praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 9714
hej ja mam pytanie kto z was zapisał się na wyjazd we włocławku??? bo ja się zapisałam ale jak narazie nie mam żadnego tel na rozmowe ....czy to możliwe że już nie beda mnie brać pod uwagę ??pomóżcie bo nie wiem co robić....:(
2tygodnie temu bułam się zapisać razem z koleżanką która była w tamtym roku w huelwie u Antka na zbiorach malin....bardzo sobie chwaliła i pracę i szefa..warunki polowe ale czego można się spodziewać w tego rodzaju pracy..Teraz postanowiłam wyjechać z nią i zapisałyśmy się we włocławku powiedzieli nam że się odedzwą jak będzie rekrutacja, ale do dziś nie zadzwonili i obawiam się że czytając wasze komentarze zbiorów nie ma jak narazie takich dużych...Nie wiem czy jak się zapisałyśmy to do mnie też zadzwonią bo kobieta która nas tam zapisała mówiła że jako fryzjerka bo taki zawód posiadam uda mi się wyjechać i nie ma pewności że akurat trafimy na planacje razem .... mam dużo pytan i wiele wątpliwości i nie wiem do kogo się zwrócić....Będę wdzięczna jęzeli ktoś mi udzieli informacji na ten temat.....Dziękuję z góry .....
Ja wyjeżdżam z Krakowem! Czy dzwonili juz do was:)
witaj ja wyjezdzam z zielonej gory jeszcze nic nie wiemy nie dzwonili.troszke zaczynam sie denerwowac a ty?
ze Szczecina!!
hej.Ja tez troszkę się denerwuje. Z tego co przeczytałam na forum to chyba tylko ktos z Wrocławia narazie wyjechł.
Siema!Czy jakie kolwiek dziewczyny wyjechały do zbioru truskawek,które były kierowane przez OHP ?
Tak, wyjechały, wczoraj pisałam na gg z grupką dziewczyn.Do hiszpanii przyjechały w zeszły wtorek , do dziś pracowały tylko raz. Dziewczyny podłamane , ale cóż zrobić , nie ma jeszcze duzo pracy, a jak pracodawca wezmie za duzo osób na początku to już tragedia.
Czekać i jeszcze raz czekać
Do Eryka 30 skad wyjezdzasz?
z zielonej gory ty?
witam!nie rozumie o co chodzi z tym socjalem piszesz ze za 20 dni płaci sie 13 e moja corka pracuje w hiszpani i wczoraj dostała wypłate za 25dni przepracowanych potracili jej 64.75 i wiem jak mi szef potrancał za cały mies przepr potrancał 40e
Jezeli nie ma pracy, tom po cholere tam jechac! Chciałam zarobić, bo potrzebne są mi pieniądze, wpłaciłam juz połowe, a teraz widzę, że pracy nie ma. Oszustwo jednym słowem!Za dni które się nie pracuje, pracodawca powinien zapłcić.Co robicie w wolnej chwili, kiedy nie pracujecie, ijak to mniej wiecej wyglada z ta pracą ...?
Czesc!
Zapisalam sie na wyjazd z Rzeszowa i mam takie pytanie czy jakas grupa z tad juz pojechala? Bo ja jak narazie nie otrzymalam zadnych informacji a juz polowa lutego :(
jestem w tej samej sytuacji:) więc nie musisz się martwić, bo jeszcze nikt nic nie wie:) z rzeszowa nikt jeszcze nie wyjechał. pozdrawiam i miłego czekania życzę
Witajcie! dowiedziałam sie dzisiaj że w poniedziałek jest wyjazd z Wrocławia- Panie jadace z OHP niestety mnie nie poinformowano! czy jest ktos moze w podobnej sytuacji?/ Pozdrawiam
do natuli.w poniedzialek ale ktory?jesli 15.02to sie jeszcze nie martw moga jeszcze zadzwonic.
Tak w poniedziałek 15-tego. Wydaje mi się ze z OHP z jednego miasta tylko jedna grupa bedzie jechac i nie bedzie innego terminu. Jeszcze jest troche dni wiec moga zadzwonic, ale wolalabym wiedziec już skoro niektórzy już wiedza:) pozdrawiam wszystkich:)
witam,
jest moze ktos kto podpisywal umowe w krakowie??
Witam! Ja mialam spotkanie w OHP w Zielonej Górze,ale jak na razie to u nas też jest cisza.Nie wiadomo w jakiej kolejnosci bedzie wybierał miasta.
no tak w poniedzialek js tyjazd i jadad ziewczyny co byly ze mna na spotkaniu mysle ze je szef zapisal czyli na to zaproszenie...
ja byłam na rekrutacji w Krakowie...jeszcze się nie odzywali;/
ada21 a masz moze gg?
tak:)6477274
witam,czy ktos slyszal cos na temat Agro Molina moze istniec blad w pisowni to ma byc firma w rejonie Mazagon-Palos-Mouger zatrudniajaca przy zbiorze truskawek,borowki.Pozdrawiam
O rany dziewczyny CIERPLIWOŚCI !!!

Wiem , że czekacie , pytacie mnie na gg kiedy? Tego ja nie wiem, nie wiedzą pewie Panie z Ohp, nie wie Mario, a nawet i nie wie pracodawca Wasz. skąd on ma wiedzieć , kiedy zaczną mu się na dobre truskawki.
Jak Wam się nudzi przeczytajcie forum wszystkie wątki o truskawkach, zobaczycie kiedy było najwiecej wyjazdów wyjdzie Wam pewnie MARZEC, bo wtedy przewaznie jest najwiecej truskawek i ladna zaczyna byc pogoda idealna dla truskawek.

Ktoś napisał ,że za postój pracodawca powinien płacić ale za co? za to że nie pracujecie tylko np. opalacie się na plaży w mazagon? czy to wina pracodawcy, że nie ma truskawek? litości dziewczyny.

na pewno już sporo osób wyjechało , pracują 2 -3 dni w tygodniu a są takie które tylko 1 raz. zadajcie sobie pytanie czy ma sens teraz jechac???
Witaj Fresówka.piszesz cierpliwosci ale my dziewczyny ktore jada pierwszy martwimy sie czy wogole wyjedziemy.czy do nas zadzwonia.gdybysmy mialy pewnosc bylybysmy spokojniejsze i czekalybysmy ile trzeba .
Bylam na spotkaniu chyba 8.01 we wrocławiu z OHP. Wyjazd miał byc w polowie lutego. Rozumie ze moze sie cos przedłuzyc ale ja nie moge tak czekac w niepewnosci. Powinli nas poinformowac czy wogole nas zabiora bo teraz o prace ciezko. Mam nadzieje ze nie jestem jadyna takiego zdania. Czy jest sens dzwonic do Marca??
właśnie dzwoniła do mnie pani z OHP z informacją, że wyjazdy opóźnią się do końca lutego- początku marca i pytała, czy dalej jestem zainteresowana:)
Do Nowa:) hej a ty gzie bylas na spotkaniu jak mozna wiedziec????
A można wiedzieć z jakiego miasta jesteś?
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 9714

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego