Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 495
Dla dla Twojej wiadomosci to nie poznalismy sie na dyskotece:):):) nie znasz mnie a oceniasz.Żebyś się kiedyś nie przejechał przez to...
Uwielbiam Twoje komentarze, inf. Ty masz jakis nadzwyczajny dar wypalania ni z gruszki, ni z pietruszki:D Z sha zrobilo sie Shy, brzmi podobnie do wszy, to zaraz beda na mnie mowic wsza, co bardziej swiadomi jezyka moze wesz:P Hmm, ale czy *Yusia* cos porownywala? Widac znowu po swojemu zinterpretowalam, ale niczego takiego tam nie widzialam. Mam tez male pytanko - co tu ma gust muzyczny do rzeczy? Kolezanka *Yusia* wczoraj sie dopiero zarejestrowala i dosyc aktywnie sie tu na forum udziela (nie kojarze z wpisow niezalogowanych, jezeli takowe byly to przepraszam, ze ominelam), wiec ciekawa jestem co ma na ten temat do powiedzenia i jakie sa jej doswiadczenia.
Nigdy nie porównuje mojej osoby i styuacji do kogoś.Jak już to wypowiadam ogólne zdanie na konkretny temat,przedewsyzstkim potrafiac go uargumentowac.zresza nie rozumiem dlaczego tak sie czepiasz mojego gustu muzycznego,ąż tak Cie to razi??
Droga sho duzo ma do powiedzenia gust muzyczny dla latynoskich lovelasow.))
Sha co mam Ci tlumaczyć jak od dzisiaj znasz juz niektóre ich spooby)))
To ja sie juz pogubilam w tym wszystkim. Mowimy o tym jakiej ja muzyki slucham czy jaka sie podoba "latynoskim lovelasom". Wyjasnisz tez kto to wg Ciebie ten latynoski lovelas?? Zreszta troche ciezko generalizowac, ze wszyscy tacy to cos, a tacy to cos innego, nie uwazasz? Jejku, jak ja zawsze mam miliony pytan do Ciebie i tak malo odpowiedzi..
>Sha co mam Ci tlumaczyć jak od dzisiaj znasz juz niektóre ich
>spooby)))
Chodzi Ci o poradniki, ktore mi dzisiaj przeslales? Niestety jeszcze ich nie przegladalam i raczej predko tego nie zrobie, wiec ciezko powiedziec. Moze to troche nieskromnie zabrzmi, ale jakie Latynosi maja sposoby na podrywanie to raczej z doswiadczenia niz z ksiazek sie dowiaduje, ale jak komus bardzo zalezy (mam nadzieje, ze inf. sie nie obrazi) to moge przeslac dalej owe skarbnice wiedzy:P
sha ja mam ci tlumaczyc kto to jest latynoski lovelas. to osobnik ktory w ciagu sekundy potrafi odgadnac twoj typ osobowosci i dobrac taka strategie gierki ze potrafi oszukac kobieca inticje. Wbrew temu co myslisz nie tylko pobieraja wiedze z ulicy. nie doceniasz ich. Tez w ciagu sekundy rozpoznaje czyjs charakter chociaz kobieciarzem nie jestem bo do blondynek mnie nie ciagnie)))
sha wejdz sobie na fora meskie latynosow i poczytaj co pisza o polkach i o jakich sztuczkach pisza. A dalej to rozchodzi sie na ulicze. Napisz sobie co chcesz i tak to nie zrobi na mnie wrazenia. Zalatwilem wszystko o co prosilas teraz radz sobie zyciu sama. Zegnaj i zycze powodzenia))))
A skad moge wiedziec, co Ty przez "latynoski lovelas" rozumiesz? Ja sie czesto z takimi okresleniami nie spotykam, dlatego wpislam sobie w googla i niestety zero rezultatow, stad to pytanie do Ciebie.
>Wbrew temu
>co myslisz nie tylko pobieraja wiedze z ulicy.
Skad wiesz co mysle? O tej wiedzy z ulicy jak Ty to nazywasz to ja o swoich doswiadczeniach pisalam, ze ja tak sie dowiaduje jakie Latynosi sposoby stosuja. Skad oni w rzeczywistosci biora te swoje sztuczki to nie mam pojecia, ale przypuszczam ze to jest wlasnie to, co sie u nas w Polsce goraca, latynoska krwia nazywa, a nie z poradnikow. Ale kto ich tam wie jak to naprawde jest??
>Tez
>w ciagu sekundy rozpoznaje czyjs charakter chociaz kobieciarzem nie
>jestem bo do blondynek mnie nie ciagnie)))
W ciagu sekundy mowisz... A ja mialam watpliwosci czy to 10 sekund na ocene wygladu to nie za malo. Widze ze jeszcze sporo moge sie od Ciebie nauczyc. A co, Ci co ich ciagnie do brunetek, rudych i reszty to juz nie moga byc kobieciarzami czy o co chodzi?
Ostatnio przychodzi mi publicznie komentowac Twoje wypowiedzi i wychodze przy tym na straszna jedze. Nie bierz tego do siebie. Czytaj uwaznie co ktos inny pisze, konstruuj jasno swoje wypowiedzi i nie bedzie nieporozumien.

>sha wejdz sobie na fora meskie latynosow i poczytaj co pisza o
>polkach i o jakich sztuczkach pisza. A dalej to rozchodzi sie na
>ulicze.
Inf. wejdz sobie na fora meskie Polakow i poczytaj co pisza o kobietach z X kraju i o jakich sztuczkach pisza. Nie wracamy tutaj do generalizowania, ze wszyscy danej narodowosci sa tacy a tacy?
>Napisz sobie co chcesz i tak to nie zrobi na mnie wrazenia.
Probowalam wyjasnic sprawe prywatnie i tam nie raczyles odpowiedziec, za to na forum jakos latwiej Ci to przyszlo:/
>Zalatwilem wszystko o co prosilas teraz radz sobie zyciu sama. Zegnaj
>i zycze powodzenia))))
Sam sie z pomoca zaoferowales i dziekuje za to co zrobiles. Jedna sprawa jest chyba jeszcze w toku, nie przypadkiem? Nie wazne. Ty jak malo kto wiesz, ze w zyciu juz jakis czas radze sobie sama i ze tego typu rada boli bardziej niz gdybys nie wiem jak mnie obrazil. Nie wiem, co Ci sie ostatnio stalo, ale skoro tak z dnia na dzien chcesz zerwac kontatky to przynajmniej podaj ku temu powod. Rowniez powodzenia i zegnaj!
Nie wiem, co Ci sie ostatnio stalo, ale skoro tak z dnia na dzien chcesz zerwac kontatky to przynajmniej podaj ku temu powod.Powod jest jeden .Moj 100% blad .Na podstawie tego ze mi powiedzialas ze cie tacy ludzie jak ja fascynuja i na podstawie tego ze sie martwisz stworzylem sobie mala nadzieje. ale wczoraj gdy powiedzialas ze wprowadzilas sie z kims to mnie przeszyl mnie bol. Ta sprawa w toku zostanie za 2 miesiace rozpatrzona pozytywnie. Jestem zbyt slaby by walczyc z czarem ktorym kiedys nie mialem problemow wygrac. Jeszcze jest jeden powod taki ze przynosze pecha bo wszystko co mowie sie sprawdza a tobie nie zycze tego. niech chociaz raz nie spelni sie moje proroctwo. duzo szczescia zyciu))))
* Yusia* Kochana Istotka z Ciebie ;-) Dziękuje za Twe słowa,od razu poczułam się lepiej jak je przeczytałam. A własnie dla mnie też fenomenalne jest to że brak tu przesładzania w słowach...jest tyle ile potrzeba...raz mi zresztą powiedział mój latynos, że już powinnam wiedzieć dobrze i zawsze pamietać o tym co on czuje, nawet jeśli nie będzie mi tego do znudzenia powtarzał ;-)
( cieszę się że nie przesadza z tym słodzeniem ani pustymi słowami jak to często czynili nawet moi zwykli koledzy włosi..pieron wie po co tak czasem Ci moi znajomi włosi przesadzają w słodzeniu, skoro to po krótkim czasie przestaje działać..hehe ).
W każdym razie * Yusia * uściski dla Ciebie, życzę Ci aby Twe pragnienia się nadal spełniały własnie z Tym Jedynym. bużka :-*

Inf. miło że się odezwałeś, ja zawsze lubię czytać to co Ty tu wypisujesz, nawet jeśli to cos odbiega od tematu..heh ;-)
Jako że jestem bardzo ciekawska, poproszę ten cały poradnik podrywacza latynoskiego ( czy co to tam jest ) na moją skrzynkę : [email]
Dzięki. Wiesz inf. tak sobie pomyslałam że Ty pewnie masz jakieś ciekawe kawałki muzyczne( oczywiscie latino ).Ja może nie bardzo dużo, ale troche mam.
Boje sie tylko że zaraz mi psychoanalize zrobisz na podstawie muzyki jakiej słucham...hahaha...żartuję....nie mam się czego bać. Jak się odezwiesz na maila to bardzo chętnie wkroczę w tematy muzyczne. Pozdrawiam i ściskam :-*

Bużka dla wszystkich :-*
Nie wiem, co Ci sie ostatnio stalo, ale skoro tak z dnia na dzien chcesz zerwac kontatky to przynajmniej podaj ku temu powod.Powod jest jeden .Moj 100% blad .Na podstawie tego ze mi powiedzialas ze cie tacy ludzie jak ja fascynuja i na podstawie tego ze sie martwisz stworzylem sobie mala nadzieje. ale wczoraj gdy powiedzialas ze wprowadzilas sie z kims to mnie przeszyl mnie bol. Ta sprawa w toku zostanie za 2 miesiace rozpatrzona pozytywnie. Jestem zbyt slaby by walczyc z czarem ktorym kiedys nie mialem problemow wygrac. Jeszcze jest jeden powod taki ze przynosze pecha bo wszystko co mowie sie sprawdza a tobie nie zycze tego. niech chociaz raz nie spelni sie moje proroctwo. duzo szczescia zyciu))))


Nie wiem jakie ludzkie dramaty rozgrywają się między Wami, ale szkoda, że piszecie do siebie w taki zimny sposób.

inf, za Twoja radą, chociaż nieskierowaną do mnie, weszłam na kilka forum, gdzie wypowiadano sie o Polkach ( nie miaałam nawet pojęcia, ze takie cos istnieje!!!) i jak na razie nie znalazłam tam nic strasznego. Widzę sporo fascynacji naszymi kobitkami i podkreślanie różnic z kobietami latynoskimi.Są i komentarze, które otwierają nóż w kieszeni, ale każdy ma prawo do własnych sądów. Tak jak i my osądzamy w tym poście latynosów.Myślę, że to wszystko jest bardzo subiektywne i zależne od własnych doświadczeń wyniesionych z życia.I myślę, ze nie ma sposobów na Polki czy inne narodowosći, sztuka uwodzenia czy chęć nawiązania kontaktów, oraz forma, w jakie sie to robi, zależy tylko od osobnika i jego kultury.
Margherita 82 dzieki za usciski. Wiem, ze nie mozna wszystkich do jednego worka. Polacy tez zdradzaja.I to jak!!!
Masz racje, ze potrzebne jest zaufanie i co tu ukrywać oni bardzo potrzebuja milosci i ... potrafia kochac prawdziwie - a powiem Ci, ze mialam juz w to powazne watpliwosci. Ale okazalo sie ze to Polki z ktorymi sa nie kochaja prawdziwie swoich latynosow! Nie mozna tez udawac ze oni nie sa latynosami. Nie mozna udawac, ze sa tacy sami. Sa inni. W innej kulturze rośli i czego innego od nas wymagaja. Mysle, ze zwiazki Polek z Peruano i innymi latynosami beda tylko dobre i pelne milosci jesli bedziemy sie ich uczyc i rozumiec ich odmienna kulture. I nie udawac, ze jestesmy tacy sami. Bo nie jestesmy.
Skoro masz tez Peruano to moze warto zebysmy sie trzymaly razem
moj mail [email]
pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn i zon latynosow :)
Fidolcia
BeaI chciałam zauważyć że ktoś sie trzymał tematu „Którzy Latynosi są najprzystojniejsi” i krytykował tylko ta grupę. Gdyby brzmiał” Którzy faceci są najprzystojniejsi „ to zapewniam cie ze Polaka by sie bardzo oberwało. )))
:) Margherita82 pisalam jak myślalam.Zresztą to Ty jesteś z nim a nie inni i znasz go przecież najlepiej.I kto by tu nie wiem jakie rady Ci pisał i wysyłał jakieś poradniki to i tak będziesz robić to co będziesz chciała i jak będziesz czuła.:)

Pozdrawiam
* Yusia* co sie czepiasz jak sie nie znasz masz kiepska intucje podobnie jak kazda osoba co przystojnym facetem sie wiaze. Sha tez ma kiepsciutka myslac ze znikam jej zycia. W sensie wirtualnym tak a teraz czas na zycie realne. Przeciez to pazdziernik a cos mowilem o tym mieciacu. rety jaka kiepska intucje maja polki. Zegnam panie bo przystepuje do realizacji planu. Ktos nawet sie nie spodziewa jak blisko sie znajde.)))
Im więcej czytam to co piszesz o latynosach tym bardziej mam wrażenie,że musisz im czegość zazdrościć skoro ciągle nawiązujesz do jednego wątku.Pozatym to,ze mnie mój facet jest przystojny,to nie znaczy ze dla innych kobiet tez musi.Zresztą Twoje komentarze nie bardzo do mnie trafiają i tak bede robić to co chce wkońcu to jest moje życie i mój wybór.
I znow sie mylisz to zawsze bylo na odwrot. Przy mnie popadali w kompleksy ze tak malo potrafia. Zycze powodzenia)))
A mozna wiedzieć czym Ci się takim narazili,że wypowidasz się o nich w takie a nie inny sposób??
trzymam sie tematu wątku wiec tylko o nich mowie. Ale kazdy przystojniak zachowuje sie podobie jak tylko pojawie sie okoliczy. zachowuje sie nie racjonalnie i to ciczyl latami mu nie wychodzi. Wybacz ale wiecej nic nie mowie bo mnie tu nie ma))))
Powiem Ci tak,ze przynam Ci po częsci racje,ponieważ są tam tacy faceci.Ale chyba nie powiesz mi,że każdy taki jest.Wiesz gdybym wsyztskich traktowałabym ogółowo to byłabym chyba ciągle sama.Każdy ma tam jakieś swoje wady i zalety...ja jego akcpetuje i to ejst chyba ważne.pozatym nigdy sie nie ma 100%pewności ,ze wszystko potoczy się po naszej mysli.Ale czarnych scenariuszy też nie będe układać gdyż może sie okazac inaczej. Wiesz przeczytałam sobie wsyztskie tutejsze Twoje wypowiedzi i mysle ze jestes mądrym facetem i byc moze wiele moglabym sie od Ciebie ciekawego dowiedziec:) Zresztą po to jest forum.
Margherita 82 widze ze swiat jest strasznie maly iprzez nasza wspolna znajoma i dzisiaj zobaczylem ze cos wczesniej juz chcialas zebym przeslal to tez zrobilemP)))
Dzięki Ci inf. za miłą niespodziankę w mailu ;-))...fajnie bo nawet się nie spodziewałam że Ktoś się kiedys ulituje nade mną i mi prześle te napisy .Dziękuję bardzo :-*
Fidolcia dzięki za odzew! Zgadzam się z Tobą własciwie we wszystkim co napisałaś...myslę że potrafią kochać prawdziwie i to może nawet wierniej niż mogloby nam się przysnić ;-)..ale oczywiscie trzeba pamiętać o różnicach..m.in kulturowych ( jak piszesz ;-) ). Pewnie że będzie miło w jakimś sensie trzymać się razem, bardzo chętnie skorzystam z możliwości wymiany myśli z Tobą i odezwę się w wolnej chwili na e-maila ;-) Tymczasem pozdrawiam Cię serdecznie :-*
* Yusia* i Margherita 82 czego ja moge wasz nauczyc uczcie sie od Fidolcii ma duze doswiadczenie w tej materii))
Nadal mnie fascynujesz, nadal sie martwie i na pewno nie bylo moim zamierzeniem Cie zranic. Skoro tak sie stalo - przepraszam. Mam nadzieje, ze ten wczorajszy incydent juz sie nie powtorzy. Tym razem nie zegnaj, a do zobaczenia. Szybkiego mam nadzieje:)
>* Yusia* i Margherita 82 czego ja moge wasz nauczyc uczcie sie od
>Fidolcii ma duze doswiadczenie w tej materii))

Jak byś nie zauważył,albo nie doczytał to w poprzedniej wypowiedzi napisałam dowiedziec,a nie uczyć.:)
sha mam prośbe przestanmy pisać na tym smiesznym watku. Tu nie ma zadnej reguly jak ktos ma osobowosc to moze mieć inna narodowosc to ma to w sobie. Nie tylko latynosi to maja. No ale ja sie chce być slepym to nic nie pomoze))))
* Yusia* wybacz ale mialem operacje na oko wiecz czytam tylko jednym okiem na dodatek które nie długo znów będe miał operowane. Najlepiej dowiedziec się od Fidolcii. a kazda jej rade zrobic na odwrót. jak tak zrobilem i mowię ze pomoglo.Powio sie diękowa ze taka osoba jak Fidolcia jest na forum. jescze raz sie ciesze ze jej rady posluchalem nna odwrot.* Yusia* sluchaj rad Fidolii)))
Wybaczam :P A co do drugiej częsci Twojej wypowiedzi to sobie poczytam co piszecie..i będę myśleć nad tym,a potem sie zastanowię czy wdrążyć to w życie czy nie:) Pozdrawiam..miłego dnia
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 495

 »

Pomoc językowa