praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
9571-9600 z 9714
No jak na razie cisza ...
Cytat: elis87
Hej dziewczyny. Co taka cisza. Wciąż nic nie wiadomo na temat wyjazdów?

Ja jade pojutrze, na zaproszenie szefa. Pogoda w Andaluzji ładna, wiec pewnie niebawem ruszą wyjazdy...
nasea ty małpo hahahaha...czekaj na mnie ...
Cytat: morena7236
nasea ty małpo hahahaha...czekaj na mnie ...
Morenita...Dołącz do mnie;P
ludzie pomozcie w znalezieniu pracy przy truskawkach jestem w murcii koncza mi sie pieniadze w tamtym roku pracowalam raz na truskawkach a w tym roku nie mam zaczepienia.Malgorzata
jesli ktos ma jakies informacje prosze o kontakt na numer telefonu 34642421721 odwdziecze sie ,potrzebuje pracy bardzo szybko,serdecznie dziekuje za jakiekolwiek informacje
Cytat: seba55
jesli ktos ma jakies informacje prosze o kontakt na numer telefonu 34642421721 odwdziecze sie ,potrzebuje pracy bardzo szybko,serdecznie dziekuje za jakiekolwiek informacje


Mario załatwia prace przy truskawkach. Skontaktuj sie z nim telefonicznie (nr znajdziesz na forum, kilka wpisów wstecz) badz poprzez konto na facebook'u wpisując : Praca Hiszpania Truskawki Cordialca. Powodzenia
dziekuje za informacje a Mario zalawia tez osoba przebywajacym w Hiszpanii?
Cytat: seba55
dziekuje za informacje a Mario zalawia tez osoba przebywajacym w Hiszpanii?
Wydaje mi się ze to nie ma wiekszego znaczenia, gdzie się przebywa...
acha rozumie dziekuje za pomoc i pozdrowienia

Cześć wszystkim. Mam pytanie. Chce pierwszy raz wyjechac na truskawk do Huelva, szczerze troche sie obawiam i chcialam wiedziec czy jezeli wysle tę zaliczke czy wyjazd bedzie pewny w stu %? Czy ta praca i pracodawca są wiarygodni?
czy sa juz wyjazdy na truskawki albo ktos jest w Huelvie jaka jest pogoda i kiedy mozna pytac o prace ja jestem w Murcii
Hej ładna pogoda????????Ciekawe gdzie , co chwile pada , i wieje jak cholera , od 14 do 15 stopni max
Truskawek jest faktycznie w tym roku bardzo bardzo duzo , zapowieda sie fajny sezon , ale jak dalej be dzie taka pogoda to ja nie wiem , już zielone truskawki zaczynaja gnić , pogoda jest wstrętna i męcząca . Pozdrawiam wszsytkie laseczki
Cześć wszystkim. Mam pytanie. Chce pierwszy raz wyjechac na truskawk do Huelva, szczerze troche sie obawiam i chcialam wiedziec czy jezeli wysle tę zaliczke czy wyjazd bedzie pewny w stu %? Czy ta praca i pracodawca są wiarygodni?
hej sabi. ja w zeszłym roku też jechałam pierwszy raz i trochę się obawiałam. na szczęście nie małam żadnych problemów. zapłaciłam i pod koniec lutego miałam wyjazd, a w tym roku jadę ponownie. tak naprawdę wszystko zależy od tego gdzie trafisz, do jakiego pracodawcy będąc tam na miejscu. teraz też sama czekam na jakaś informację w sprawie wyjazdu i na kiedy mogę sie szykować.
Elis87 a jest taka opcja ze mogę nie przejsc rekrutacji??
Wydaje mi się ze jak zaplacisz to raczej pojedziesz. Tak myślę.
witam
Proszę osoby ,które jeżdzą do pracy do Hiszpanii na truskawki ,maliny w szczególności - Palos lub Moguer aby dali namiary na dobrego Farmera lub podali nazwę Finki,lub który pracodawca ma Maliny.
Cytat: meganm
witam
Proszę osoby ,które jeżdzą do pracy do Hiszpanii na truskawki ,maliny w szczególności - Palos lub Moguer aby dali namiary na dobrego Farmera lub podali nazwę Finki,lub który pracodawca ma Maliny.
hejka
ja moge podac namiary na fajne campo i szefa pelen luz spokoj ma maliny i truskawki podaj e-maila albo facebooka
Cytat: Paulla22
hejka
ja moge podac namiary na fajne campo i szefa pelen luz spokoj ma maliny i truskawki podaj e-maila albo facebooka
[email] Z góry wielkie dzieki!
Cytat: Paulla22
hejka
ja moge podac namiary na fajne campo i szefa pelen luz spokoj ma maliny i truskawki podaj e-maila albo facebooka
Najlepiej żeby campo było w Palos lub Moger i niedaleko miasta.
Gosia
Hej dziewczyny. Jedzie któraś z was na truskawki w tym miesiącu? Chciałabym jechać ale samej to tak nie bardzo...
Hej Dziewczyny :) Ja też jadę w tym roku pierwszy raz od Maria na truskawki. Podobno wyjazd ma być w tym miesiącu, ale kiedy dokładnie to nie wiadomo... Mam nadzieję, że już niedługo!
Hej dziewczyny:) wiecie coś na temat pierwszych wyjazdów od Mario? niby ma coś kolo 15 .02 ruszyć ale zadnych konkretów nie znam ..

Hej dziewczyny. Niestety w Andaluzji pogoda nie ciekawa. Cały czas pada i mocno wieje przez co truskawki nie dojrzewają. Tak więc nasze wyjazdy mogą się trochę opóźnić i póki co trzeba cierpliwie czekać.
HEJ LALE :)
CZY KTOŚ CHĘTNY NA ZBIORY ?? NIC NIE OBECUJE JESZCZE NA 100 % , ALE NAJPRAWDOPODOBNIEJ MÓJ SZEF BEDZIE POTRZEBOWAŁ Z 4 LUB 6 OSÓB DO PRACY , ABY SKOMPLETOWAC AUTOBUS , NA RAZIE TAK SIĘ PYTAM CZY KTOŚ CHĘTNY, PRACA OD MARCA
Temat przeniesiony do archwium.
9571-9600 z 9714

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego