Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 495
Mam blizny po podpalaniu. ale widze latynosi i hiszpanie czytajja to forum. wiec jak ktos bedzie potrzebowal moich rad to niech poda skrzynke to indywidualnie odpowiem)
oj zgadzam sie z toba BeaI :) .. argentynczycy mmmmm ...
argentynczycy... ufff co moge powiedziec.. "madre miaaaaa!":D
z latynosow naj naj naj.. sa hiszpanie hiszpanie hiszpanie!;] a szczególnie taki jeden..;)
to ja chcę Twoich rad :) [email]
Hmmm, wpadlam na forum i widze, ze chyba nie ma tematu bardziej popularnego niz ten:) Moge dodac od siebie, ze rowniez mialam okazje spotkac latynosow i niestety musze sie zgodzic, ze z wiernoscia to oni niewiele maja wspolnego...O Argentynczykach sporo slyszalam, jako ze klamia i trzeba z nimi "tener cuidado", bo potem mozna sie mocno rozczarowac. Zastanawia mnie jednak inna sprawa - po co latynosi sie zenia? Przeciez jesli sie zdradza zone to chyba sie jej nie kocha, no to po co sie zenic?:) Albo moze ktos wie, jakie sa zony tych latynosow-slepe i tego nie widza, zbyt zakochane, zeby odejsc czy po prostu robia to samo co ich mezowie, wiec im to nie przeszkadza? Tak mi sie zebralo na rozmyslania:)
Ja tez poprosze, [email] Pozdrawiam
Moniczka83 i platynaa odpisalem wam na skrzynke
zak...88 a Tobie widze ze jogurcik poprawia chumorek)
masz duzo racji w tym co piszesz.
Ja to juz momentamu szału dostaje jak to czytam.Wychodzi na to , że mężczyźni polscy sa zawsze wierni i problem zdrad jest nam znany tylko z telenowel latynoskich. Przeciez to są normalni ludzie tacy jak my.A o wierności Polaków mozna sie przekonać obserwując ich, gdy sa poza domem.Kwestia wierności to kwestia własnych priorytetów a nie narodowści.
A kobiety latynoskie cierpią tak jak my, kiedy są zdradzane.Zakochują się w facetach, wychodza za mąż, rodzą im dzieci. I jedne związki są trwałe i szczęśliwe , a inne sie rozpadają. Ja myślę, że one od dziecka wiedza o tym, że ich przyszłe życie dorosłe może być zrujnowane przez niewierność, obserwują rodziny i sąsiadów. I często dla nich jest ważniejsze zapewnienie sobie i swoim dzieciom wygodnego życia.I kogo to dziwi? Chyba tylko bardzo młode dziewczyny, które myślą, że wszystko wiedzą i ta wiedza ich uchroni przed powtarzaniem cudzych błędów.A jednak nie wiem dlaczego , ale w zasadzie, prędzej czy poźniej wszyscy wpadamy w podobne życiowe pułapki i zakręty.
I fajnie, żę coś jest jest jej w stanie porawic humor:)
a mi nie wyslales [email]
BeaI to co napisalas jest strzalem w dziesiatke. Tak jest wlasnie.

Wychaodzac za latynosa wiem co mnie moze spotkac. Moze byc roznie czyli dobrze i zle. Kwestia wiernosci to kwestia wlasnych priorytetow nie narodowosci. O zdradzie Polaka przekonalam sie na wslasnej skorze latynosa tez ale postanowilam zaryzykowac.
Ryzyko? Ryzyko to przejsc przez ulice to dobiero ryzyko. A tu jest zaufanie. Mysle, ze to iz zdradzaja jest tez wina po czesci zon. Na poczatku kochaja staraja sie a potem stwarzaja konflikty. Konflikty na polu czesto porozumienia. Tego boje sie najbardziej moj hiszpanski nie jest nawet na poziomie podstawowym on mowi po polsku dobrze. Ale jest nadzieja, ze bedzie owa nic porozumienia. Zabawne ale czesto Polacy mowia o swoich polskich zonach " ona mnie nie rozumie" czyzby mowily do nich po hiszpansku?
Pozdrawiam
Fidolcia masz te poradniki w skrzynce. Powiedz mi czy po lekturze nie dojdziesz do wniosku ze ZAK..88 zostal zlapany na taki sposob.P)
:-) ja bez tego to wiem :-)
hahaha, to typowe, " ona mnie nie rozumie". A co ma powiedziec facet jak ma ochotę na przygodę? Przecież nie powie, że ma fajną kobitkę, a tylko chce skoku w bok, bo wtedy każda z nas posłałaby go w diabły, aby nie czuć się przedmoitem bez duszy.
tak bardzo mi poprawia, ale jesze bardziej mi poprawia humorek to co piszesz.
cala twoja inteligencja i "chec pomagania ludziom"
nie samoite jest to co mi wyslales choc nie wiem czy o to prosilam. jestem ciekawa co na to odpisze zak..88.
ok nie bede nic na razie pisac poczekam dalszy ciag wydarzen........
zak...88 wiesz czasami mnie zawodzi wiedza i inteligencja. ale nie zawiodlo mnie przeczucie w stosunku do Ciebie.
facetami trzeba uwazac. jak juz decydujesz sie jechac do hiszpanii trzeba ja dobrze poznac . trzeba tez miec droge odwrotu jak by cos nie wyszlo. Jednak rozwage trzeba zachowywac.Pozdrawiam i zycze milej nocy
przeczucie w stosunku do mnie? jakie? rnwkurza mnie ze ludzi wszystko dziela na kategorie no coz ale tak juz jest od "adama i ewy"rnnie nie chce mi sie pisac na forum o tym. wydaje mi sie ze... ech juz na razie wiecej nic nie pisze. rndla ciebie buziak jogurcikowy na dobranoc.
przeczucie w stosunku do mnie? jakie?
wkurza mnie ze ludzie wszystko dziela na kategorie no coz ale tak juz jest od "adama i ewy"
nie nie chce mi sie pisac o tym. wydaje mi sie ze... ech juz na razie wiecej nic nie pisze.

dla ciebie buziak jogurcikowy na dobranoc.
jesli masz opcje wejscia na gg to oto moj nr 4[tel]
i wyjasnij mi swoje zarzuty do mnie.
zak 88 odpowiedzialem .Napisz mi swojaa skrzynke na gg to ci cos przesle)))
Witam:D To może ja też bym poprosiła,chętnie bym sobie poczytała coś ciekawego i być moze się dowiedziała:) mój mail [email] jeśli to nie sprwi oczywiscie wiekszego problemu:) pozdrawiam
Czytam ten temat od początku. Najpierw wyglądał on niegroźnie, ale teraz to już niestety taki nie jest. Czytając go można stwierdzić tylko jedno. Latynosi są źli, podli, zdradzają, nie szanują itp. itd. Być może to i prawda, ale czy aby troche nie przesadzona??
Hmmm...nie wiem co w tym temacie takiego groźnego.Normalne jest to,że każdy myśli indywidualnie,ma swoje jakieś spostrzeżenia,przemyślenia i wyciąga z tego wnioski które wylewa tutaj.Przecież sama chyba wiesz,ze nigdy nie jest kolorowo...w każdej sytuacji można znaleźć jakieś wady i zalety.Myślę ,że sztucznie wyglądałby ten temat jak by wszyscy opisywali wszystko w superlatywach.Uważam,że są tu poruszane ciekawe wątki nad którymi warto się zastanowić i zwrócić szczególniejsza uwage.


Latynosi są źli, podli, zdradzają, nie szanują itp. itd.
>Być może to i prawda, ale czy aby troche nie przesadzona?

Nie wrzuca się wsyztskich do jednego wora.Sprawdzisz to się przekonasz:)
xxxkkkxxxkkkxxxkkk i * Yusia* macie juz poradniki w skrzynkach. milej nocy
[email]
zak...88 jest juz w skrzynce.P)
Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 495

 »

Pomoc językowa