Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 495
mnie też podobają się peruwianczycy ;-)...ale może ze względu na takiego jednego;-))...
Bea nie istniej cos takiego jak latynoska dusza . Jak to mówią moje znajome latynoski są zmierzchu ładni a w środku puści. Twierdzą nawet że nie posiadają tej tajemnicy co iskrzy z moich oczów. A one znają się najlepiej.
Ja tam uważam i nie jestem odosobnione w tej opinii ,że napjprzystojniejsi są Brytyjczycy:-) Do tego mają silnie zakorzenione poczucie własnej tożsamości a prócz wspaniałego brytyjskiego akcentu, wdzięk.rnKisses
Masz 100% racji! Ja też go uwielbiam! Na dodatek wygląda jak Indianin:). Oj aż się rozmarzyłam... Poza tym... Europejczyk czy Latynoamerykanin... W obydwu płynie południowa krew! Ach ten gorący temperament!:):*
Znaczy Rafa Nadal:)
Juz po samej fizjonomii widać Rafale Nadale ma sklonować do zdradzania. A z fizjonomiki widać że lubi zaliczać panienki. A są takie badania wiarygodne że panienki co podobają się południowcy i latynoski maja duże problemy z osobowością
nic a nic z tego nie rozumiem
mi tez peruwiańczycy zdecydowanie!!!
Tego że latynoską podoba się moja inteligencja intrapersonalna. Czy tego ze latynoski i południowcy stosują sztuczki uwodzenia z tanich podręczników podrywania.
'Tego że latynoską podoba się moja inteligencja intrapersonalna'.. a teraz po polsku..
A to ze dzięki mistycznej duszy odkrywam ich najgłębsze pragnienia i marzenia i inspiruje do działania.
ja tam mam chlopaka araba i zadni hiszpanie mi nie w glowie ;) i nie kojarzcie araba z Osama, lepiej juz z tancem brzucha ktory praktykuje ;) pozdrawiam
o masz ci los..... to rzuć go jeszcze dzisiaj... wiem co mowie!!!!! moze sa i wyjatki ale wiekszośc..... roznica kultur was zniszczy to raz... a 2 nie daj soba manipulowac... nie zycze nikomu tego co ja wycierpialam przez aniolka przez kilka pierwszych miesiecy... a jak dasz sie wywiezc gdzies poza granice naszgo kraju to uwierz mi nie wrocisz stamtad... chyba ze przez pol zycia bedziesz sie po sadach poniewierac... zycze ci oczywiscie wszystkiego najlepszego ale zanim podejmiesz jakas powazna decyzje zyciowa decyzje zastanow sie !!!
Masz racje wlanie ta rocznica kulturowa sprawia ze jednak wole polki . I do czego była mi cala wiedza jak nie potrafiłem poradzić z temperamentem południowym. Ciągle pretensje ze lubie ludziom pomagać.
ty jestes polakiem w ogole ?? czy tylko piszesz tak ze ja przynajmniej nie do konca cie rozumiem ? :P
Jestem Polakiem ćwiczę aby pisać sposób prosty. Hiszpanie i Anglicy też twierdzą że piszę zbyt skomplikowanie ich językach
no to albo masz jakies dyscośtam albo nie wiem.. jak mozna pomylić różnice z rocznicą albo pisac prosty sposób... ja przewaznie pisze w prosty sposób ... no nic 3maj sie :)... co miałes z polskiego ? :P
Ty nie piszesz zbyt skomplikowanie, tylko po prostu źle odmieniasz, nie znasz pisowni, a także znaczenia niektórych wyrazów! Piszesz tak, jakbyś się dopiero uczył polskiego.
Jak wyjechałem z kraju w wieku 13 lat i przebywałem zagranica tez 13 lat to jak mam pisać .P
to trzeba było tak od razu powiedziec... to nikt by sie nie czepiał tego w jaki sposob piszesz czy odmieniasz... :) ... powiem wiecej.. ja to bym chciala w ogole polskiego nie znac.. zajmuje mi za duzo miejsca i szarych komorek ... :)... nawet w gwatemali moglam sie urodzic... byle by tylko moim ojczystym jezykiem byl hiszpanski.. no ewentualnie angielski.. sie antypatriotka znalazła :D:D
Właściwie to od maja zaczelem tylko po Polsku pisać.
Nie wiem czemu tak wstydzisz się Polski. Większość właścicieli firm których znam ze stanów i z hiszpanki będą przenosić zakłady do Polski na Ukrainę .
hehehehehe to przeszkadzanie języka polskiego idzie oszukać i to nie potrzeba być zagranica aby tego dokonać. P.
To i ja przepraszam, że się czepiałam. Nie wiedziałam, że wyjechałeś z Polski jak miałeś 13 lat. Jeszcze raz przepraszam.
Fidolcia nie gniewam się. Ja nie Latynos żebym z byle jakiego powodu sie obrażał i udawał wrażliwca. A Latynosów i południowców znam bo od 17 roku życia bezpłatnie uczyłem Meksykanki, Brazylijki, Hiszpanki, Peruwianki , Kolumbijki ,Argentynki angielskiego w uniwersytecie dla Kobiet w trudnej sytuacji. Więc duszę Latynosów znam. Stąd moja znajomość subtelnej kobiecej muzyki latynoskiej i hiszpańskiej. I zawsze możesz liczyć na rarytasy muzyczne.
DZIEKI
w prawdzie mam doczynienia tylko z latynosami nie latynoskami - to i tak sie zgadzam z tym, że są wrażliwi. Ale ta"wrażliwość" piękna jest!
A " rarytasy muzyczne" jak najchętniej: adres [email]
Oj Fidolcio tez mam do czynienia z Latynosami i nie moga pojąc jak to możliwe ze poświęcam własne własne uczucie i skazuję na niemiłosierny ból serca i pozwalam aby moja druga półówka związała się z Latynosem. Teraz wiem że na ich drodze nie stoi nic więc mogę odejść z jej życia.
Fidolcia doradz na ktory tekscik zlapal cie latynos. Bo ja temu wiesz co siedzi z moja miloscia jakas panice musze podeslac:
Oto kilka moim zdaniem bardzo dobrych odzywek. Wielu facetów już ich używało i zawdzięcza im sporo sukcesów. Jestem pewny, że zadziałają i dla Ciebie.
Czy masz aspirynę?
(Mów zbolałym głosem. Dziewczyna będzie chciała dowiedzieć się co Ci dolega. One uwielbiają się nami opiekować)
(Od tłumacza: Słowo "You", używane w tekście angielskim może oznaczać zarówno "TY" jak i "PANI. W związku z tym należy wybrać formę najlepiej pasującą do danej sytuacji i wieku nagabywanej osoby)
Jak długo trzeba piec udziec jagnięcy?
(Zauważyłeś młodą, ładną kobietę w sklepie spożywczym).
Cześć.
(Proste, ale bezpośrednie i przyjacielskie).
Czy z moim krawatem jest wszystko w porządku. Idę na ważne spotkanie i chciałbym wyglądać odpowiednio.
(Użyj tego w windzie lub na korytarzu w biurze. Dziewczyny zawsze uwielbiają poprawiać krawaty).
Mam fantastyczną książkę, którą mogłabyś przeczytać.
(Myszkując po księgarni zauważasz ładną dziewczynę, którą chciałbyś poznać).
Pracuję tu już dwa tygodnie i widziałem wiele ładnych dziewcząt. Ale uwierz, przy tobie każda wygląda jak hipopotam.
(Doskonałe kiedykolwiek i gdziekolwiek, jeżeli zacząłeś nową pracę).
Jakiego koloru są twoje oczy? Są piękne.
(Dziewczyny są z reguły bardzo dumne z koloru swoich oczu).
Skąd wzięłaś taki wspaniały kapelusz?
(Do każdej dziewczyny mającej zwariowany kapelusz).
Przepraszam, ale jestem nietutejszy i właśnie się zastanawiałem gdzie można tu miło spędzić wieczór.
(Używaj bez względu na to czy jesteś nietutejszy czy nie).
Kocham cię.
(Używane częściowo jako żart na przyjęciach i w barach dla samotnych).
Czy jesteś baletnica?
(Jej nogi są tak fantastyczne, że byłeś pewien, że jest baletnicą).
Czy możesz rozmienić mi dziesiątkę?
(Czekasz na autobus, pociąg itd.).
Czy jest tu w pobliżu poczta?
(Wiesz cholernie dobrze, że jest jedna dwie przecznice dalej, w kierunku w którym ona właśnie podąża. Najprawdopodobniej zaprowadzi cię tam, dając ci sposobność nawiązania ciekawszej rozmowy. Kiedy spyta dlaczego zrezygnowałeś z odwiedzenia poczty, wyznasz jej, że był to tylko pretekst, żeby ja poznać. Kobiety uważają to za sprytne i pochlebiające).
Czy podoba ci się ta bluzka?
(Tego zdania używaj w domach towarowych. Powiesz jej, że szukasz prezentu urodzinowego dla siostry i przydałaby ci się jej rada).
Czy nie zgubiłaś czasem tej chusteczki?
(Oczywiście, że nie, ty sam przed chwilą wyjąłeś ja z kieszeni).
Co to za pies? Wygląda wspaniale.
(Do dziewczyny z psem)
Och, cóż za piękny dzień!
(Używaj kiedy jest naprawdę wspaniały wiosenny czy jesienny dzien. Przy takiej pogodzie ludzie zazwyczaj maja dobry humor jest bardziej prawdopodobne, że dziewczyna, która wpadła ci w oko zainteresuje się twoim komentarzem).
Pozwól, że poniosę to dla ciebie. Nie chciałbym, żebyś nadwerężyła swe śliczne rączki.
(Do dziewczyny niosącej ciężką walizkę czy pakunek).
Fantastyczna książka, czy doszłaś już do momentu, kiedy lokaj popełnia samobójstwo?
(Seksowna dziewczyna siedzi naprzeciw ciebie i czyta książkę, która właśnie skończyłeś. Albo jakakolwiek inna).
Wyglądasz smutno.
(Oczywiście nie mów tego dziewczynie, która wygląda jakby właśnie złapała Pana Boga za nogi).
Chodź pod mój parasol.
(Leje. Ty masz parasol, a ona nie).
Co myślisz na temat tej sztuki?
(Przerwa w teatrze. Widzisz ładną kobietę stojącą samotnie na korytarzu).
Kiedy kończysz prace?
(Do ładnej sprzedawczyni).
Zajmuję się organizowaniem wyborów. Kogo widzisz na fotelu prezydenckim?
(Miej przy sobie notatnik i ołówek; staraj się wyglądać oficjalnie).
Wyglądasz bardzo ładnie, chciałbym cię poznać.
 
Wyglądasz w tym świetnie!
(Do dziewczyny mierzącej bluzkę czy spódnicę w sklepie z konfekcja).
Jesteś modelką?
(Każda dziewczyna będzie zachwycona, że wziąłeś ja za modelkę).
Jesteś drugą najpiękniejszą dziewczyną świata.
(Naturalnie będzie chciała wiedzieć, kto jest tą pierwszą)
Gdzie kupiłaś ten cudowny płaszcz?
(Powiedz jej, że pracujesz w branży odzieżowej i że myślisz, że jej płaszcz jest absolutnie wystrzałowy).
Proszę, podaj mi ketchup.
(Jesteś w barze szybkiej obsługi, ona siedzi przy stoliku obok; ty masz frytki, a ona ma ketchup).
Jeśli miałbym milion dolców kupiłbym go dla ciebie.
(Do dziewczyny, która podziwia wybitny obraz w muzeum).
Czy nie spotkaliśmy się czasem w Istambule?
(To czy ona czy ty byliście tam kiedykolwiek jest całkowicie nieistotne. Zabrzmisz jak prawdziwy globtroter, a ona będzie mile podbechtana, ze również zaliczasz ja do swego grona).
Kto jest twoim dentystą?
(Chcesz koniecznie wiedzieć, czemu zawdzięcza takie piękne, białe zęby).
Nie waż się obciąć włosów!
(Do dziewczyny z pięknymi, długimi włosami).
Czy jest tu gdzieś jakaś dobra restauracja?
 
Może zechcesz usiąść?
(Oferujesz swoje miejsce dziewczynie w zatłoczonym autobusie. Jeszcze lepiej kiedy zaoferujesz jej swoje miejsce pomimo faktu, że wokół jest dużo wolnych siedzeń!).
Cóż to za dziwny napój!
(Do dziewczyny, która trzyma w ręku niezwykle wyglądającego drinka).
Tylko mi nie mów, że tak piękna dziewczyna jak ty nie ma dzisiaj randki!
 
Gdybyśmy byli w restauracji, poprosiłbym kelnera o drinka dla ciebie.
(Do ładnej dziewczyny siedzącej naprzeciwko w poczekalni u dentysty!).
Kiedy widzę kogoś takiego jak ty, dziękuję mojej szczęśliwej gwieździe, że nie jestem jeszcze żonaty.
 
Wyjdź ze mną na papierosa.
(Uczysz się w bibliotece, a dziewczyna obok jest zbyt piękna, żeby była prawdziwa).
Teraz rozumiem dlaczego masz taką fantastyczna figurę.
(Do dziewczyny biegnącej przez park, itp.).
Piszę książkę o podrywaniu i chciałbym zadać ci parę pytań.
(To zdanie okazało się być najlepsze ze wszystkich !).
czas przedstawić jedną z najprymitywniejszych metod podrywu:MACHO
Mijając ją, gwiżdżesz lub wydajesz z siebie odzywkę w stylu:
Może pokazać ci kilka naprawdę sprytnych ruchów...
Może chciałabyś kiedyś spróbować z prawdziwym mężczyzną...
Dziecinko, jesteś moim życiem...
Cześć, może chcesz, żebym ci przeprowadził sprawdzian z ustnego...
(i wiele, wiele jeszcze innych - założę się, że znasz ich mnóstwo). Metoda nieskomplikowana, prosta w użyciu,
A tak na marginesie, zadziwiające, jak wielu mężczyzn nie potrafi podrywać inaczej niż tym sposobem...
Jutro przedstawie metodę wrażliwca.
Nie wiedziałem że metoda wrażliwca ma aż 95% skuteczności.
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 495

 »

Pomoc językowa