.
Zapewniamy transport do nas oczywiscie na koszt wlasny.Dopiero powrot pokrywa pracodawca.
No,no bardzo ciekawa to oferta,ale z tymi potraceniami troszkę niekorzystna ...pozdrawiam
hej. wybiera się ktoś na rozmowę w Toruniu 5.12 ??? bo ja pierwszy raz mam zamiar jechać :) jak mnie wezmą oczywiście
Hej do n sysia ja bede na tym spotkaniu 5.12 w Toruniu...pozdrawiam
:) to fajnie, ciekawa jestem jak to będzie
ja też będę 5 na spotkaniu w Toruniu... i też jestem ciekawa jak to będzie.
Do morena 7236: a Ty jedziesz pierwszy raz do Hiszpanii na truskawki czy może byłaś już wcześniej?
a skad dziewczyny jesteście??? ja okolice Strzelna- za Inowrocławiem w ramach przybliżenia okolicy :)
ja sępólno krajeńskie przed chojnicami ;-)
to kojarze gdzie ;)
podaj swój nr gg :-) albo odezwij się do mnie 3579419 ;-)
Ja Włocławek...
Hey.. wczoraj odbyło się spotkanie w Krakowie i zdecydowałam się jechać. Mario mówił że wyjazd styczeń/luty
i co było ogólnie na tym spotkaniu???? :)
Również jadę na spotkanie, do Torunia w poniedziałek. I również jestem ciekawa jak wygląda takie spotkanie. Czy rzeczywiście wybierają ileś tam osób, czy każdy, kto będzie na spotkaniu pojedzie? Ja razem z mężem złożyliśmy dokumenty oraz moja siostra, szwagier i brat i zaprosili tylko mnie i mojego męża.
ooo no proszę, bo myślałam że zapraszają wszystkich kto złożył im dokumenty a tu się jednak okazuje że nie. a skąd jesteś Kamilo??? :) pozdrawiam
Z Rypina a Ty ?
odpowiedź jest w postach powyżej ;)
także do zobaczenia jutro i powodzenia tym którzy starają się o ten wyjazd :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 1228
poprzednia |

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie