praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
zapas maki jest :D. morena tylko on jest wielki i czarny :) nie jestes przesadna?
No to tam będziesz miała wiele zwierzaczków do przytulania hahahahahahahaha
No nie jestem przesadna i mam psa wiec twój kotek by mnie pewnie nie polubił...
slyszalam ze duzo psow i kotow wlasnie biednych... i sie boje czy jakiekolwiek pieniadze stamtad przywioze bo jak pojechalam do krakowa na wycieczke w podstawowce to cale kieszonkowe wydalam na karme dla golebi a im ciagle bylo malo..:(
zajal by mi z pol torby wiec moze lepiej go zostawie hehe;d
Emilia ja myslałam o szczurach puchatych i milutkich...
aaa o szczurach :D. zobaczymy moze da sie z nimi zaprzyjaznic hehe;d
No to nie ma co szkoda miejsce zajmować a po kogutka to do Aldi sie przejadę...
a podkradnie sie komus z zagrody i upiecze na ognisku. ktos to pisal ze niedaleko mieszkali LUDZIE Z LASU to sie dzide od nich pozyczy i na lowy ;d
a juz wiem to bea pisala o tych ludziach z lasu
Amadorka jade drugi raz do palos,ale mialam przerwe 5 letnia:)mialam tutaj prace to juz nie jezdzilam
Hehehe oni są cywilizowani nie mają dzid ...
hiszpanie ktorzy z nami pracuja,hoduja koguty do walk...
nie raz juz dziewczyny mowily ze dobre by byly na rosol hehe

oj lidzik,przynajmniej wiesz co Cie czeka ...
amadorka przecież po tych ich walecznych kogutach to niestrawności idzie dostać a ja już stara jestem to muszę uważać co jem...
hihi koguty do walk;D to bea tak to pisala o ludziach z lasu jak o jakich dzikusach ;d
amadorka wiem wiem co jest tam grane:)
jakichs mialo byc
Emilia- w poszukinaniu "koncowki" buhahaha
dobra dobrej nocy dziewczyny :) mam nadzieje ze jutro bede sie mogla pochwalic smsem;d pa;)
poszukiwaniu * sorka ;p
Cytat: morena7236
amadorka przecież po tych ich walecznych kogutach to niestrawności idzie dostać a ja już stara jestem to muszę uważać co jem...

taa bo to takie zylaste,ale wiesz jak to na polu
nie ma co jesc to nawet koguta sie wezmie hehe
Hek Emillia wypróbowałam twój przepis na chleb. Jest śwetny i bardzo prosty. Tak jak pisałaś. Polecam wszystkim:-)Dzięki. MOże w Hiszpani będę go piekła jak trafię na piekarnik. hehehe
Emilia ,wracajac do przepisu na chleb
podalas -kostke drozdzy,ale jaka? ile gramowa??
heh nie moge spac. ciesze sie stokrotka :) amadorka kostka drozdzy 100 gram :)
Cześć:)ja tez nie dostałam jeszcze sms-a,dziwne bo myślałam ze Podkarpacie pojedzie razem,a tu się okazuje ze jakaś dziewczyna z Tarnobrzega jucz pojechała,a kiedy my mielczanki?do każdego eska biegam jak poparzona z nadzieja ze to Mario,jak to znajomi to pal licho,ale jak promocja ze wygrałam 100 tysięcy zł to już mnie szlak trafia,obawiam się ze pojedziemy w kwietniu
Dziewczyny w sobotę w pierwszej kolejności jadą dziewczyny powtórkowe a z nowych tylko kilka, wiec może być tak ze żadna z was nie jedzie teraz...

DOSTAŁAM SMS! DOSTAŁAM SMS!

od brata:)))
witam wszystkich :) boreczek Ty potworze! wczoraj mialam zrobic to samo ale sie powstrzymalam :D

Co do kotów przynoszących takie rzeczy. to ja miałam kota kiedyś kiedyś i też się wkurzałam na takie niespodzianki. Ale potem wyczytałam, że koty tak robią, bo się troszczą o swoich opiekunów i przynoszą im jedzenie. Czyż zwierzęta nie są lepsze od ludzi???
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego