Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
361-390 z 495
Co tu ta cicho? Czyżby się skończyła dyskusja o latynosach? ;)
wielka szkoda :(
prawie zadni peruanos ani bolivianos nie maja dlugich wlosow, a ecuatorianos tylko z Otavalo.
w wiekRZosci?, chyba w wiekszosci? he he, a co ty tak z tym seksem, juz wszyscy wiemy o twoich przygodach, a poza tym jakies 30% ludnosci Peru jest pochodzenia indianskiego, bedac w Peru nie widzialam , zeby jakikolwiek mezczyzna mial dlugie wlosy, wrecz jest to smieszne u nich, w Ekwadorze jak juz pisalam powyzej tylko w rejonie Otavalo nosza panowie dlugie wlosy z powodu tradycji, procentowo moze ok 40% jest pochodzenia indianskiego, podobnie Bolivia. Wiec bledem jest mowienie o indianach , dlugich wlosach itd. Ci co sa tutaj to marna reprezentacja spolecznosci krajow andyjskich i mysle, ze nie jestem jedyna , ktora tak uwaza, no ale przypuszczam, ze twoje zdanie jest inne....
Muy bien dicho Rafael, me gusta tu punto de vista, estamos en el mismo equipo. saludos
JA CI RADZE PORTUGALIA MOżE SPOTKASZ CRISTRIANA ROALDA ON SUPER GOść ALE GADA PO PORTUGALSKU. żYCZę CI MIłYCH WAKADCJI;-) MóJ NR [gg] łODYGOWICE
JA CI RADZE PORTUGALIA MOżE SPOTKASZ CRISTRIANA ROALDA ON SUPER GOść ALE GADA PO PORTUGALSKU. żYCZę CI MIłYCH WAKADCJI;-) MóJ NR [gg] łODYGOWICE
Moje drogie wujek inf. zakończył poradnictwo sercowe. No cóz musicie wykorzystac w postepowani z facetami. Po pierwsze musicie ich oddzielić od kumplów bo to jest przyczyna złego. Jeszcze jedna istotna obserwacja chłodne klimaty nie sprzyjaja latynosa aby byc nie wiernym. A najważniejsze jest to jeżeli pojawiają sie w waszej podswiadomosci jakiekolwiek watpliwosci darujcie sobie taki związek.Powodzenia.P)
a ja chodzę z Cristiano Ronaldo, jesteśmy tacy szczęśliwi... ja on i kinder niespodzianka
Witam! Chcialam sie podzielic swoja historia.. po krotce zeby nie zanudzic...rnPrzez pol roku bylam we wspanialym zwiazku z latynosem, tutaj w Polsce, to pol roku bylo naprawde cudowne, zakochalam sie po uszy i bylam w stanie zrobic dla niego wszystko.. w lipcu po polrocznym zwiazku nagle dowiedzialam sie ze jestem z nim w ciazy,,, ze bedziemy mieli dziecko... na poczatku bylam zalamana tyle planow, studia co powie rodzina... po wielu rozmowach doszlismy do wniosku ze damy sobie rade ze wszystko bedzie ok... Teraz jestem w piatym miesiacu a od ponad dwoch miesiecy moj ukochany zmienil sie strasznie... ciagle sie klocimy nie potrafimy sie dogadac. On nie rozumie moich potrzeb, tego ze potrzebuje teraz jego wsparcia... Mieszkam narazie z rodzicami on mieszka sam wynajmuje mieszkanie, od prawie 3 misiecy widujemy sie co tydzien lub co 2 tyg bo on nie ma czasu bo tak ciezko niby pracuje zebysmy jak sie dziecko urodzi mieli za co zyc! Ale ja jestem zalamana nie tak to sobie wyobrazalam :( myslalam ze bedzie sie troszczyl o nas a zachowuje sie tak jakby mial nas w dupie, a powtarza ciagle ze mnie kocha i ze chce ze mna byc! Juz sie sama zastanawiam czy w ogole ja go jeszcze kocham tyle przykrosci mi sprawil tylko niemilych slow powiedzial i gtak jakby wine za to ze nie potrafimy sie dogadac zwala na mnie :( moze mam jeszcze glupia nadzieje ze sie ulozy tylko dlatego ze jest ojcem mojego dziecka?? Wiem ze jesli sie nie zmieni to nie chce zyc z takim czlowiekiem, w koncu kiedys moze bede szczesliwa z jakims innym mezczyzna czy powinnam na sile udawac ze bedziemy idealna rodzina i byc nieszczesliwa? A najwazniejsze jest dla mnie dziecko, kocham je juz tak bardzo mocno chociaz na poczatku go nie chcialam a teraz zyje tylko dla tej malej istotki!
Kasia_21 takie przypadki nie raz spotykałem tylko najczęściej w wykonaniu latynosów. możesz sobie go darowac bo tak naprwdę Cie nie kocha. A jak będziesz zwlekać to tylko będzie gorzej. Jeszcze kogoś spotkasz wrtościowego w życiu czego ci życze.)))
Ja sie moze jeszcze tylko wtrace, ze jak teraz sa takie akcje, to tylko pomysl co bedzie pozniej. I to nie chodzi tylko o Latynosow, o kazdego faceta. Jak Cie zle traktuje to darowac sobie go. Wiadomo, szkoda zeby dziecko nie mialo ojca, ale chyba lepiej byc samotna matka niz zeby dzieciak musial ogladac jak sie nawzajem ranicie. A facetow na tym swiecie duzo. Zostajac z tym, z ktory nie szanuje Ciebie i Twoich potrzeb odbierasz sobie (albo przynajmniej oddalasz w czasie) szanse na bycie naprawde szczesliwa z kims innym. Uszy do gory!
Kasia ...nawet nie wiesz jak sie zasmuciłam że tak teraz cierpisz, że Cie spotkało coś takiego :-(...ale wiesz...warto wierzyć że jeszcze sie zupełnie wszystko zmieni...wiem że wiele osób powie że on nie kocha itd. skoro tak sie zachowuje, ale ja myslę że cześciowo przerosła go sytuacja.
Ty staraj sie myslec teraz tylko o sobie i dziecku...zobaczycz on dojrzeje do innego zachowania...wierze że obudzi się w nim prawdziwy mężczyzna i da Ci wsparcie jakiego potrzebujesz..zaciśnij zęby..staraj sie życ z dnia na dzien i miej do niego cierpliwość.Faceci to w większosci tylko duże dzieci...a jeszcze latynosi...tym bardziej niestety;-)...czasem naprawde myslą jak dzieciuchy, a czasem są niedomyślni jakby rozumu zapomnieli, ale oni nie robią tego specjalnie ani złosliwie. To tyle na dziś.Sciskam Cie serdecznie :-*
Ja juz nie moge nie mam sily tteraz placze od dwoch godzin, nawet przez smsy sie klocimy i potrafi mnie ranic przez smsy! Nie moge przestac plakac dlaczego to wszystko jest takie okrutne :( stracilam wiare juz ze bede szczesliwa kiedykolwiek czy bede dobra mama, czasem nie potrafie sie cieszyc z dzidzi tylko zaluje tego co sie stalo ze go poznalam, ze zaufalam, ze nie uwazalam... Bo teraz bym sobie spokojnie studiowala i chodzila na imprezy z przyjaciolmi, wiem ze to okropne co pisze, kocham moje dziecko ale jak kazda dziewczyna marzylam o slubie, mezu i prawdziwej rodzinie...a teraz bede panna z dzieckiem... Dzisiaj powiedzial mi ze nie chce ze mna juz byc, ze dziecko kocha i ze bedzie mi pomagal przy dziecku, ale ze jest zmeczony mna i ze jestem glupia bo ciagle mu wypominam ze nie ma dla mnie czasu... Powiedzialam mu ze czulam, ze ktoregos dnia mi tak powie i ze moze lepiej ze wczesniej bo tak bym zyla z nadzieja glupia....Ale i tak to boli... Mam dopiero 21 lat :( modle sie zeby udalo mi sie skonczyc studia... Ja nie wiem czy sama dam rade nie mowiac finansowo ale tez psychicznie, zaczynam miec chyba jakas depresje... rnDzieki wam za szczere slowa szkoda ze wczesniej nie wiedzialam ze latynosi sa tacy... moze bym sie w taki zwiazek nie wpakowala! Nie wiem czemu tutaj sie wyżalam przegladalam to forum nie raz wczesniej... ale moze mi to pomoze...
Margherita 82 dzieki za pocieszenie ale ja nie wierze ze on sie zmieni, obiecywal kilka razy ze cos sie zmieni i nic.. wiec chyba nawet nie zasluguje zeby byc tata...Ale dziekuje za mile slowa. Rowniez sciskam!Pa.
inf & shea macie racje... :( niestety
Kasia_21 wiem ze mam racje bo tym już zajmuję sie kilka lat. Z mojego doświad czenia wiem ze nigdy nie zdradzają faceci którzy są nieśmiali i boją się kobiet.
zamiast chodzić na dyskoteki chodzą na koncerty . Mimo ze nie sa fizycznie na pierwszy pukt atrakcyjni to jednak po jakims czasie odkryjesz ich urodę i jak to jest skarb. Czego Ci z serca zyczę.))))
Kasia jak to czytam to mi ciarki po plecach przechodza. To musi potwornie bolec a Twoje serce co tu ukrywac - jest zwyczajnie zlamane. Kazdy moze isc z dobra rada i kazdy moze napisac madre slowa. Musisz to wszystko w swoim sercu rozwazyc.
Jedno co wiem - a jestem z latynosem - to to, zeby nie dyskutowac z nim. On ma swoje racje i tylko swoje jak sie wchodzi w dyskusje jest tylko gorzej. Glupia sprawa ale czasami lepiej sie zamknac. Nie wiem jaki jest Twoj ale z moim dobrze tak postepowac. Tez nie wiem co robic. Glowa pelna mysli i nie jedne lzy wylane. Ale przez Polaka tez wylalam nie jedne lzy. Tu nie chodzi o to czy facet jest latynosem czy nie - Polacy tez potrafia kobiete w ciazy zostawic i mowic ze to nie jego sprawa. Potrafia byc wyjatkowo podli - ba! - potrafia zostawic kobiete nie tylko w ciazy ale swoje dziecko i nie interesowac sie nie dawac ani zlotowki na utrzymanie.
Dam Ci tylko jedna rade jakby nie bylo lepiej nie dyskutowac a juz bron Boze nie mowic "Ty mnie nie rozumiesz" to dla nich rownoznaczne - "jestes glupi" a tego nie cierpia. Jezeli cos ustalicie a Ty sie zgodzisz i powiesz tak jest dobrze - nie zmieniaj za skarby zdania. Nawet za trzy dni! Nie mow po czasie: "tak ale ja myslalam ze bedzie inaczej..."
Po zakochaniu czas na normalne zycie. W normalnym zyciu sa nieporozumienia. A tutaj duzo bardzo duzo zalezy od kobiety jak tym wszystkim pokieruje. Bardzo podoba mi sie jedno zdanie z .. Ewangelii - ze Maria rozwazala wszystko w swoim sercu. Wydaje mi sie ze - zwyczajnie nie dyskutowala ale rozwazala w swoim sercu czyli myslala jak dalej postepowac. Unikaj smsow. Unikaj dyskusji jak ognia. Zawsze czekaj na odpowiedni moment. kazdy facet jak robie jedno nie umie robic w tym samym momencie drugiego. Postaraj sie z nim spotkac w 4 oczy i spokojnie porozmawiac. Niech to bedzie rozmowa a jak bedzie przebiegac zalezy od Twojej madrosci.

Pozdrawiam Cie serdecznie.
FIdolcia
no nie, jak facet nie rozumie kobiety i jej potrzeb to są juz objawy choroby psychicznej. Tak wiec będzie sie to pogłebiać i dla dobra dziecka lepiej jest darować sobie taki zwiazek. Potem dzieci będą Ci wypominać ze z Twojej winy zgotowałaś im takie życie.))))
Nie zgadzam sie z Toba. Nie mozna komus doradzac zeby zerwal czy nie zerwal tylko na podstawie malej notatki - nic nie wiemy o tym zwiazku.To co napisala to zaledwie strzep informacji. Mowienie tak mlodej osobie, ze ma zerwac czy nie - tylko na podstawie notatki wydaje mi sie glupie i mało dojrzale. Jak Cie lubie inf to to co napisales wydaje mi sie glupie.pozdrawiam
Fidolcia a ja wlasnie postepowalam tak jak Ty napisalas zeby nie robic! Powiedzialam mu np kilka razy ze mnie nie rozumie, ze teraz potrzebuje troche wiecej troski a on sie w ogole nie stara! TaK on twierdzi ze za bardzo na niego naciskam ale chyba nie powinnam sie obwiniac? Ja po prostu chcialam byc szczesliwa, chcialam sie cieszyc z tego ze bede mama...a nie potrafie :( myslalam ze on to zrozumie a on jedynie stwierdzil ze jestem egoistka i potrafie tylko plakac. Tak za duzo wylalam lez bo samotne wieczory mnie przygnebiaja... Fiodolcia dziekuje za te rady chyba po prostu najlepiej bedzie jak przestane do niego pisac i dzwonic i wtedy zobaczymy czy w ogole bede go obchodzic ja i dziecko... Tylko najgorsze ze stalam sie klebkiem nerwow, kiedys zawsze usmiechnieta wesola teraz nie potrafie normalnie funkcjonowac, myslalam ze jestem silna ale to wszystko mnie przerasta.... rnrnInf tzn czym sie zajmujesz? Ale wiesz myslalam ze jest szansa dlatego staram sie cos zmienic i cos wyegzekwowac od tego czlowieka ale jak widze nie da sie bo on ma zawsze racje a ja nie! Chcialam zeby dziecko mialo tate, ale racja zwiazek na sile jest bez przyszlosci... Ale przeciez jesli bedzie chcial to nie moge zabronic mu widywac sie z dzieckiem chyba ze ucieknie do tej swojej Ameryki i go wiecej nie zobacze...
Czym sie zajmujesz Inf??
moj gadu gadu 5806674 :-)
Kasia_21 wiesz nie chciałbym tu mówic czym sie zajmuje)))
Kasia_21 może zróbmy tak ze założysz jakieś nowe konto gg i podasz mi je tu a ja ci napisze dokładnie jak można zablokowac to aby nie wzioł dziecka do Ameryki. Widzisz Latynosi bardzo lubią kobiety o nie dojrzałych poglądach. Jak chcesz to podaj ten gg a ja ci podpowiem gdzie mozesz iść w Twojej sprawie po pomoc.P)
Dobre! Juz ja widze jak zabiera dziecko do Ameryki. Chyba, ze go deportuja. Oni przeciez nie wracaja do tej swojej Ameryki chyba ze nie maja pozwolenia i ich deportuja. Nie znam latynosa z polski coby chcial tam wracac.
:-((( Kasia..rzeczywiście Fidolcia ma rację..lepiej im nie mówić zdań w stylu "Ty mnie nie rozumiesz" itd. Czasem lepiej przemilczeć.
Bardzo przygnębiające to wszystko...i to że są kłotnie nawet przez smsy to mnie naprawdę zasmuciło :-( ..Ja nie wyobrażam sobie nawet że Ktoś mi tak mówi - "że ja tylko płakać umiem albo że jestem egoistką". Wiem że mężczyzni często nie lubią łez..ale to musi być jednak mało wrażliwy mężczyzna:-((
Nic chyba teraz nie da się zrobić...można tylko "dać czasowi czas"...
Szkoda mi Twojego serduszka ktore teraz cierpi.Ale bardzo dobrze zrobiłas że napisałas to na forum...myślę że wielu dziewczynom przyda sie taka informacja o innej stronie związku z latynosem..nie tak różowej niestety.
Sciskam Cie mocno :-*
Margherita 82 tu nie ma co przemyślać. Bo ten problem bedzie powracał i z wiekszą intensywnością. to jest charakterystyczne dla Facetów egistów. Tu jest jeden tylko sposob ciecie jednym ruchem. Albo facet sie przebudzi. Albo sobie darujmy. Też dzisiaj miałem rozmowę z dziewczyna której latynosa pisze ze sie w niej zakochał a nigdy sie nie widzieli. Skoro sie zakochał przez internet to widocznie ma duże problemy ze soba i swoim zyciem. Faceci egoiści inaczej pojmuja słowo kocham.)))
moje [gg] z checia pogadam...
szkoda ze wczesniej nie wiedzialam...Nie wiem czy dobrze zrobilam piszac tu o tym ale naprawde nie jest rozowo wrecz przeciwnie nigdy od nikogo tyle przykrych slow nie uslyszalam... :(
Temat przeniesiony do archwium.
361-390 z 495

 »

Pomoc językowa