praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
1171-1200 z 9714
małgorzata_z Czy ktoś jedzie z Wrocławia pierwszy raz na zbiory i kiedy bo ja miedzy 10 a 15 marca
Ok dzięki Ewka:) będę się nastawiać na te dnie .Pozdrawiam :)
Chciałabym ponowić pytanie, czy wie może ktoś NA JAKIEJ STRONIE INT.ZNAJDUJE SIĘ LISTA OSÓB JADĄCYCH Z WROCŁAWIA DO HUELVA OD MARIA ?? o ile w ogóle taka jest.. ...
Hej robertto nie ma sprawy to żaden kłopot , :) jezeli chodzi o pieniądze w polsce , to wiem cos o tym ... ze bieda , spróbujcie w Dromaderze na truskawki , wczoraj się jeszcze ogłaszali że jest kilka miejsc wolnych i wyjazd jest na dniach może wam się uda , nie wiem , ale widzę że tam gdzie ja jadę tez na liście jest dwóch mężczyzn , więc spróbujcie . tyle że trzeba im zapłacić za przejazd ale jeżeli bardzo wam zależy , i w miarę jesteście przygotowani finansowo ponieważ pobierają oplatę 650 zł za osobę , a w drugą stronę pokrywa pracodawca , ale dowiedzcie się sami www dromader praca :)
małgorzata z jakiej firmy jedziesz?
czy jedzie ktoś z masia ciscar?
hej nata jest już nasza lista widziałaś?
jadę od maria
a cha :) sporo osób jedzie do niego:) co zabrać:? kalosze na pewno i ciuchy przeciwdeszczowe kiedyś kupiłam spodnie i kurtkę i mam je do dziś fajna sprawa . Na pewno coś ciepłego bo chociaż tam klimat jest zupełnie inny , ale pogoda też potrafi dac w kość . Ja biorę same najgorsze ciuchy , takie w których chodzę w domu , owszem letnie lumpy i coś na jakieś wyjście też trzeba mieć :) ale ja ne szaleję ,chociaż miałam koleżanki które po zejściu z pola ubierały się w panterki i super ciuchy i leciały na miasto , no wsumie kwestia ciuchów , zależy od nas samych JA na takie wypady ubieram się w lumpeksach:) . Co jeszcze zabrać? jakies leki przeciwbólowe , na pewno wapno w tabletkach, jakieś kosmetyki , kiedyś się zabierało nawet naczynia i czajniki bezprzewodowe , no ja teraz akurat nie muszę , ale nie wiem jak jest na innych finkach, rękawiczki , jakąś kasę na przetrwanie do wypłaty , pare zupek chińskich , super zupki są w biedronce , takie jak gorące kubki kosztują 45 groszy a nie jak knor 1,50 :) i są smaczne , polecam :) w biedronce są tak że smaczne sosy po 65 groszy sossino pieczeniowy jasny i ciemny , rewelacja również polecam
dzięki jusz mniej więcej wiem co zabrać
Hej adixa!widziałam, ja jadę z Poznania,a Ty?Mam do Ciebie pytanko,jak byłam na spotkaniu słyszałam że dziewczyny gadały o pszczołach,to prawda że jest ich tam mnóstwo???,ja mam alergie na te potwory,czym bliżej do wyjazdu różne rzeczy przychodzą do głowy.Pozdrawiam:)
hej! jedzie ktoś sindbadem w środę?
hej czy był ktoś na zbiorach w polos jakie tam są warunki
ja jadę z cordialki
Mi do pokoju Marokańczyków dwóch dokooptowali ,nie myli się ,chlali ile wlezie. Szkoda że nie ma osobnych pokoi
Hej nata :) ja tez mam alergie tak są pszczoły , jak masz podaj mi gg to pogadamy
21572662
to moje gg :
Dziewczyny gumy bierzcie :-)
e jak polki mogą mieszkać z marokańcami???????????
Taaa orbit:)
Nooo jasne!!! Ale spoko fujary mają po kolana . hahaha
buu hahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaP):)))p
Dziewczyny macie jakiś pomysł na kasę? znaczy gdzie trzymać
Kto jedzię się bawić ...he to jedzie :) na pewno tym laseczkom sie nudzic nie będzie hehe... ja się już napatrzyłam i dziękuję , nie jestem jakaś nieszczęśliwa , ale jakoś mnie to nigdy nie bawiło wole kase i plaże uuuuuuuuuuuu :))))))))))))) już się opalam hehe
kase? najlepiej na koncie i przesyłać do polski , kiedyś miałam schowek w torbie , ale już raz mnie okradli i dziękuję a jak nie chcesz wysyłac do polski to niestety saszetka twój nierozłączny element odzierzy
Czy jedzie może Małgorzata z Wrocławia?
Jakim koncie? Jak założyć? Tam przelewają czy do łapy?Jak przelać stamtąd
nie palę ile starczy na miesiąc ? Ile wziąść na początek! Jejjju czy karte do telefonu lepiej tam kupic?
adixa ...napisz coś więcej
Temat przeniesiony do archwium.
1171-1200 z 9714

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego