Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 495
hmm..powiem Wam tak, co do Hiszpanow [choc niektorzy pewnie sie zbulwersuja kolejny raz ze pisze nie na temat bo 'Hiszpanie to nie latynosi' ;) ] moim zdaniem Hiszpanie sa baaaardzo przystojni [oczywiscie nie wszyscy ale jest takich wielu] i rzeczywiscie, to ze podobaja sie Polkom wynika zapewne z ich odmiennosci, ale to chyba nic zlego ze ciagnie nas do tego co 'inne' niz to co widzimy na codzien;) to tak samo jak ludzi mieszkajacych nad morzem ciagnie w gory i odwrotnie, albo jak dziewczyna ma proste wlosy to chcialaby miec krecone.. moze przyklady nie najlepsze ale chyba wiecie o co mi chodzi..
ale rzeczywiscie poza uroda sa rowniez inne wazne 'rzeczy' a Hiszpanie z natury sa tacy ze duzo mowia i wiele obiecuja ale zazwyczaj na tym sie konczy.. lubia rozkochiwac w sobie dziewczyny [i bardzo dobrze i szybko im to idzie] a pozniej rownie szybko znikaja.. co do tego ze podobaja im sie Polki to tez fakt, znam kilku Hiszpanow i kazdy uwaza ze Polki sa najpiekniejsze [tylko powtarzam co szlyszalam bo mi sie raczej dziewczyny nie podobaja heheh] ..nom i jeszcze co do ich umiejetnosci tanecznych... hmmmmmmmmmmmm.... marzenie poprostu.. ale jak wszedzie - tu tez sa wyjatki, nie ma chyba narodu w ktorym wszyscy ludzie posiadali by takie same cechy [tak jak Polakow uwaza sie za 'pijakow';) a wiadomo, ze sa tez tacy w tym naszym kraju ze na alkohol nie moga patrzec..] osobiscie chyba nie chcialabym miec meza 'typowego hiszpana' [takiego stereotypowego] bo wiem ze pewnie bylby to zwiazek skontrastowany - duuzo szczescia ale tez wiele trzeba by bylo wycierpiec.. wiem, bo sama juz przez to przechodzilam, na szczescie to byl 'tylko' chlopak..
Zycze powodzenia ;) nie kazdy facet jest taki sam, ale na poczatku to bym raczej z dystansem podchodzila do takiego zwiazku.. ;) a i pamietajcie ze hiszpan przed 30 rokiem zycia mysli troche inaczej niz Polak w jego wieku, bo Hiszpanie na powaznie mysla o stalym zwiazku, o rodzinie itede dopiero po 30stce [tam jest to normalne ze chlopak zeni sie gdy ma ok.35 lat a dziewczyna wychodzi za maz ok.30stki..] pozdruffki
mam nadzieje ze nikogo nie urazilam =) to jest tylko moje zdanie [nie bezpodstawne] kazdy moze miec inne..
jeszcze raz goraco pozdrawiam =)
Również uwazam ze hiszpanie sa najprzystojniejsi w koncu wiele razy tam bywałam i bywam :) z całej europy to Espania :D górą
CZESC MACIEK.MAM PRAWIE 18 LAT I ZOBACZYŁAM POLECONY PRZEZ CIEBIE FILM.MASZ RACJE NIECH TE DZIEWCZYNY ZOBACZA CO SIE DZIEJE Z BIEDNYMI STWORZENIAMI PRZEZ HISZPANOW.STRASZNE.CAŁY CZAS FILM OGLADAŁAM Z REKA NA USTACH Z WRAZENIA ZE LUDZIE MOGA BYC AZ TAK PODLI:(:(:( POLECAM WSZYSTKIM TEN FILM!!!! TYLKO NIE ZEMDLEJCIE :(
whats up everybody i would like to tell you about the polish people specially el amor de mi vida magdalena it's a very nice and kind people.
but mexican peolple it's nice and handsome (but not me because im a kind of ugly pero tengo dos cosas que me sobran panza y pito uds escojen) anyway im happy becuase i met my girlfriend i guess you guys got to try mexican people and it's the best peolpe in whole latin america i tell you why because we made with love and como mexico no hay dos if you know what im sayin'
by the way polsih people it's too jealous because my girlfriend doesn't want to teach me polsih i really want to learn but she thinks that im gonna use it to talk with somebody else but i dont know if you guys want to teach me some polish im already know how to say hello and some stuff i hope you help alright.....bye
hola!!!!!!!!!!!!
jejejejje nikt nie pisze o hondurenos :):):) oni sa naprawde przystojni !!!!!
wiem cos o tym ;)
........mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
czy ktos zna jakiegos??
Dokladnie pol godziny temy wrocilam z wysp kanaryjskich.. a mianiowicie z lanzerote i az mi sie plakac chce tyle fajnych facetow spokalam ale niesety zajetych a hiszpanie jak zauwazylam sa bardzo wierni ale zarazem zazrosni i zaborczy ale jesli chodzi o urode ja stawiam na chlopcow z playa blanka:)
ohh, really does she think like that? wow. Anyway, trust me, not all polish girls are jelaous about it:) well, honestly, I think I would be happy If my boyfriend wanted to learn polish!
by the way, so what would you like to learn?:)
ludzie przeciez to nie jest jakas regula, ze wszyscy hiszpanie zabijaja zwierzeta!! spojrzcie na wlasne podworko! poza tym jeden film o niczym jeszcze nie swiadczy! Szufladkowanie ludzi to najbardziej niesprawiedliwa rzecz na swiecie. Ktos nakrecil fim, a ludzie ktorzy patrza na swiat cudzymi ocami, i nie potrafia wysosic wlasnych wnioskow, kreuja na takim podstawach jakies prymitywne stereotypy.
czesc.słuchaj przeciez ja wcale nie mowie ze wszyscy hiszpanie sa zli.wiadomo ze nie kazdy jest zły,tak jak i o polakach mowi ze sie sa złodziejami a nie kazdy przeciez musi krasc tak jak i tam nie kazdy zabija zwierzeta.ale mogli by to robic chociaz w sposob humanitarny a nie obdzieraja na zywca zwierzeta!!!!
Witam zauroczone forumowiczki.Dziewczyny chcecie poznać Meksykaniana od "środka" przeczytajcie książkę Octavio Paz "Sto lat samotności"..polecam goroąco. Warto wiedzieć więcej, czasami wygląd to za mało- umysłowość jest really sexy!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam
Witaj - a coś o Peruwianczykach znasz ??
hello i can help for you [email]
Witam, moj mezczyzna tez jest z Ekwadoru. Jestesmy razem 4 miesiace ale jest cudownie pod kazym wzgledem! Wczesniej nie mialam doczynienia z latynosami i z jezykiem hiszpanskim, dopiero teraz uczymy sie nawzajem on mnie hiszpanskiego a ja go polskiego! Calkiem niezla zabawa! Ale to fakt ze to gorace chlopaki ;) Mam nadzieje ze kiedys uda mi sie pojechac do Ekwadoru a szczegolnie do Quito bo tam mieszka! Jedyne co mnie boli to reakcje polakow kiedy nas widza razem (bo moje kochanie ma taki sliczny brazowy kolor skory) jednak Polska to zacofany kraj i pelno tu rasistow! Ale staramy sie tym nie przejmowac! Milosc przede wszystkim!! Pozdrawiam wszystkich!
Witaj fajnie poczytac takie posty - moj jest z Peru i masz racje polacy to rasisci juz sie przekonalam - to spoglądanie, to kręcenie głowami... Zakochana jestem po uszy choć juz młoda nie jestem, a miłość przezwycięża wszystko- pojedziesz tam zobaczysz - trzeba mocno wierzyc
pozdrawiam serdecznie
Hola
Nie tylko Meksykanie i Hiszpanie, czy też Wenezuelczycy - a co powiedzie o portugalczykach (wystarczy popatrzeć na Cristiana Ronaldo;)
Brazylijczycy też są przystojni.

Saludos

edith_ka
KOOOOOOOOOOOOCHAM KOLUMBIJCZYKÓW!!!!!!!! Są najcudowniejsi na świecie, i ośmielam się powiedziec, że najbardziej wrażliwi ze wszytskich latynosów, gdy się zakochują, to kochaja, jak gcyby nic innego się nie liczyło... A to z niszczeniem nie jest do końca prawdą... Bardzo łatwo ich zranić, ale miłość nie wygasa u nich tak szybko, nawet jeżeli oni ranią Ciebie... Mój ukochany jest Kolumbijczykiem, i nikt nigdy nie rozmawiał ze mną w ten sposób, nikt nigdy mnie tak nie kochał, nikt inny nie dał mi tyle szczęścia, ale też nikt tak nie zranił... Ale tak jak każdemu człowiekowi, trzeba zaufać, trzeba wybaczać... Problem tkwi w tym, ze nie umiemy kochać Latynosów, pociaga nas ich uroda, ich egzotyka, ale tak naprawde nie potrafimy dojrzeć w nich ludzi kochających, ludzi wrażliwych... Zrozumieć... Kiedy naprawde pokocha sie człowieka a nie pochodzenie, to można zdziałać cuda z miłością, którą potrafi obarzyć Cię Kolumbijczyk... DZiękuję Ci mój N., za to, co mi w życiu dałeś, za to, że zapragnąłeś wziąć moją miłość, dziekuję Ci za wrażliwość, za Twoją piękną duszę i czyste serce....rnrnrnKOLUMBIJCZYCY!!!
Witaj
a jestes z Nim ?
Dlaczego latynosi rania - moze wyprobowywuja zloto w ogniu? Tak czasami mi sie wydaje !
no nie jestem przekonana co do tych meksykanczykow..znam jednego i wcale nie jest az tak przystojny...:/ ja bym stawiala na argentynczykow (mi querido jest wlasnie argentynczykiem), brazylijczykow, peruwianczycy..a nawet chilenczycy... a tak naprawde to chyba w calej ameryce lacinskiej sa przystojniacy!!! oni maja cos w sobie...sa tak wrazliwi..maja dobre serce:D a co do hiszpanow to nie mam takiego zdania jajaja..;)

pozdrawiam..papa
A mnie juz sie zadni nie podobaja:(a moze nie jestem w stanie zrozumiec tej slynnej duszy latynoskiej?);)
ha dobre a ja juz tez w nic nie wierze oni wszyscy tacy sami - nie warto! No moze popatrzec ale nic poza tym.
Co czlowiek, to opinia. Ja juz prawie dwa lata jestem z moim Meksykaninem i na zadnego innego bym go nie zamienila.
no dobra! ja tez na jednego patrze zeby nie wiem co - Peru :-) tylko Peru!
Ja tez sobie patrze na takiego jednego Hiszpana( poludniowcy sa dla mnie zbyt egzotyczni i w urodzie i w zachowaniu), ale jakis on taki coraz brzydszy i glupszy hehehehehe, albo mnie juz sie nie chce na niego patrzec i go rozumiec?
Każdy uważa inaczej... heeh
Argentyńczycy sa najprzystojniejsi taka moja opinia , i mam nadziej ze uda mi sie w przyszlym roku pojechac do Argentyny :)))))))))))))
RAFA NADAL Y JOSE ACASUSO!!!!!
Nadal? oj nie byłabym tego taka pewna :P lepiej sie przyjrzyj ;)
Mi sie podobają peruwiańczycy sa super przystojni
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 495

 »

Pomoc językowa