praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
to może być wałek tak jak z pamiętną fabryką sera
http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?p=219528
dokładnie to może byc wałek ale po prostu znalazłem takie ogłoszenie więc wam kobietom pokazuje. pierw zadzwońcie i sie upewnijcie na 100%. powodzenia
Witam dzwonilam tam nie wyglada to na walek
I TO JUZ KONIEC TRUSKAWECZKI HISZPANSKIEJ W TYM ROKU SPODKAMY SIE ZA ROK CIEKAWE CO BEDZE W NASTĘPNYM ROKU
A MARIO I DROMADER MAM NADZIEJE ZE NIE OSZUKAJA NIKOGO W NASTEPNYM ROKU OSZUSCI OSZUSCI OSZUSCI
Witam wszystkich czy posiada ktos zdjecia z tamtego roku z palos .Jesli tak prosze o kontakt
moze zdjecia z mazagonu .szukam kobiety prosze o kontakt

jesli ktos by sie zdecydowal prosze przeslac zdjecia na nr 797528717 Dziekuje serdecznie(:
robertto a tak z ciekawości ktoś zaginą czy co??/?
nie nikt nie zaginal (:
Witam truskaweczki mam pytanko, bardzo ważne. Koleżanka wyjechała do Bonares na zbiór truskawek, może która z was pracuje, albo pracowała tam. proszę o kontakt
[email]
http://kobieta.dziennik.pl/twoje-emocje/artykuly/165743,tak-wykorzystuje-sie-polki-za-granica.html
piszcie niech uslyszy swiatDziennikarka TVN szuka kontaktu z kobietami wykorzystanymi wbrew ich woli
podczas pracy za granicą celem uzupełnienia materiału dziennikarskiego.

Zbliża się okres wakacji i niektóre z nas poszukują sezonowej pracy
często
za granicą. Niewiele z nas jednak wie, jakie zagrożenia na nas czyhają
szczególnie, kiedy podejmujemy pracę przez agencję pośrednictwa. Szukam
kontaktu z kobietami, które mogłyby przestrzec inne dziewczyny, przed
tzw.
wyjazdem w ciemno by pracować w często bardzo atrakcyjnie przedstawionym
miejscu np. przy zbiorze owoców, jako kelnerka itp. Szukamy kontaktu z
kobietami, dla których praca za granicą stała się istnym horrorem.
Zamiast
pracy jako np. opiekunka do dzieci zostały przymuszone do nierządu,
zamiast
pracy w godziwych warunkach np. przy zbiorze owoców były poniżane i
traktowane jak niewolnice swojego pracodawcy…

Jeśli spotkała Cię taka sytuacja, to z niecierpliwością czekamy na
kontakt.
Dane kontaktowe wraz z numerem telefonu proszę przesyłać wyłącznie na
adres
e mail [email]

Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy, postaramy się skontaktować z
wszystkimi zainteresowanymi.





Serdecznie dziękuję i pozdrawiam,

Ewa Sikora


--
Pozdrawiam
Ewa Urbańska
Administrator forum.oszukany.pl
W zeszłe wakacje zajmowała się sprawą truskawkową dziennikarka tvn , ale niestety tylko jedna dziewczyna powiedziała , ze coś powie.Tutaj na forum jak się jest anonimowym to łatwiej mówic o oszustach pracodawcach, ale juz pózniej jak trzeba cos udowodnic , powiedziec przed kamera nie ma już niestety chętnych. Tak więc jak zgłaszajcie się dziewczyny jak Wam było żle.
W końcu już zaczynają dziewczyny powoli zjezdzac z truskawek
pozdrawiam
WITAM MI TEZ NIE POWIODLO SIE 5DN PRACY I 3,5TYG. OCZEKIWANIA NA POWROT W REKU 160E ZAROBKU A W DOMU DLUG DO ODDANIA MNIE CALY WYJAZD WYNIOSL OK2000ZL W POLSCE MUSIALAM WYBRAC Z KONTA PIENIADZE BY DOJECHAC Z WROCLAWIA DO DOMU NA MAZURACH BO PO EURO JEDYNIE PARAGONY ZOSTALY Z ZAKUPOW BO I ZYC TAM Z CZEGOS TRZEBA BYLO POZDRAWIAM
prosze zatem pokrzywdzone osoby o kontakt na [gg] . razem łatwiej.
Powiedzcie jak odebrać wpłacone pieniądze w Dromaderze bo ani pracy ani pieniędzy nie chcą oddać.
Witam. Czy ktoś mógłby mi dać namiar na firmę która wysyła do pracy bo chciałabym wyjechać pierwszy raz a nie wiem w które drzwi zapukać. Zgłosiłam się do agencji pośrednictwa pracy i podpisałam już umowę na pieczarki w niemczech i muszę wpłacić 1000 zł, czy zawsze pobierają takie opłaty. Jeszcze nie wiadomo do kogo pojadę i za ile. z góry dziękuję
Czesc truskaweczki, dawno mnie tu niebyło ale widze że bardzo tu nerwowo jest po ostatniej kampani truskawkowej...no cóż jestem juz w domku i musze wam powiedziec że to pierwsza moja udana kampania od 5-ciu lat...szef był bardzo w porządku praca codziennie po 6.5 godz...zarobiłam dobre pieniążki wiem że niewszystkim tak sie udało jak mi ale musze wam powiedziec że tą prace załatwił mi Mario i bardzo mu za to dziekuje i tak jak pisała tu FRESÓWKA to nie od szefów zależy jak zarobimy ale od pogody aco sie z tym wiąże i od owoców...mam nadzieje że wam tez sie uda za rok tak jak mi ...pozdrawiam
witam wszystkich. ja tez juz wrocilam ze zbiorow truskaweczek:P teraz w lipcu planuje jechac do leridy na almacen. tylko mam maly problem... nie mam zielonego papieru a z tego co sie dowiedzialam w tym roku wszedl przepis, ze trzeba miec zameldowanie na terenie hiszpanii, zeby mozna bylo wyrobic zielony papier. nie wiecie czy gdy jedzie sie z ofert dromadera to jest wymagany zielony papier czy tylko nr N.I.E? pozdrawiam
Jeżeli jedziesz z Dromadera to tylko musisz posiadać numer N.I.E
czy po szesciu miesiacach pobierania ajudy musze sie wstawic osobiscie na podois aby ja przedluzyc?
witam, w 2006 r tez pojechalem na zbior winogron organizowany przez Mario Wrobla do malej miejscowosci pod Toledo, szalu nie bylo, po 3 dniach majonez nas wyrzucil ale zaplacil za te dni. nie nie bylo ustalone od samego poczatku, mimo ze podpisalismy kontrakty po zajechaniu na miejsce okazalo sie sie ze nie jestesmy na zadnej liscie. to co dzieje sie przy truskawkach to nie wyjatek. podobnie bywa tez w okolicach Valencii na zbiorze mandarynek.
razem z dziewczyna szukamy pracy przy zbiorze czegokolwiek, jestesmy juz w hiszpie,
wdzieczni za kazde info!!!
a dokladniej gdzie jestescie?
extermadura, orbitujemy miedzy badajoz a guadalupe...
ale ruszymy sie gdziekolwiek!
Witam serdecznie.
Bardzo prosze o kontakt Panie które trafiły na plantację do Antonio Romero FRESGUAPA. Brygadzista tam był ukrainiec Roman. Bardzo pilnie poszukuję kontaktu z tymi osobami. Jest to mój dawny pracodawca i szukam kontaktu na te plantację.
Pozdrawiam Sylwia
Bardzo proszę pisac na maila
[email]
Czesc witam wszystkich wrocilem z Austrii ze Zbiorow
Mam pytanko czy ktos czytal to ogloszenie o zbiorach truskawek w Hiszpanii ktore sie nie dawno pojawilo ?
Co o tym sadzicie?
do robertto
ja czytałąm i mam mieszane uczucia co do tej oferty , ale bardzo chciałbym wyjechac , a czy ty jedziesz?
wyjazd ponoć 15.07 .
pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego