Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 495
Peruwiańczycy ,Ekwadorczycy i Boliwijczycy są najlepsi!!!Długie czarne gęste włosy , migdałowe czarne oczy i piel canela to jest to!!!
Saludos para todos los latinos!!!
Si tienes razon los mejores son los chicos de los Andes...Con pelo largo ,ojos negros y piel canela..BESITOS
Hola papito!!! De donde eres???Calurosos saludos..
Mój chłopak jest z Ekwadoru..A mianowicie z Otavalo!!!Jest spełnieniem marzeń.Byliśmy razem w Ekwadorze...cudowny kraj..Wielu przystojniaków ale mnie interesuje solo mi osito dulce :*
Marc Anthony es feo!!! No se que vees en ese payasito..
Co prawda nie jest latynosem a hiszpanem ale jest super przystojny Mariano Alameda!!!!!!
najprzystojniejszym Hiszpanem, jest kapitan krolewskich!!! Bez dwoch zdan!!! moze jest troche zachudy, ale piekny!!!
Wrocilam tydzien temu z Ameryki Pd (Argentyna, Chile, Urugwaj)... w jeden dzien w Polsce mozna zobaczyc wiecej przystojniakow niz tam.. mimo ze lubie lwasnie taki typ urody (sniada karnacja, czarne wlosy i oczy...) to tam widzialam moze 5 przysojnych...
Ale sa to extra ludzie- niesamowicie sympatyczni!!

pozdrowienia z Poznania
Guti nie ma nic z latynosa , ale jest niczego sobie mmmm....:))
Jak dla mnie najprzystojniejsi sa Kolumbijczycy! No i sie genialnie ruszaja... mrrrrrrrrrr.....
Meksykanie tez sa niezli, ale przynajmniej ci ktorych ja pozalam nie mieli tego drygu do tanca....:) Co do Hiszpanow - moze i tez nie sa najgorsi ale przez to ze zadzieraja nosa bardzo traca...
Ja mieszkam w Hiszpanii juz kilka lat i naprawde nie wiem skad wzial sie ten mit o tych wszystkich przystojniakach. Polkom w latynosach podoba sie po prostu odmienna, egzotyczna uroda. Nie dostrzegaja przez to roznych wad. Dowodem na zainteresowanie odmienna uroda jest tez fakt zainteresowania latynosek mezczyznami o jasnej karnacji.
Z pewnością Argentyńczycy. Są cudowni ;) A kraj też ładny :)
tak tak brazylijczycy sa niezli:)wiem cos o tym:)pozdrawiam
Diego Luna y Rafael Nadal!!!
jesli chodzi o latynosow to tylko Kubanczycy i Argentynczycy;

wiezcie mi,wiem cos o tym :P
kocham kolumbijczyka i uwazam ze jest najprzystojniejszym facetem na swiecie... tylko te ich obyczaje, machismo, brak zainteresowania czymkolwiek innym co nie jest "de colombia" i chyba jednak są trochę zacofani.
Tzn.,że twój facet też jest takim typowym Kolumbijczykiem? jeśli tak ,to nie ma co zadrościć; /
A dziwisz sie??My Polki jesteśmy dobrymi żonami, i podobno najpiekniejsze.I to nie tylko oni tak sądzą.Arabowie też:P
do camisa: własnie dlatego,że się różni go wybrałam. chociaż czasem patrzę na niego dziwnie, nie rozumiejąc jego toku myślenia. w wielu wypadkach to on nie może skojarzyć o cóż mi może chodzić tym razem... jesteśmy z dwóch krańców kałuży jak mówią w ameryce płd
my latynosi mamy wysokie domniemania, nawet jesli piszecie ze hiszpanie sa przystojny, to tylko wasze zdanie,czyli zdanie polek ktore szukaja szczescie w zagranicznych mezczyznach tylko po to by sie uwolnic z ponurej polski, moze lepiej by bylo zadac to pytanie dziewczynom z europy zachodniej ktore maja wyecej doswiadczenie w latynosach.bo przeciez dla francusek, wloski, niemki czy dziewczyny ze skandynawii, europejczy to zwykly bialas ktorego spotkac mozna na kazdym rogu, a latynos to facet ktory jest wyszukiwani jak szpilka w piasku, sadze ze ten forum o przystojnych latynosach jest tylko znak ze polki na oczach innych narodow uchodza sa kobiety o kiepskim kompleksie, pozdrawiam
POLSKIE DZIEWCZYNY POGLUPIELI--KOCHAJA SZCZEPY INDIANCOW HEHEHEHE
latynosi sa pociągajacy piękne długie czarne włosy i brązowe oczka dała bym wszystko by miec takiego i niejest to prawdą ze polskie dziewczyny powariowały bo ja byłam juz w różnych krajach i wiem czego pragnę zreszta drogie dziewczyny spojzyjcie na tego piosenkarza JUANESA on jest z kolumbi kto niekocha kolumbijczykow kazda ktora ma hiszpana lub kolumbijczyka jest prawdziwą szczesciarą pozdrawiam hehehe POLSKIE DZIEWCZYNY NAJPIęKNIEJSZE DLATEGO POTRZEBUJą PRZYSTOJNYCH FACETOW CZYLI HISZPANOW I KOLUMBIJCZYKOW !!!!!!!!!!!!!
Chdzilo mi o Raula........
Zgadzam się w 100%!!!Raul es muy guapo;)))
nie badz taka podjarana tymi kolumbijczykami... fakt zycie z nimi, poczatek zwiazku, sex wszysko jest poprosu cudowne i magiczne... zaden facet nie dal mi tyle szczescia, uczucia, wrazliwosci co kolumbijczyk, ale... zaden facet nie potrafi tak krzywdzic, pomiatac, wymyslac, wyzywac, zastraszac i zdradzac jak kolumbijczyk.... uwierz przezylam to na wlasnej skorze przez ostatni rok... jedno jest pewne jak kochaja to na zaboj i jak cie niszcza to tez maksymalnie... przy okazji jak bedziesz miala doczynienia z latynosami upewnij sie czy jestes jedyna... obecnie moi jedyni znajomi o latynosi i nie ma znaczenia czy to jest dziewczyna, facet, żonaty czy zareczony...mało isotne ...oni poprosu maja wieeeelkie serca...
Mój mąż pochodzi z Puerto Rico i jest niesamowicie przystojny :) Ale nie wybierałam go ze względu na urodę, tylko na to, że jest cudownym człowiekiem. Mieszkam z nim w USA już ładnych parę latek i nie żałuję decyzji, choć ciężko zostawić rodzinę i przyjaciół :( Przez ponad rok byłam z nim w związku na odległość (dzięki Ci, Boże, za internet ;)) i przetrwaliśmy.
Jednak z tego, co widzę wśród znajomych, wierność faktycznie jest problemem w kręgach latynoskich. Ale dużo częściej to kobiety szukają sobie "chulo", a ich partnerzy po prostu nie pozostają im dłużni... Zresztą ogólnie amerykańskie (nieważne, która Ameryka) podejście do związków mi się nie podoba :/
Jedno jest pewne - latynosi nie mają zahamować, jeśli chodzi o nawiązywanie kontaktów :) A jeśli nie jesteś anorektyczką, to będą się do ciebie ustawiały kolejki :) Miłych wakacji!
Dominikanie!!! Tylko i wyłącznie. Te oczy, odcień skóry no i cała reszta! Oczywiście nie wszyscy tak wyglądają, no i trzeba uważać. rnBędąc na Dominikanie miałam szansę zobaczyć ich wielu, ale traktują białe laski raczej interesownie; często korzystają z ich pieniędzy, oczywiście to one muszą wszystko fundować.rnNa radce mówią: Sorry, I'm broke...:)rnAle myślę, że można im wiele wybaczyć.....
mam pytanie czy kolumbijczycy argentynczycy brazylijczycy przepadaja za polkami ???
no bo przeciez dziewczyny z tych krajow nie są brzydkie ...
czy przepadaja za polkami??? glupie pyt... oni poprostu kochaja kobiety... jak to moj byly powiedzial "ja jestem uzalezniony od kobiet i coca-coli" ja rozstalam sie z moim kolumbijczykiem dwa tyg temu a wczoraj oznajmil mi ze juz jest z nowa polka... ale po tym wszystkim nie zmienie zdania ze latynowska kultura jest cudowna i poznac ja jak najlepiej i nadal twierdze ze laynosi jako przyjaciele sa swietni a jezeli chodzi o zwiazek to... narodowosc nie ma znaczenia... ludzie albo sie kochaja i chca byc ze soba albo nie...Felice Pascua para todos
hmm, a ja odniosłam wrażenie, że Latynosi są naprawde bardzo kochliwi..:) czytam wasze notki, słyszę troche w mediach i ciesze sie bardzo, bo to oznacza, że i dla mnie jest nadzieja:D
hehe, no dobra, nie żartuj Karolina, nie żartuj.
Ale Latynosi są śliczni, to fakt niezaprzeczalny.
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 495

 »

Pomoc językowa