Praca sezonowa przy zbieraniu cytrusów 2012 z Mariem

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 1069
Hiszpania jest naprawdę piękna,te palmy przy ulicach,te widoki nie do opisania lepiej to zobaczyć na własne oczy.Kamil a ile masz lat?
Dobranoc.Pa
Ja 26 ( w tym roku skończę 27) a mój mąż 28
Cytat: Ghost_86
Beata skad jedziesz? kto jedzie z olsztyna okolic? no chyba ze wyjazd z wroclawia bedzie tylko
witam my z meżem jedziemy z Bartoszyc ale z ohp Elbląg nie mam pojecia dlaczego tak anie ohp Olsztyn ale macie racje numer do ambasady moze Nam sie przydac mam prosbe gdyby ktos byl w posiadaniu takiego numeru czy moglby go podac ?
Znalazłam taki wpis w necie dotyczący Ambasady w Hiszpanii

Uprzejmie informujemy, że w dni pracujące po godzinie 17.00 oraz w dni wolne od pracy i święta czynny jest komórkowy telefon alarmowy +34 629 864 508, przeznaczony do kontaktu z konsulem wyłącznie w nagłych wypadkach losowych, które mają miejsce na terenie Hiszpanii, w okręgu konsularnym Ambasady RP w Madrycie. Jeżeli sprawa dotyczy okręgu konsularnego Konsulatu Generalnego RP w Barcelonie, prosimy dzwonić na telefon alarmowy w Barcelonie: +34 6[tel].
dziekuje zapisze sobie napewno .... tak wrazie czego.
ten termin 25marca to jakis pewniak?
powiem tak, żaden termin nie potwierdzony sms nie jest pewny ;) Musimy mieć nadzieję, że tak będzie i koło 25 wyjedziemy.
A skąd ten termin 25 marca ? dostał juz ktoś jakiego kolwiek esa z takim terminem ?
nie, nikt nie dostał żadnego sms-a, a 25 marca to prawdopodobnie początek sezonu na pomarańcze, które mamy zbierać
Cytat: Valenciana7
witam!wyjazd na cytrusy będzie napewno!jedziecie na zbiory odmiany późnej pomarańczy Valencia late!zbiory te zaczynają się dokładnie od 25 marca zawsze i trwają do końca czerwca!
edytowany przez Kamila_26: 14 mar 2012
Aha a ja juz pot na czole .... hahaha ,mi tez powiedziano ze na koniec marca są organizowane wyjazdy ,mam nadzieje ze juz pojedziemy .. w końcu .
Kamila ten autobus którym jedziesz do wrocławia to przez jakie miejscowości jedzie?Bo ja nie mam żadnego autobusu.
szczerze to nie wiem, ja dzwoniłam na informację na PKS Włocławek i taki autobus mi podali. Ale do Włocławka muszę dojechać a to dośc daleko.
to niestety został mi tylko pociąg.Bo mój znajomy może nas zawieść ale za 200zł to troche drogo.Chyba że znajdzie się jeden facet,który się z nami zabierze i coś dorzuci.
Ja do Włocławka jadę samochodem, teść ma samochód na gaz, więc weźmie 50 zł, bilet do Wrocławia to 58 zł dla jednej osoby, jadę z meżem, więc 116 zł plus te 50 zł to podróż do Wrocławia uczyni nas 166 zł
Witam.Z tego co wiem valenia late nie zawsze zaczyna się pod koniec marca,zazwyczaj jest to połowa kwietnia albo koniec kwietnia i raczej konczy sie w czerwcu w połowie z tego co pamietam.
ja wyczytałam w necie, że rzeczywiście pod koniec marca sie zaczyna, zazwyczaj 20-25 marzec i trwa do końca czerwca, ale to tylko teoria, jak będzie w praktyce to się okaże.
są też wcześniejsze odmiany pomarańczy nie koniecznie macie jechac tylko na odmiane valencia late.
ja pracowalam na zrywaniu mandarynek i pomaranczy.
jesli bedzie ktos wiedzial skad beda wyjazdy to dajcie znac tu na forum bo nieukrywam ze wyjazd z wroclawia bylby dla nas duzym obciazeniem i dodaktowym kosztem (150-200zl) babka w ohp olsztyn zapewniala nas ze autokar bedzie z olsztyna... ale jakos w to watpie
nam też mówili, że jedziemy z Torunia, ale ja na to nie liczę, oczywiście jak będe coś wiedziała od razu napiszę, dla nas jest to podobny koszt, dokładnie 166 zł będzie nasz kosztował dojazd do Wrocławia, ale co zrobić? jak będzie trzeba to będzie.
mam pytanie, jest jakieś połączenie z OLSZTYNA do Wrocławia zeby zdążyć tam na tą 15.30 ? , przyznam że koszta są okropnie duże ... trzeba żyć na codzień z czegoś , musimy mieć odłożone pieniadze i jeszcze bilety ... i jeszcze idą świeta ...
połączenie mozesz sprawdzic w intenecie, wpisz w google sobie np rozkład pks lub rozkład pkp i wyswietli Ci się kilka stron, na których mozesz to sprawdzić. Zawse możesz znaleźć nr tel na informację na PKS lub PKP w Olsztynie i zapytac o takie połączenie, podadzą Ci nawet koszt biletu, ja tak dzwoniłam, żeby się dowiedzieć jakie mam połączenie.
juz własnie to zrobiłam i jest prawie na styk....
a nie masz wczesniej nic? Bo trzeba wziąć pod uwagę opóźnienia, a co jak autobus lub pociąg będzie spóźniony? Ja powinnam byc we Wrocławiu chwile po 13, ale chyba pojedziemy dzień wcześniej, bo to jednak daleko, a jak autobus po drodze się popsuje albo będzoe opóxniony?
Cytat: c702olopl1
juz własnie to zrobiłam i jest prawie na styk....

ja sprawdzalem jakes polaczenia wczoraj i jest pociag pospieszny ktory jest chwile po 14 we wroclawiu my rowniez bysmy jechali z olsztyna to zawsze mozna sie zgrac
skąd ten pomysł że wyjazdy będą z Wrocławia?? Mario i kobieta z OHP zapewniali na spotkaniu że wyjazd będzie w Olsztyna, to są dla mnie dodatkowe koszty. Opóźniony wyjazd, niepewność, niewiedza i jeszcze teraz to. Nie chcę narzekać ale to już naprawdę mnie powoli WKUR**A
a stąd, że w każdym miescie na spotkaniu było mówione, że wyjazd będzie z danego miasta a jednak i tak każdy musi dojechać do Wrocławia.
może z cytrusami będzie inaczej
Cytat: Ghost_86
Cytat: c702olopl1
juz własnie to zrobiłam i jest prawie na styk....

ja sprawdzalem jakes polaczenia wczoraj i jest pociag pospieszny ktory jest chwile po 14 we wroclawiu my rowniez bysmy jechali z olsztyna to zawsze mozna sie zgrac
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 1069