Praca sezonowa przy zbieraniu cytrusów 2012 z Mariem

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 1069
aaaa19 ja nie pisze tego po złości i przeciwko forumowicza, porostu stwierdziłam ze ktoś was w błąd wprowadził robiąc sobie jaja z ludzi oczekujących...i dlatego to sprawdziłam i to co usłyszałam napisałam wam...
okey nie było tematu bo nie chodzio to zeby sie klocic.. a moze Ty wiesz czy ludzie z list rezerwowych maja szanse zeby jechac?
wiem o co chodzi i świetnie to rozumię..... ale naprawde po co te nerwy wpłaciłyście pieniądze i pojedziecie tylko trzeba poczekać..... było się zapisać na truskawki , u nas na zbiorach jak są potrzebne osoby na pomarańcze to szef wybiera jedną czy dwie grupy i idzie się na następny dzień na cytrusy . a nie taka filozofia , kurcze morena ile Mario ma tych cytruów ze robił osobny nabór?
Wiesz w ostatnich latach coraz wiecej plantatorów ma cytrusy nawet mój były szef tez sobie nasadził...mysle (ale to moja opinia) że na pewno 90 procent z listy rezerwowej pojedzie...
mi to chodzi o cystrusy jak to jest z ta listą,przeciez jeszcze nie podpisywalismy kontaktów i nie wplacalismy pieniedzy bo niby kontaktow zabrakło i stąd moje nerwy związane z wyjazdem
A moze skontaktuj sie z Mario i niech Ci to wyjasni...jak to wszystko ma wyglądac ,mysle ze tak bedzie najprościej...
kontrakt to mozesz dopiero dostac przy autobusie albo na polu , oni tak robią ...im się nie spieszy
Właśnie napisz do Mario ja tam podałam też gdzieś na forum namiary do niego bo mam go na facebooku, może uda ci się coś dowiedzieć
http://www.facebook.com/profile.php?id=1[tel]&sk=info
Na profilu ma cały czas napisane że poszukuje kobiet na zbiory truskawek oraz owoców cytrusowych
edytowany przez adixa: 03 lut 2012
Jejku Jejku
Jaka Panika !
Spokojnie Dziewczeta
Rozmawialem z Mariem Moze raczej Pisalem
Jesli ogarnie wszystko na ostatni guzik toda znac Bez NERW(:(:(:
poprostu te nerwy są nie do zniesienia....
Spokojnie ludzie nawet się nie obejrzycie jak będzie wyjazd ,chociaż doskonale to rozumiem tez kiedyś pierwszy raz jechałam...
szanse są nikłe aby rezerwówka jechała...jestem na tej liscie i nie mam się z czego cieszyć...pani mnie uświadomiła i pary były mile widziane...
Jak to zwykle bywa Polowa sie wykruszy Wroci do Polski i rezerwowi pojada
No chyba ze Mario ma wiecej miejsc lub zalatwi
Wtedy wszyscy spotkamy sie na miejscu
Kiedy nie Wiadomo
Rownie dobrze moze to byc w marcu kwietniu Na pewno ci co chca pojechac pojada
Spooooooooookoooooooooooooojniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Swiete slowa panie robertto hehe.......:)))))))))))
jedzie ktoś na cytrusy z woj.łódzkiego?
Cytat: laskowska83magda
Wiecie może czy polski internet działa w Hiszpani?
internet działa ale jest cholernie drogi lepiej kupic na miejscu za od 15-35 euro
witam serdecznie mam w kwietniu wesele i dopiero w maju moge wyjechac? gdzie byscie proponowali prosze o sprawdzone firmy tam gdzie byliscie
???????????????? w maju ????????? to wszyscy powoli zaczynają zbierać się do powrotu do polski zależy jeszcze na co jedziesz ale przypuszczam że pracodawca ci podziękuje czy tak czy tak
jeśli na truskawkę to na pewno nie masz co szukac w maju , a jeśli chodzi o cytrusy to być może gdzieś dostaniesz pracę ....
a ile na cytrusy jest wyjazd? ile mozna odłozyc? skad jest wyjazd/ wie ktos
:))))))))przepraszamże się zapytam byłeś gdzieś na spotkaniu rekrutacyjnym w sprawie wyjazdu ?
Wszystko jest napisane na forum wystarczy poczytać , a skąd ja mam wiedzieć ile jesteś w stanie odłożyć? wszystko zależy od ciebie jak rządzisz pieniędzmi i jakiem masz potrzeby
witam czy ktos wie czy na poczatku maja jakis jest wyjazd na cytrusy? na jaki czas i ike mozna zarobic miesiecznie
............sin comentario:
adixa-buena idea...
hijo de puta://////
tu son imposibles...hahahha
hehe ......:jo save:
organizacja na ten wyjazd to jest gorsza niż w agencji towarzyskiej.......szkoda słów....nikt nic nie wie......
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 1069