Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 495
Kasia_21 mi sie wydaje że dobrze bo przynajmniej niektóre dziewczyny zrozumieją że nie należy sie pkać związek z facetem egoistą.Może już nie piszmy na tym forum o Twojej sprawie.)))
Hej Kasiu, jak to czytam to przypomina mi sie moje dziecinstwo, moi rodzice nie potrafili sie porozumiec, moj ojciec zawsze mial bardziej *olewczy* stosunek do wszystkiego,nigdy niczym sie nie przejmowal, ludzie zawsze powtarzali mojej mamie *daj sobie spokoj,znajdziesz sobie lepszego,on cie nie szanuje itd..* ale to byla sprawa miedzy nimi, to bylo ich prywatne zycie i tak juz sa ze soba 25 lat;-) Rob to co Ci serduszko podpowiada, Ty musisz podjac decyzje... Ty i tylko Ty! sciskam Cie mocno!!
Do inf. Mysle ze powinienes troszke zbastowac ze swoimi ogolnieniami i wiedza o latynosach. Porady typu *daj sobie z nim spokoj* zostaw dla siebie. Pozdrawiam.
Wiem ze decyzje musze podjac sama dlatego narazie nie podjelam zadnej,gdyz nie jestem pewna, mam jeden wielki metlik w glowie i to glownie przez niego!
Wiecie co, moze faktycznie nie ma co generalizowac ja nie znam wielu latynosow, jednego za to bardzo dobrze, moze i sa porzadni latynosi tak samo jak sa Polacy bez mozgu i bez serca jak i tacy dobzi... Szkoda, ze ja trafilam na takiego i ze moje dzidzi bedzie przez to cierpiec.. Przestrzegam wiec wszystkie dziewczyny zeby nigdy nie zapominaly sie w zwiazku i zawsze trzezwo myslaly, bo ja mialam chwile zapomnienia i po prostu nie uwazalam... Wiele bym dala zeby moje dziecko bylo upragnione i chciane a nie z przypadku... :(
Naprawde bardzo Ci wspolczuje, bo zdaje sobie sprawe ze to najciezsze chwile w Twoim zyciu ale, pomysl teraz o dziecku ono jest najwazniejsze, to wszystko ma wplyw na nie dlatego pstaraj sie troszke (chociarz troszeczke) uspokoic. Buziaki
naprawde sie staram ale czasami mam takie dni ze nie potrafie sobie ze soba poradzic ale az tak zle nie jest staram sie byc silna czasem wychodzi :) jak dzidzi mnie kopie to wtedy zapominam o nim i mysle tylko o moim skarbku wiec nie jest zle! Dzisiaj mam dobry humor! Zycze wszystkim milego dnia! :)
Kasia...zasługujesz na szczęście...i ono na pewno do Ciebie przyjdzie, z latynosem czy bez niego..będzie dobrze, zobaczysz! Dzidzi będzie miało super mamę..;-)) ...Ja bym oczywiscie chciala by Twój latynos przeszedł metamorfoze cudowną i zmądrzał ...ale nawet jesli przyszło by Ci życ jako samotna mama z dzieckiem to tez nie ma sie co załamywać...wiem ze to nie na temat..ale wiesz duzo jest mężczyzn ( ja akurat znam takich polaków-moich kolegów ) ktorzy wrecz uwielbiają kobiety które mają dzieci, spotykają sie z tymi kobietami,zakochuja sie nie tylko w nich ale i w ich dzieciach, chcą z nimi być, opiekowac się. Naprawdę..mój najbliższy przyjaciel teraz jest z Kobietą która ma 5-letniego synka i mówi że nie chciał by już zadnej innej ;-)) A zatem wszystko to co teraz moze Ci sie wydawac złe, może się potem okazać tym co przyniesie dobro ;-)
uściski dla Ciebie i dzidzi. :-* * *


do inf.
ach inf. ...ja wiem ..wiem....że z racji rozumu to Ci powinnam przytaknąć..bo jak Ktos jest egoistą to się już nie zmieni itd..no moze i tak...ale to nam sie tak łatwo mówi i radzi inf.. Bo to nie my bedziemy miec dziecko ;-)
Czasem ojcostwo też w cudowny sposób zmienia mężczyzn...ale co my mozemy na ten temat powiedziec Drogi inf. ?? Ja wiem tyle...ze gdybym miala urodzic czyjes dziecko to przynajmniej dopoki sie to dziecko nie urodzi dalabym nawet najgorszemu draniowi szanse...bo to jednak w połowie jego dzieło..i jego geny ;-)
Margherita 82 nie uważasz ze robisz drugi raz ten sam bład sugerując sie moimi poglądami na forum Trochę popisałem z Kasia i nie sądze abym co kolwiek jej pisał o tym aby nie dawała LE szansy. zawsze takich sprawach byłem neutralny. Pomoge jej tylko zebrac myśli i tyle.miłej nocy)
Ceść,znam Ekwadorczyków,Boliwijczyków i Peruwiańczyków osobiście i na wylot,a jednego takiego z Ekwadoru...aż za dobrze.To prawda PEKADORA co mówisz ,że zdradzają ale przyznaj:gdyby nie poskie dziewczyny ,które im na wszystko pozwalają,zakochują się(prawie nigdy ze wzajemnością)....to by tacy nie byli.Znam też latynosów nie skażonych jeszcze Europą i są zupełnie inni niż ci z Polski.No cóż...zgadzam się z tym,że Ekwador jest piękny,kultura kraju także.W kraju tym polecam sobotni targ w Otavalo i należące do turystycznej klasyki wyspy Galapagos.Ekwadorczycy to raczej niski naród.Jeśli chodzi o typ urody jego tubylców to preferowałabym tych z Sierra o iście andyjskiej urodzie tzn:długie,czarne włosy,czarne lub brązowe oczy,cynamonowy odcień skóry....mogą się podobać jeśli lubisz indiański typ urody.Wiążą się z Europejkami raczej dla polepszenia swej sytuacji materialnej i raczej są nacją dość konserwatywną.U kobiet cenią wierność,zaradność i oddanie, i żadne z nich cudeńka...ci,którzy są tu w Polsce najnormalniej się nami bawią-----wiem PEKADORA,że masz na myśli tych,którzy grają na ulicach polskich miast,i to prawda,że trzeba na nich uważać i jeśli już raz zranią,to nie przebaczac,bo nie warto i nie strać się już o bycie z innym z nich-wiesz o czym mówię skoro też ich znasz.rn To tyle by było.Ja polecam jeszcze Brazylijczyków ale wybór należy do Ciebie.rnPekadoraaaaaaa-----wiesz co znaczy to słowo:PECADORA"?rn Mnie po "cudownym" Ekwadorczyku został syn i wspoomnienia...meżczyzn nie polecam ale Ecuador polecam z całego serca!!!!Biedny ale przepiękny kraj!Warto zwiedzić Inga Pirca,Otavalo,Bańos,Iglesias de Quito,Loja,Guayaquil,Galapagos,Santo Domingo de los Colorados....ale Sierra jest najpiękniejsza!!!rn Pozdrawiam wszystkich,a Ciebię PEKADORA w szczególności!Może napiszesz do mnie parę słów?rn Pa,pa,pa!!!
no comment :-((((
"Troche popisalem z kasia i nie sadze abym co kolwiek jej pisal o tym aby nie dawala LE szansy.Zawsze w takich sprawach bylem neutralny. Pomoge jej tylko zebrac mysli..*
================================================================================
"no nie, jak facet nie rozumie kobiety i jej potrzeb to są juz objawy choroby psychicznej. Tak wiec będzie sie to pogłebiać i dla dobra dziecka LEPIEJ DAROWAC SOBIE TAKI ZWIAZEK. Potem dzieci będą Ci wypominać ze z Twojej winy zgotowałaś im takie życie.))))"
================================================================================
"...mozesz sobie go darowac bo tak naprawde Cie nie kocha.A jak bedziesz zwlekac to tylko bedzie gorzej...*
================================================================================
Uffff no wiec inf.... jesli Twoim zdaniem to jest wlasnie NEUTRALNOSC to jestes w wielkim bledzie.. doradzanie komus (kto jest zalamany,zrozpaczony i nie wie jaka decyzje podjac)w taki sposob to tylko pogazanie i nie ma to nic wspolnego z pomoca "zebrac mysli" (ladne mi zebranie mysli".Podejrzewam ze bardzo zadowala Cie kiedy slyszysz o krzywdzie wyrzadzonej przez latynosow bo ewidentnie widac ze masz do nich uraz.
Kobiety maja rozne potrzeby w zyciu co nie oznacza ze jesli facet ich nie rozumie ma chorobe psychiczna.. (totalna bzdura)
Kolejna brednia jaka opowiadasz jest: " Z mojego doswiadczenia wiem ze NIGDY nie zdradzaja faceci ktorzy sa niesmiali i boja sie kobiet" UWAGA! "zamiast chodzic na dyskoteki chodza na koncerty" nie no.... to juz pzostawie bez komentarza(!)
Też nie bedę kometował jak ktoś nie wie o istnieniu grup zorganizowanych latynosów .W Polsce dopiero zapoczątkowano działalność
http://www.seduction.pl/content/view/19/34/
http://www.maciejczekaj.com/?target=g.hjbqmravr&PHPSESSID=b45a78df111c
260cd0cbe4da37b810e4

http://www.akademia-uwodzenia.pl/index.php?id=meng_
Dla mnie ten wątek nie ma sensu.
Witam :) hmmm...gdybym ja była na miejscu Kasi i czytała wszytskie wasze komentarze i wypowiedzi to miałabym ogromny mętlik w głowie:/ Jedni piszą "daj sobie z nim spokój" ,a inni "daj mu szanse". A może najlepiej będzie jak sobie wszytsko przemyśli i dokładnie poukłada i przedewszystkim zdecyduje się czego tak naprawdę chce i oczekuje.I nie można pisac ,że "faceta przerosła cała sytuacja i dlatego się zachowuje tak,a nie inaczej" bo to jest kompletną bzdurą według mnie.Skoro podejmował się różnych decyzjii to powinien mieć swiadomość konsekwencji i skutków swoich poczynań...wkońcu jest dorosłym facetem i powinien wiedzieć co dobre,a co nie.W każdym bądź razie myślę,że on nie powinien się tak zachowywać i doprowadzać Cię do stanu zdenerwowania itd.przecież wie,że posiadasz w sobie cześć jego...myślę,że dziecko powinno Was zbliżyć do siebie,ale skoro jest inaczej to czy warto dalej pogrążać się w smutku?? Myślę ,ze powinnaś mu postawić sprawę jasno i konkretnie...jeżeli dalej się będzie trzymał swojego to chyba wiesz co zrobić...Najważniejsze jest to,zebyś podejmując decyzję myślała o dobru swoim i dziecka nawet jeśli miałabyś je wychowywać sama...


Takie jest w każdym bądź razie moje zdanie..3maj sie i głowa do góry..Pozdrawiam:)
czy możesz rozwinąć temat tych rzeczonych "grup zorganizowanych latynosów"? bo jeśli chodzi o linki do szkół uwodzenia dla mężczyzn to nic szczególnego - tak samo jak np. treningi asertywności itp. Taki wytresowany "uwodziciel" musi jeszcze trafić na kobietę podatną na takie chwyty ;) hahah...
oj *Yusia* gdyby wszystko było takie proste ...jeszcze nie zauważyłas że mężczyzn niestety w życiu CZĘSTO PRZERASTA SYTUACJA ?? Gdyby życie było takie jak mówisz że każdy powinien mieć świadomość swoich czynów i ich konsekwencji itd....to wogóle by nie było problemów z komunikacją międzyludzką ;-) Ale niestety tak nie jest, pomysl nad tym , bo słowa : "przesrosła go sytuacja" nie są w żadnym wypadku wytłumaczeniem jego postawy tylko suchym negatywnym faktem.
A Kasia ma głowe na karku i posłucha tylko siebie, a mętlik w głowie i tak ma spowodowany zaistniałą sytuacją...zresztą to chyba normalne że każdy dorzuca swoje 3 grosze..tego nie da się uniknąć ;-)
Pozdrawiam
buzka :-*
>oj *Yusia* gdyby wszystko było takie proste ...


Nie napisałam ,ze wszystko jest proste. Ja rozumiem są różne sytuacje...każdy indywidualnie podchodzi do wielu spraw,ale jak facet może powiedzieć o kobiecie,z którą będzie miał dziecko ,że jest nią zmęczony i że jest głupia bo wypomina mu,że nie ma dla niej czasu??:/ I to ma się nazywać przerośnięciem jakiej sytuacji??:/

Dla mnie to nie są,żadne tłumaczenia...a pozatym takimi wypowiedziami sytuacji się nie załatwia..a raczej pogłębia i komplikuje.
Yusia ja i tak zrobie tak jak mi serce podpowie i nie bede sie sugerowac komenatrzami i kazdy ma prawo do swojego zdania, podzielilam sie swoja historia moze niepotrzebnie ale mysle ze i takie i takie komenatrze cos mi daly do myslenia :) napewno nie podejme pochopnej decyzji bo teraz musze przede wszystkim myslec o dziecku a nie tylko o sobie o jego szczesciu nie o swoim :) naprawde dziekuje wszystkim za wszystkie mile i niemile slowa bo i takie sie przydaja!
do inf. przeczytaj dokladnie to co napisales odnosnie tego tematu, wtedy moze bedziesz mial co skomentowac, a nie poslugiwac sie tylko linkami, bo zeby rozwiazac problemni enalezy sie poslugiwac durnymi statystykami i ogolnieniami.. co Ty robisz bez przerwy. Jesli nie zrozumiales tego co napisalam (badz rozumiezz tylko sie nie przyznajesz) swiadczy tylko o tym ze jestes bardzo ograniczona psychicznie osoba. Chcialabym zatem co rozumiesz pod pojeciem NEUTRALNOSC?
>Yusia ja i tak zrobie tak jak mi serce podpowie i nie bede sie
>sugerowac komenatrzami i kazdy ma prawo do swojego zdania, podzielilam
>sie swoja historia moze niepotrzebnie ale mysle ze i takie i takie
>komenatrze cos mi daly do myslenia :)


I Bardzo dobrze :):) Życzę powodzenia:) pozdrawiam:)
*chcialabym zatem wiedziec co rozumiesz pod pojeciem NEUTRALNOSC*
Ale się jego uczepiłaś :| Hmmm..można wiedzieć dlaczego oceniasz jego tylko pod względem tego co napisał??
Yusia to nie jest tak ze ja sie go uczepilam... poprostu jesli ktos pisze takie brednie nie moge spokojnie na to patrzec. przeczytaj to co powyzej bedziesz wiedziala dlaczego tak irytuja mnie jego wypowiedzi. Pozdrowienia.
ajajaj.. z tego wszystkiego zapomnialam zapytac jak sie dzis miewa *nasza* Kasia? :-)
Z początku jak zaczęłam się udzialć na tym forum odniosłam podobne wrażenie do Ciebie jeśli chodzi o wątek,że latynosi się w jakiś spoób musieli narazić inf.,że pisze o nich w tak negatywny sposób i inf.o tym dobrze wie.Ale ja i tak robię to co według siebie uważam za słuszne...więc się tym zbytnio nie przejełam.Ale z drugiej strony sama chyba się ze mną zgodzisz ,ze każdy ma tu prawo do wyrażania swojej opinii raz pozytywnej a innym razem negatywnej i nie możesz mu tego w żaden sposób zabronić,a raczej uszanować to.Więcej tolerancji...:) Zresztą nikt po przeczytaniu tych wypowiedzi na forum nie ma obowiązku się do nich stosować...może ale nie musi.I tak każdy będzie robił to co czuje i jak zechce.. :) Ale przyznam szczerze,że inf.po częsci ma rację...nie chodzi mi tu o jakiś konkretny wątek..ale ogólnie o cały jego udział w tym temacie:)

Pozdrawiam
Ja rowniez wyrazilam swoja opinie i nie zamierzam jej zmieniac. komentarze typu ze nie zdradza facet ktory chodzi na koncerty a nie na dyskoteki..? sama pomysl.
Czy to oznacza ze jesli w moim zyciu narazili mi sie... Holendrzy, Niemcy,Anglicy,Polacy, to tez powinnam wyglaszac tutaj cale *prawdy* o nich? a jesli chodzi o rady typu *wiecej tolerancji..* to smialo mozesz je skierowac do inf. nie do mnie. Pozdrawiam
>Jesli nie zrozumiales tego co napisalam (badz rozumiezz tylko sie nie przyznajesz) swiadczy tylko o tym ze jestes bardzo ograniczona psychicznie osoba.



A uważasz ,że takie stwierdzenia padające tylko dlatego,że ktoś pisze to co myśli są wporzadku ?? Więc może zanim zaczniesz kogoś oceniać to może zrób to patrząc przez pryzmat własnej osoby.
* Yusia* dziekuję ale ta Pani sama dała o sobie swiadectwo piszac o moim ograniczeniu. P)))
Nie pisałam tego,żebyś mi podziękował:) Poprostu wyrażam swoją obiektywną opinię.Nię lubię kiedy ktoś pisze,że nie może znieść czyjegoś zachowania,a sama obraża innych w taki sposób:/
Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 495

 »

Pomoc językowa