praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
Dzwonia lub powiadamiaja smsem,jesli jedziesz pierwszy raz na miejscu dowiesz sie gdzie trafisz,do jakiego pracodawcy.
...różnie tel. sms. gg.mailem ;przy autokarze według listy lub na miejscu pracodawcy zgłaszają ile osób potrzebują i w jakim wieku..zabierają w busy i na campo. na miejscu dopiero wiesz czy dobrze trafiłaś to tak jak loteria..
Ja kiedy bym nie wyjezdzał to odrazu wiedziałam do kogo trafie..sa listy zrobione predzej np.że Kasia,Krysia i Zosia jedzie do Antonia a Marysi i Lucyna do Enrike na miejscu przyjezdzają i zabierają swoje pracownice na campo...a i o wieku nigdy mowy nie było po prostu miedzy 21 a 47 lat.
hej :-) witam wszystkich, dawno mnie tu nie było, ostatni mój wpis był ok rok temu.
Jeśli chodzi o wyjazdy i pracodawców to zgdzam się z moreną7236 , poniekąd jest to loteria ale jeśli chodzi o osoby które nie zostały zapisane do określonego pracodawcy, i dowiadują się na miejscu u kogo będą pracować- np . ja tak miałam ;-) a co do wieku , to znam tez osoby któe mają ok 55 lat i super dają sobie radę :-)
WIEM że teraz we Wrocławiu ; w niedzielę panie wiedziały gdzie która jedzie ; 3 lub 4 raz ;a jednak dostały numerki i innych pracodawców jakie zaszło nieporozumienie? pewności nigdy nie ma....
cześć,ja równiez wybieram się z koleżanką na truskawki,pierwszy raz jedziemy,juz miej więcej zorientowalam się co koniecznie trzeba zabrac ze soba, bo wiele razy pisaliście o tym:)Jednak zastanawiam się gdzie mogę znależć aktualne forum na ten rok czyli 2012 nie chciałabym się sugerować starymi wpisami,jest taki wątek na 2012?może jest ale ja żle szukam,proszę o pomoc ;)
Witam był ktoś w UP na spotkaniu w Koszalinie?
zielonooka20 niema czegoś takiego jak wpisy na 2012 rok porostu cały czas jest kontynuacji tematu ale możesz odwiedzić Praca truskawki Tak czy Nie,praca huelwa 3 itp...ale wątek wszędzie taki sam...pozdrawiam
a jesli koso np chce jachac tylko na 2 mies to myslicie ze to duzy problem sobie zorganizowac dojazd do polski?
ktoś
zalezy od szefa, oni zamawiaja ludzi na cala kampanie i trudno im wytłumaczyc ze ktos chce jechac do domu wczesniej, nie zdziw sie jak bedziesz miec tam problemy zeby wczesniej wrócic , bo z hiszpanami sie ciezko dogadac.
Żaden problem wrócic do Polski w kwietniu, od p. Mario cały czas są autokary. Sama raz wracałam, a w autokarze naderwane ścięgną, złamane nogi, bolące krzyże, zwichnięte ręce. Jak ktoś chce wracac wczesniej to uważam, że to szefowi i tak na "rękę".
Zawsze kiedy potrzebowałam lub gdy musiałam zjeżdżałam prędzej nie było większych problemów...
Witam Was. ja rowniez wybieram sie do Hiszpani na zbior truskawek i troche sie stresuje bo to moj pierwszy raz. Widze, ze niektore osoby juz wiedza do jakiego pracodawcy jada i gdzie.. natomiast ja nie.. rozumiem, ze dowiem sie tego wysiadajac z autokaru? Mam jeszcze pytanie odnosnie kasy.. bo pani z ohp powiedziala mi ze zakladaja Nam konto na ktore nam beda przelewac.. i potem my bez problemu mozemy sobie to przelac to na konto polskie? tylko jest taki problem ze nie znam jezyka i obawiam sie tego ze sie nie dogadam tam z tym przelewem :P
PS: jestem z Krakowa :)
W punktach moneygram możesz wysłac bez problemu- z marokańczykiem się dogadasz po polsku, ale za wysłanie 500 euro zapłacisz 30. W banku jeżeli masz u nich konto to wysysłasz za bodajże niecałe 4 euro. Napewno na miejscu poznasz kogoś kto zna język i Cię pokieruje. Powodzenia
Do Sorgi

Orientujesz się czy ktoś organizował i kiedy wyjazdy z Krakowa?
bo ja też jestem z Krakowa i trochę późno się opamiętałam z tym wyjazdem...
a byłam już w Hiszpanii na truskawkach w latach 2003, 4 i 5.
wow, 30 euro to tak troche duzo.. :P ale dziekuje za odpowiedz:)

Do filodendron7 :

Organizuje OHP (al słowackiego 44) . Jeszcze nie wiadomo czy wyjazd bedzie z Krakowa, bo moze byc tez z Wrocławia. dokładnej daty nie znam wyjazdu.. Pani z ohp powiedziala ze polowa lub koniec lutego, ale ze nas o tym poinformuje kilka dni wczesniej, wiec trzeba byc przygotowanym :P Ja tez tak troche pozno zbieram sie z tym wyjazdem, bo dzisiaj jeszcze musze isc do banku wplacic mariowi te 30 euro.
dzięki Sorga za info, a ty sama jedziesz, czy z kimś?
Jest zimno i nie przyjemnie
ale bedzie goraca i przyjemnie(:
Oj robertto roberttojak zwkle humorek nie opuszcza :)pozdrawiam wszystkich miłego dnia
do Szecherezadaaa to w takim razie kontynuujmy:)Sorga ja też jadę pierwszy raz i również mam stresa,ja jadę z Rzeszowa:)czekam na tel od Maria:)Dobrze ze moja koleżanka jedzie ze mną bo sama jeszcze bardziej bym się stresowała,a własnie jest taka możliwość ze nas rozdziela??kiedy mam poinformować ze chce być z koleżanka,a w ogóle da się tak?mam powiedzieć od razu Mario przez telefon,czy jak będziemy na miejscu?Jechały jakieś koleżanki?i jak było z tym?
zielonooka jak najprędzej skontaktuj sie z Mariem i powiedz ze chcecie być razem...na miejscu będzie za późno bo już będziecie przydzielone do szefów...pozdrawiam
o ile już ich nie porozdzielał , bo rozmowy były na poczatku grudnia chyba przynajmniej u mnie w toruniu byla 7 grudnia. a jest luty.....
"Filodendron7" jade niestety sama.. bo moje kolezanki sie wycofały.. :/ A Ty jedziesz z kims..? podobno ma byc okolo 6 dziewczyn z krakowa i pani z ohp powiedziala ze napisze mariowi zeby mnie przydzielil do tej grupy.

Do zielonooka20 : moze poinformuj osobe u ktorej się zapisywalas na ten wyjazd, ze chcesz byc z kolezankami to ona wtedy powinna sie skontaktowac z mariem i go o tym poinformowac.. albo mozesz osobiscie do niego napisac jak masz nr..:)

PS: bierzecie pościel?
Witam.Jestem tu nowa i poczytalam troche ale nie wszystko :)
Jestem teraz w Hiszpanii i dzwonilam do Mario ale on gada tylko po hiszpansku i sie nie dogadalam :(
moze ktos ma namiar do kogo zadzwonic zeby sie dogadac bo wybieram sie do Huelva i chce sie z mezem dostac na zbiory.bede bardzo wdzieczna za podpowiedz :)
Czasem się zastanawiam... my was czy wy nas... Mario zna język polski ;-)
Jego nr znalazłam tu na forum ale to wczesniejszy post byl wiec moze zmienił nr a ja zadzwoniłam do kogos innego ?
Mario zna doskonale jezyk polski, kiedys nawet na tym forum pisał.
no to nie kumam o co chodzi ...
Moze niechce mu sie gadac w kolko to samo
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego