praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
Ja jade nastepnym kursem z Dromadera w przyszlym tygodniu. No nie powiem,ze nie, bo sie boje, pracowalam na truskawkach, ale w Szkocji, nie bylo zle. Tutaj boje sie tych ogromnych pajakow, tarantuli, no i wezy. Wiem, ze to troche smieszne, ale jak bedzie to oblazilo domki, to bedzie ciezko. Pracowalam juz w hiszpanii, ale na Allmasenach, albo na mandarynkach w Catalonii i nie bylo zle, ale tam..? kto to wie jak to bedzie.
Ja również chcę jechac z dromadera tylko w drugim terminie:) Bejus19 mogłabym Cie prosić o jakieś dane kontaktowe tzn. numer bo chętnie bym pogadała z kimś kto jedzie w drugim terminie, a wiecie moze jaka to dokładnie miejscowość w prowincji Huelva?
są 4 Bonares, El Roco, Moguer, Palos de la Frontera ...
El Rocio jak juz.
jeszcze pod Mazagon dochodzi.Ale przewaznie daja pracownikow dla grufesy i cory
dzieki za poprawke braklo i .....
Mam wpłacić zaliczkę do 18 żeby jechać jednak troszke sie obawiam, czytałam opinie i wiele osób uprzedza przed wyjazdem z dromadera. Czy ktoś już z Was jechał na truskawki z dromadera? a jezeli chodzi o miejscowość Palos to znalazłam szczególnie negaytywne opinie
a dodatkowo znalazłam artykuł o tym jak traktują kobiety na zbiorze truskawek w miejscowości Palos, chciałabym mieć pewność że wkładając w ten wyjazd tyle pieniędzy nie zaskocze sie negatywnie. to na wyjazd jadą same kobiety? na przejazd trzeba mieć 700 a wiecie jak z kasa na miejscu? czy tez trzeba miec na poczatek jakies euro na jedzenie ubezpieczenie i ta butle bo wypłaty miesięczne przecież
wiesz to juz zalezy od pracodawcy chyba jak traktuje ludzi hiszpanie sa raczej impulsywni.Ja osobiscie nie spotkalam sie z dziewczynami ktore byly zle traktowane
wyplaty sa raz na tydzien.zdarzaja sie jeszcze pola gdzie co 2 tyg szef placi.Zazwyczaj dostaje sie butle na poczatek a potem szef odtraca a potem kupuje sie jak sie skonczy ale to wychodzi nieduzo jak sie zrzuci kilka osob mieszkajacych razem w domku.Niektorzy szefowie daja zaliczke inni nie
Wszystkim życzę szczęśliwej podroży!! i kazdej by trafila na dobre campo :) pozdrawiam
edytowany przez Madziuleczek20: 16 lut 2013
czy ktoś ma aktualny numer telefonu do mario
Cytat: cordialca1
do agnieszka23555, wyjazd pierwszy planowany jest na koniec stycznia, kolejny miedzy 4 a 10 lutego i tak prawie 1 x w tygodniu. jesli ktos jet tutaj na miejscu, wiec niech napisze mi maila: [email] i powie dokladnie co i jak lub zadzwoni na nr. [tel]lub [tel], moze sie tez zapisac u nas na wyjazd. koszt wyjazdu 125 €. osoby zainteresowane prosze o wyslanie mi maila a ja odpisze. Pozdrawiam, Mario
Skopiowalam nie wiem czy to nadal aktualne
Kto sie wybiera od Maria w przyszlą Niedziele?? :) Prosze pisac na priv!
Witam mam pytanie jeśli pracowałam z 3 lata temu zjechałam do Polski i nie zrobiłam bachy to czy teraz cały czas mi się liczy jako pracuję i popierają mi kwoty na ubezpieczenie? zaznaczam iż za pierwszym razem też nie rozbiłam bachy i jak wróciłam na następny rok to nic mi nie zabrali a drugim razie też nie robiłam bachy i nie wiem czy teraz mi naliczają co miesiąc na seguro a jesli tak to ile ? słyszałam że wcześniej bache robił szef zawsze i dopiero od roku 2012 e trzeba robić samemu i że nic mi nie pobieraja a też słyszałam że leci mi i że 80 e mi pobierają i teraz nie mam pojęcia jak to z tym jest .
Witam .Minoł rok i znów zaczeły się wyjazdy na truskaweczki. Dziewczyny już pojechały ,ale sa załamane ,bo mało pracy .Narzeka wiara na Maria ,ale i tak z nim jadą ,ponieważ co zrobić u nas kasy nie ma więc trzeba zęby zacisnąć i heja . Trzymajcie się . Ja już nigdy nie pojadę tam .Wolę chleb z wodą niż wylądować w tym syfie .Pozdrawiam
Ile jest pracy to zależy od pola jak małe to praca co 2 dzień , jak duże to codziennie. Widać po zamówieniach, ze są pola gdzie dziewczyny już pracują codziennie, tak więc powinno już być coraz lepiej.
I osoby zainteresowane wyjazdem powinny już powoli się pakować i trafić do porządnego pracodawcy.
Witam. Jest ktos na forum, kto jedzie 6.03 z Torunia przez UP?
witam mam pytanie jak płaca za zbieranie dniówke czy od ilosci zebrania truskawek ???? czy tez faceci zbieraja truskawki pozdrawiam
Cytat: stefanpolska
witam mam pytanie jak płaca za zbieranie dniówke czy od ilosci zebrania truskawek ???? czy tez faceci zbieraja truskawki pozdrawiam

Za dniówkę (6,5 h) ok 37 euro. Tak, faceci tez zbierają, jednak podczas naborów w PL nie sa rekrutowani do tej pracy. Głównie załatwiają sobie robote przy truskawkach bedąc na miejscu lub po postu przez znajomych itp.
placa jest na dniowke-ale musisz uzbierac przynajmniej minimum skrzynek-na kazdym polu jest inna liczba-i tak faceci tez zbieraja truskawki -pozdrawiam
W jakich miejscowościach w Hiszpanii najlepiej szukać pracy??
Norwegia Niemcy Austria Anglia Holandia
http://www.sfora.pl/Weto-Niemcy-nie-otworza-granic-dla-ludzi-z-tych-krajow-Unii-a53149 i poki jest sznasa jedzcie tam pracowac
Cytat: davel
placa jest na dniowke-ale musisz uzbierac przynajmniej minimum skrzynek-na kazdym polu jest inna liczba-i tak faceci tez zbieraja truskawki -pozdrawiam

Są pola gdzie nie ma limitów , są pola gdzie liczą, ale tylko ze względów statystycznych, a sa takie gdzie uzbierasz za mało - za karę na drugi dzień masz wolne.
To wszystko zależy od pracodawcy.
Jutro wyjezdzam...Trochę się boję, gdyz chyba wyszłam juz z wprawy...;p Jadę z Krakowa o 11.00 przez torunski UP...Ciekawe, czy ktos z forumowiczów, równiez jutro wyrusza...:)
Powodzenia Nasea i życzę dużych zbiorów
Nie dziękuję fresowka1 :);) Dziewczyny, dzwonilam do UP w Toruniu, aby potwierdzic swój jutrzejszy wyjazd. Kobieta spytała również czy znam jakies osoby z nr NIE, które chciałyby jechac do Hiszpanii na truskawki, bo BYC MOZE, będą potrzebowac więcej kobiet. Jesli więc ktos ma ochotę, niech dzwoni do torunskiego UP ( 544 112 140), moze akurat, tymbardziej,ze koszt takiego wyjazdu wynosi jedynie 25 euro.
25 eu !?..prosze
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego