praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
2311-2340 z 9714
OKI ! Właśnie rozmawiałam z p.Mario ! Gwarantuje pracę na 100% . Obiecał że odpisze na forum! Truskawki wypuściły kwiatki!!!
czesc wszystkim malgorzata powiedzial ci ze kiedy bedzie wyjazd?/ na poczatku tygodnia???/ jak nie bedzie to sie pojedzie od anny mroz bo juz pbedzie poczatek kwietnia
Brakuje mu ponoc 30 osób do pełnego
jak wczoraj z nim rozmawiałam to powiedział mi że ma pracę dla 20osób i czeka na propozycję od pracodawców bo co z tego że ludzi ma chętnych do pracy jak nie ma pracodawców
no to jak gwarantuje na 100 % prace a ma dla 20 osob tylko dziwne info kazdej przekazuje
no to jak gwarantuje na 100 % prace a ma dla 20 osob tylko dziwne info kazdej przekazuje
i to bardzo ciekawe jast jeszcze trochę a sam się pogubi w zeznaniach
To po co nas tak szybko na te truskawki wysłali?
Ja rozumiem że on do pełnego autokaru potrzebuje 20 dziewczyn!!!
haha racja RUBIAPL pewnie brakuje mu osob bo kazdy jedzie od anny mroz teraz:D hehe
nie on mi powiedział że dopiero ma pracodawców dla 20osób
Ciekawe ! Którzy szybciej wrócą ? Od p.Anny czy od p.Maria ?
To jak wygląda ta selekcja ! Autokar przyjeżdża pracodawcy wybierają dziewczyny ! a które zostaną mogą wracać?
Mimo wszystko p. Mario powinien ty na forum odpowiedzieć na parę pytań
U nas selekcja była taka. Dojechałyśmy do Hiszpanii na parkingu koło Bonares. Mario przyjechał z gotowymi listami juz przydzielonymi kto do jakiego idzie pracodawcy i numer pola. Póżniej w Palos czekałyśmy na pracodawców
I co dalej? Pracodawca powiedział że nie ma pracy?
Lorencia to ważne ! Napisz więcej
Pózniej Pracodawca przyjechał po nie całej godzinie czekania, zabrał nas na finke. Na następny dzień do pracy. Po nie całych 3 dniach przepracowanych. Przyszedł wieczorem i powiedział że wracamy następnego dnia do Polski i nie mówił że źle pracujemy. Na bilet chociaż zarobiłyśmy powrotny. Następnego dnia wyjazd miałyśmy o 14.00. O godzinie 11.00 kazał brać walizki i zawiózł nas po hotel w Palos i zostawił, gdzie autobus odjeżdżał. Trzy godziny szwędałyśmy się z tymi walizkami.
dostalam wiDzień dobry,
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Dla uporządkowania procesu
rekrutacji prosimy o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie go.
W tytule wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz rodzaj pracy
(truskawki, maliny, borówki, czy szparagi). Z wybranymi osobami
skontaktujemy się w ciągu maksymalnie 3 dni od otrzymania odpowiedzi
udzielając szczegółowych informacji.



-----Oryginalna wiadomość-----
From: [email]
Sent: Thursday, March 24, 2011 12:19 PM
To: onet
Subject: Re: praca

Witam,
jak podano w ogłoszeniu jest to duże przedsiębiorstwo, mające kilka
dużych gospodarstw.
W coraz większym stopniu opiera się na pracownikach z Polski. Nie
pobieramy żadnych opłat.
Oczekujemy jedynie wpłaty przed wyjazdem 40 zł tzw. opłaty
rezerwacyjnej, która jest zwracana na miejscu,
po podpisaniu umowy. O wpłatę prosimy TYLKO OSOBY ZAKWALIFIKOWANE,
spełniające wymagania pracodawcy,
o czym informujemy w kolejnym etapie. Jeżeli jest pani zainteresowana,
proszę o wypełnienie i p
odesłanie
formularza.






On Wed, 23 Mar 2011 19:11:21 +0100, "onet" [email] wrote:
> Witam !
>
lorencia a duzo was wracalo autokarem spowrotem z hiszpani? byl pelny autobus?
Jakiś skandal!!!!!!!!!
jesli chodzi o ta oferte to niby to wyglada interesujaca ale tez troche podejzaanie bo firma nie ma nawet swojej strony internetowej, nikt sie nie podpisal imieniem i nazwiskiem, niewiem co o tym myslicie, prawda jest taka ze 40 zl to nie duzo i wiecej osob moze sie złakomic i im przeslac predzej niz 300zl, a jak sie okaze ze to tez jacys oszusci
12 osób nas wracało
czyli na to wyglada ze autokar nie moze wracac pusty, bo to zawsze jakas strata dla firmy, i kto wie czy to nie jest robione celowo, przyjezdzamy pracujemy 3 dni, zarabiamy sobie na bilet powrotny, nastepnie wybieraja kilka osob ktore maja wracac, i pewnie glownie sa to osoby co przyjechaly pierwszy raz do pracy
I czar prysł! Czyli wygląda na to ze zawsze ktoś wraca
własnie szukam tej firmy duno i też nic niemogę znalesc sama mam watpliwości czy to nie oszustwo wygląda okej ale coś jest nie tak bo mogli by podac numer telefonu więc sama mam dylemat czyto też nie oszustwo
sluchajcie nie ma takiej firmy duno to jakies oszustwo to ogloszenie jest jakies dziwne a poza tym widzialyscie ten formularz co trzeba im odeslac wkleili sobie jakiegos kwiatka i 5 pytan dziecko ju zy lepiej wymyslilo
codialca1 może coś napisze! :-)))
lepiej niech zalatwia prace i wyjazd organizuje:)
W S Z Y S C Y CZEKAMY NA p.MARIO !!!!!!!!!!!! na FORUM!!!!!!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.
2311-2340 z 9714

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego