Praca sezonowa przy zbieraniu cytrusów 2012 z Mariem

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 1069
ja też, ale wyjazdy mają byc pod koniec marca, a już 1 więc nie został miesiąc, myślę, że za jakieś 3 tygodnie może juz pojedziemy
powiedz mi Kamilo jaką masz przybliżoną datę wyjazdu na kontrakcie
nie mam kontraktu, bo w Toruniu nie dawali a kase mamy wpłacić dopiero jak dostaniemy smsa a przybliżona data to nic Ci i tak nie daje, bo było zimno, noce były zimne i owoce wolniej dojrzewają więc wyjazdy są opóźnione
Witam ja z chlopakiem rezygnujemy z wyjazdu na cytrusy poniewaz ona ma oferte pracy a ja inny wyjaz gdyz wyjazd mial byc w lutym a juz mamy marzec i mozezmy odstapic dwa miejsca bo mamy kontrakt tylko nie wiemy jak odzyskac kase i ustapic miejsce. ktos chetny?
miejsca nie możecie odstapic, bo Mario ma liste rezerwową i jeśli ktoś nie jedzie to on sam wybiera ze swojej listy a zaliczki raczej nie odzyskacie
A wiecie dlaczego ten cały Mario opóźnia te wasze wyjazdy, powiem wam!
robi to dlatego bo czycha na niego polski CBŚ i jak przyjedzie wcześniej to wpadnie od razu w ich łapy i pójdzie siedzieć, gdzie cwele zajadą go w dupę, i gdzie nauczy się pić i zacznie ćpać...hehehehhe jak czytałem na necie, wpisując w googla wyrazy pt. "praca przy zbieraniu cytrusów i truskawek w huelvie itp" to na każdym forum pisze że to kicha i oszustwo.
Jedna baba pisze że w 6 msc-y zarobiła aż 1000 euro (ciekawe swoją drogę co jadła bo chyba piekła skorpiony. No sory ale ja za 6 mscy w Polsce zarobię 12 tys. czyli mam o duzo duzo wiecej. Na necie jest też filmik na you tubie, przedstawiający pogrzeb chłopaka co pojechał zbierać pomarańcze (po hiszpańsku narańczos) ze swoją dziewczyną. Dziewczynę napadli tam Marokańce (ponoć straszne skurwysyny) i probowali zgwałcić, chłopak miał kosę więc próbował jej bronić. Marokańce wydarli mu ją i go zabili. Owa dziewczyna, przeżyla uciekła z planty do polski czeskim tirem, który akurat przejeżdzał w poblizu i zabrał ją aż do granicy z polską. Chłopak nie dość że nie zyje, to jego rodzina została obciążona kosztami pogrzeby 9tfu, kosztami sprowadzenia zwłok do polski jakieś 10 tys euro, tak czytałem. Napisze jeszzce raz głęboko się zastanówcie zanim tam pojedziecie, lepiej zostańcie w domu, a na planty niech jadą rumuni albo takie zjeby jak morena

a te 130 euro które wam bezprawnie zabrał mario próbujcie odzyskać, bo warto, sprawę zgłaszajac w najbliższej jednostce policji lub prokuraturze
Ile wczesniej dzwonią z Hiszpanii przed zbiorami?
nie dzwonią, dostajesz smsa kilka dni, 4-5 przed wyjazdem, ale piszę o wyjeździe od Maria.
witam! wiadomo coś nowego w sprawie wyjazdu na cytrusy od Mario ? ile można czekać na info?
wyjazd jest opóźniony musimy czekać do końca miesiąca pojedziemy
Za to noc z "Mariem" aktualna
zenujacy koles....

jednak propozycje takie jak :
http://www.hiszpanski.ang.pl/forum/inne/219465#post1379257
to juz moze jednak na privie skladaj pan...
Widzę, cambiar, ze masz jakieś niemiłe wspomnienia z plantacji. Możesz rozwinąć temat?
Niewiele mnie interesuje, co widzisz. Tematu rozwinac nie moge. Reklamuj sie dalej. Moze akurat...

dicharachero
2 dni temu, 13:24
Najlepiej dam gdzie truskawki. Słyszałem, że krzaki są duże, więc to doskonałe miejsce. Usługi po polsku.Twoje ogłoszenie ale chętnych brak...
Cytat: cambiar
chau chau chau, chau chau.
Jara, na dole wstawiłem korektę. Wiedziałem, że jakiś idiota nie doczyta do końca.
Ty się się nie tłumacz...a idiota to sam jesteś a jeśli nie dowierzasz to swoje wpisy poczytaj, dużo można się o Tobie z nich dowiedzieć.
Posty... lepiej popraw błędy w twoich, to forum językowe, a nie zlot analfabetow.
Mi to akurat zwisa a nie chodzi mi o błędy tylko o treść...
Treść tez jest z pogranicza scierki i truskawki.
Mi chodzi o treści które ty zamieszczasz istne łajno ...a jeśli to forum językowe to czemu ludzi zaczepiasz i durnowate wpisy umieszczasz.
cambiar, szkoda Twojego czasu, dicharachero i ekgonina to znowu jakies czuby, grasuja na tym forum pod roznymi nickami, nie zwracajcie uwagi na nich, mam nadzieje, ze Lukar cos z tym zrobi, zglosilam to juz, a ostatni wpis zachowaj sobie morena, mozna zglosic goscia na policje, taki madry a nie wie co to sa grozby karalne i publiczne ublizanie i ze nie jest anonimowy w internecie,pogratulowac

WITAM JAK WYGLĄDA SPRAWA WYJAZDU NA CYTRUSY? COŚ NOWEGO WIADOMO?

a czy może ktoś się wypowiedzieć o warunkach mieszkalnych na cytrusach i ogólnie o pracy .........?
Witajcie. Interesuja Mnie ludzie ktorzy zapisali sie na zbiory Cytrusów od Mario
Dostaliscie takie dokumenty ? Własciwie ksero.. ??

http://images49.fotosik.pl/1372/d6211cade0bab59e.jpg

http://images49.fotosik.pl/1372/b3918023e7e8fe6b.jpg

Dostaliscie jakies potwierdzenie wpłaty tej owej zaliczki po 30Euro za osobę?
Kto jest z Warmińsko Mazurskiego ??
Pozdrawiam.
Dostałam takie same dokumenty, jestem z Warmiśko-Mazurskiego. Żadnego potwierdzenia wpłaty zaliczki
I ja także jestem z Warm-maz. Także dostaliśmy, z chłopakiem, kopię "umowy" i także żadnego potwierdzenia nie otrzymaliśmy(dobrze, że całej kwoty nie trzeba było od razu wpłacać).
Wysyłaliśmy e-maile do Maria (chyba, a przynajmniej tak nam się wydaje) i podobno mamy czekać, bo w marcu pojedziemy. Mi się wydaje, że najwcześniej w kwietniu, jak nie później.
Swoją drogą, mogli by zawiadomić o tak dużych opóźnieniach, przecież e-mail nic nie kosztuje. Nieco wkurzająca sytuacja.
do adixa łatwo powiedzieć, że lepiej było się zapisać na truskawki, hmm? a nie pomyślałaś o tym, że na truskawki mężczyzn nie przyjmują? i do tego, aby "Oni" mogli się zatrudnić, najlepiej jak pojadą w parze ze swoją partnerką, co także było przecież sprawdzane, na liście obecności i np. (jak w naszym przypadku) pytanie o datę ur. partnera/erki.
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 1069