Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
451-480 z 495
no żeczywiscie nie sprzyjajacy klimat w którym Polki tracą zwykle rozsądek. Mozesz jeszcze prubowac poznawac jak najwiecej osob byc może trafisz na kogos kto cie szczegolnie zainteresuje. I tu rada nie staraj sie szybko zakochac zaczym kogos dobrze nie poznasz.P i zycze powodzenia)
taaa...tak jakby to było łatwe, kierować swoimi uczuciami...
a czasami tak jest, że tylko on się liczy i inne znajomości na niewiele się zdają....
Kinga, trzymaj się , tyle tylko chyba tu można powiedzieć
BeaI jeszcze w życiu się musisz dużo nauczyć. Prawie każdy facet jest do zastąpienia. Jak trafisz na kogoś bezinteresownego to zapomnisz o prawie każdym facecie.P)
w stosunku do zak 88 tez się pomyliłaś. Jednak jej coś pomogło bo mnie przeprosiła. Widzisz ja od początku wiedziałem ze to inteligentna dziewczyna.P)
Dzieki, BeaI, oczywiscie Ty masz racje, gdyby uczuciami dalo sie kierowac w zyciu nie zakochalabym sie wlasnie w nim, to od poczatku nie rokowalo dobrze na przyszlosc, jasne... a ja czulam sie bezsilna i szczesliwa tylko z nim.
Inf, rozumiem, ze w dobrej wierze zyczysz mi innej milosci, ale tak sie nie da. Po prostu sie nie da.
Kinga zycze ci powodzenia w tej sprawie. Ja dzisiaj jede złożyć wymuwienie z pracy ktora mi zajmuje tyle czasu ze praktycznie nie mam go zbyt duzo dla osob które mu zaufały. Musze im jednak coś wiecej dać od siebie niż tylko słowa i wiedze. Kinga jęzeli bedziesz chciała kiedys o tym popisac na gg to podaj swoje gg. Jeszcze raz życze aby to jakoś sie ułożyło.)
Inf., zadziwia mnie zawsze Twoja łatwość udzielania rad i wydawania opinii.Nie da się kierować rozumem w uczuciach, przecież każdy to wie. A jeśli byłoby tak łatwo zamieniac obiekt zaiteresowania, to cóż warte są takie uczucia, które można zastapić każdym innym?
Myślę, że moje doświadczenie życiowe jest na tyle duże, że mogę tu wypowiadac się i nie chcę już niczego się uczyć, niewiele jest już rzeczy , które mnie zaskakują.Mogę tu tylko dodać otuchy, a nigdy nie odważę się ludziom mówić, co mają robić.Nie wiem, czy się odnosnie kogoś myliłam, ani mnie to nie interesuje. Nie znam tu ludzi i mogę ich tylko wysłuchać, jeśli decydują się na wypowiedź publiczną. Sprawiasz wrażenie jakbyś wszystkie rozumy pozjadał, a Twoje wypowiedzi momentami są po prostu dziecinne, tak jabyś umiał zawsze wyczuc, co w kim siedzi i miał gotowa rade na wszystko, a to jest niemożliwe, Cada persona es un mundo.
nie no inf. wkurzyles mnie na maksa!!!!!!!!!!!!!
hej widac ze ty to wcale nie jestes inteligentny. sory ale popierwsze nie przprosilam cie za NIC CO JEST ZWIAZANE Z MOIM HISZPANEM!!!!!!!!!!! wiec pokaz mi to zdanie z moimi przeprosinami!!!!!!!!!!1
a po drugie dla twojej inforkacji

JESTEMY NADAL RAZEM I JEST CUDOWNIE!

i wiesz co?! widze ze on jest jeszcze bardziej pewny uczuc jakimi mnie darzy niz ja!!!!!!!!

a do tego we wrzesniu przyjechal do polski i zabral mnie na dwa tygodnie w nasz piekne gory!!!!! a teraz zostalam zaproszona przez jego rodzinke..... ale wiecej nic juz ci na ten temat nie napisz.

doprawdy tkwisz w tych swoich glupich przekonaniach. wiesz co mysle ze jestes ssssttrasssznie zakompleksiony!!!!!!!!!!!!

pozdrawiam. BeaI dzieki za wszystkie tlumaczenia...;) i innym takze wielke dzieks! buziole pa.
zak...88 o Twojego hiszpana mi nie chodziło. Moge tylko przeprosić za zle sformułowaną myśl i tyle. Powodzenia))))
Huh......trochę się tu zapuściłam,ale już nadrabiam zaległości:D Na początku chciałam się rpzywitać i w ogóle wsyztskich pozdrowić...:D

Po przeczytaniu ostatnich wątków w zupełności zgodzę się z BeaI...Gdyby wszystko było takie proste...jak wypowiedzi i porady niektórych z Was..to by wszyscy chyba byli szczęśliwi..Jednak serce nie sługa..:( Myślę...że jeżeli ludzie czegoś pragną to powinni do tego dążyć,a przynajmniej próbować..Jeśli się nie uda co jest możliwe czasem nawet bardzo..to jak to się mówi" z każdego doła można wyjść" przynajmniej nabierze się w ten sposób nowych doświadczeń..Pozatym jak już nie raz pewnie wspomniałam błędy są po to żeby się na nich uczyć..:) Jednak życzę wszystkim zakochanym skompletowania szczęscia i żeby przynajmniej po większosci się układało po ich myśli...:)


Aaaa i "słowo" do zak 88. Hmmm... wydaje mi się,ze nie jest wporządku...załatwiać sprawy w stosunku do drugiej osoby pisząc to na forum.Skoro masz jakąs sprawę do kogoś to bardziej feir będzie jak porozmawiasz z nią prywatnie...Ale to już Twoja sprawa,zresztą to nie swiadczy już o innych tylko o Tobie samej :)
I bardzo dobrze ,ze jesteś szczęśliwa ze swoim Hiszpanem i że Ci się z nim układa...byle tak dalej...


pozdrawiam
Droga * Yusia*
popierwsze jesli ktos wypowiada o mnie swoje zdania na forum i do tego zdanie nie prawdziwe to wydaje mi sie ze moge odpowiedziec na forum
a po drugie ble ble... mam nadzieje ze zaprzyjaznisz sie z infem....: )
pozdrawiam. a jesli chcesz w jakis sposob "go" bronic lub poprostu napisac mi co o ty myslisz to napisz mi na gg bo jak ktos madzre napisal: "wydaje mi się,ze nie jest
wporządku... załatwiać sprawy w stosunku do drugiej osoby pisząc to na forum. Skoro masz jakąs sprawę do kogoś to bardziej feir będzie jak
porozmawiasz z nią prywatnie..." pozdrawiam : )
Witaj Imf. :-)
No proszę wystarczy poczytac jeden "dobry" wątek, aby sporo sie o kimś dowiedzieć :-))) Muszę przyznać, że intrygujesz mnie coraz bardziej ...
Całkiem ciekawy "egzemplarz" :-) Mam nadzieję, że tym określeniem nie obraziłam Ciebie.

Pozdrawiam z słonecznego Gdańska
Ola
Ale walnęłam byka :-( miło być "Inf." a nie "Imf."
To tak jakoś samo wyszło ..

Ola
Ale walnęłam byka :-( miło być "Inf." a nie "Imf."
To tak jakoś samo wyszło ..

Ola
Droga zak 88.....

Po pierwsze to wypowiadam się na temat ostatnich wątków,które tu przeczytałam.Po drugie...nie mam Twojego numeru gg:) Po trzecie nie bronie w żaden sposób inf. ,ponieważ on nie potrzebuje adwokata i sam napewno umie doskonale załatwić swoje sprawy,a ja tylko napisałam co myślałam:)
Nie bulwersuj się tak:P pozdrawiam
Bea poraz pierwszy przyznam Ci całkowitą rację. Zachowałem sie dziecinie sądząc ze Zak 88 jest inna . No cóż błądzenie jest rzeczą ludzką. Zyczę Ci powodzenia Bea i musze przyznać ze lubiałem się z Tobą czasami spierać.))))
No rozwalasz mnie, zawsze z każdego tekstu wyjmujesz sobie zdania, które Ci pasują, ja tak do końca to nie wiem, czy jestem dla Ciebie zrozumiała w tym o czym piszę, pozdrawiam:)
BeaI powinaś zrozumiec że jestes od demnie pod wieloma wzgledami doskonalsza. wiec zawsze będe starał sie ci troche podokuczac. ale mam nadzieje że mi to wybaczysz. Pozdrawiam i życze miłego dnia)
dziekuje za ten link , to niestety dzala, rn3 miesiace wychodze z nls-u, rnmam to drugi raz
NAJLEPSI KOLESIE SĄ Z HISZPANII, PORTUGALII, MEXYKU.. A NAJLEPSZYM DOWODEM NA TO JEST RAFAEL NADAL!!!! NUNO GOMES, SIMÁO, CRISTIANO RONALDO, RAFAEL MARQUEZ, FERNANDO GONZALEZ....NO COŻ SA BOSCY ;p ------>pozdrowienia dla nich:*
Najprzystojniejsi sa MEXYKANIE!Jestem jeszcze mloda ale juz mialam stycznosc z Włochami,Portugalami.....itp, ale najprzystojniejsi i najladniejsi sa moim zdaniem Mexykanie. jestem w zespole i jezdimy po calym swiecie, poznalam tylu ludzi ze......... i tylko z Mexykaninem mam nadal kontakt piszemy ze soba E-maile i mam nadzije ze to sie nie zmieni!ja znam Hiszpanski i sie swietnie dogadujemy o wszyskim z nimi mozna porozmawiac!!!A opinie ze to są "chloptasie ktorzy zmieniaja partnerki jak rekawiczki" to ......to jest wierutna bzdura!Mam wiekla nadzije ze jak juz bede starsza to sie z nim spotkam i .........wszystko bedzie dobrze a wiecia dlaczego.....???....... bo w to wierze pozdrawiam wszystkich ktorzy pisali pozytywnie o Meksykanach :*
Kasiunia1204 jak dla ciebie jest najważniejszy wygląd zewnętrzny to ci współczuje. Później krążą o Polkach opinie wśród południowych podrywaczy że są łatwe i naiwne i niczego nie zauważą Najważniejsze jest to aby facet był odpowiedzialny, inteligentny i miał zasady moralne .
pytanie bylo: ktorzy Latynosi sa najprzystojniejsi, nie najinteligetniejsi... po prostu odpowiedziala na pytanie:)
Ekwadorczyk to twój ex?A co to znaczy equador?to chyba nie jest po hiszpansku ani w runa simi...więc? Był aż taki super?a rozumiałas w ogóle co on mówił?Chyba nie znasz hiszpańskiego-pisze sie Ekwador(po polsku)lub Ecuador...yo tambien estoy con un ecuatorianito lindo.Nos amamos muchissimo!!!
saludos
BRAZYLIJCZYCY!!
A precyzyjniej os cariocas - czyli chłopaki z Rio!!
A coisa mais linda e gostosaaaa!!
http://www.discoverychannel.pl/atlas/kraje/brazylia/wiara/index.shtml
Super są brazylijczycy
Najprzystojniejsi sa zdecydowanie Meksykanie!!! Sa cudowni! :) Badzo mi sie podoba Gabriel Soto. Extra facet :) Pozdrawiam.
alabama111 a pauliszka-modliszka to jakaś krewna
http://www.wloski.ang.pl/Jak_wyrwac_wlocha_19175.html
haha
inf. bardzo wielka przyjemnosc ci sprawia czepianie sie takie bez sensowne no nie? No coz kazdy inaczej sie dowartosciowuje zeby poczuc sie lepiej...
alabama111 ale mi dogryzłaś. Przecież dobrze wiesz ze jak większość dziewczyn idziesz na wnętrze faceta a nie urodę wiec po co ten głupi temat ciągnąć. A zresztą Latynosi dużo stracą ze swej latnynoskosci bo będą się podobnie jednoczyć jak UE . A jako mieszkanka z poza Ameryki Łacińskiej będziesz traktowana jako obywatelka 3 kategorii.
Temat przeniesiony do archwium.
451-480 z 495

 »

Pomoc językowa