praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
2371-2400 z 9714
Edyta Eva, a co Ci umowa da... ? Jednego roku naciągnęłam (zaświadczenie lekarskie) ścięgno w l. ręce to mi szefunio (fiut) papiery wystawił dzień do tyłu... Pozostał mi jedynie powiedzieć co o tym starym, obleśnym dziadu myślę. Wtedy przynajmniej miałam frajdę :P
ja tez mam obawy co do tej anny mróz tylko przynajmniej nie musze jej nic placic przed wyjazdem i jak narazie to przemawia na plus dla niej a czy ona jest wiarygodna i czy jest tak jak mówi to sie jeszcze okaze
ja tez mam obawy co do tej anny mróz tylko przynajmniej nie musze jej nic placic przed wyjazdem i jak narazie to przemawia na plus dla niej a czy ona jest wiarygodna i czy jest tak jak mówi to sie jeszcze okaze
ja powiem krótko to co się dzieje w tym roku to po prostu jest skandal i jeszcze raz skandal
Wiesz że to podchodzi pod wypadek przy pracy!
sluchaj piter nie badz taki zuchwaly bo to ci nic nie da nie mam zamiaru z toba wchodzic w jakies potyczki slowne !! lec i zaplac sobie to 170 euro i zobaczymy jak ty na tym wyjdziesz a ze ja zaplacilam zaliczke to cie nic nie powinno obchodzic a jak bys sie cokolwiek orjentowal i wyjezdzal przez rozne biura to bys wiedzial ze trzeba placic za podroz niewiem po co wogole straszysz innych jak bys byl choc troche mezczyzna to bys sobie znalazl inna prace a nie jechal na zbiory jak baba hahahahah
polecam strone chujnia.pl tam mozna napisac co kogo gryzie i zwyzywac kazdego :)
Masakra ! Dziewczyny!!! facet niech jedzie ,jego sprawa !
ja dlugo nie zabawilam na tym polu bo nie podobalo mi sie traktowanie szefa no i kompaniery w szczegulnosci. chcialam zmienic pole ale nic nie zalatwilam.udalo mi sie ze szef zwrucil mi kase ta co odciagnal pomogl mi gosciu z syndikatu dzieki mu za to.no i pojechalam szukac pracy na wlasna reke .udalo sie.choc prawie miesiac bylam bez jedynie drobne prace dorywcze na to aby przezyc.ale puzniej zalapalam sie do mojego szefa do baru
masz jaja dziewczyno i cię tu całkowicie popieram jestem z tobą
Rubia to do mnie?
iwonka90 my sie chyba nie rozumiemy i juz nie zrozumiemy bo ja w przypadku do ciebie nic nikomu nie place i nie wplace a juz napewno nie przed wyjazdem zadnej zaliczki tak ze nie musze nigdzie leciec i nie musze nic placic tam gdzie ja jade akurat potrzebuja mezczyzn a ze pracy brak to sie zapisalem napewno nie mam zamiaru jechac z toba i z mario.Ja na truskawki sie nie wybieram.
A zreszta po co ja Ci bede tłumaczył obys szczesliwie odzyskała ta kase i szczesliwie pojechala do pracy tego bede Ci zyczył.
Piter77 ale zagiąłeś nas ! "nie mam zamiaru jechac z toba i z mario.Ja na truskawki sie nie wybieram"
PATRZ "praca huelva truskawki 4" Co ty tu robisz? i Po co mącisz?
to najwidoczniej nie masz zamiaru jechac ze mna i wieloma innymi bo kazdy tu wplacil zaliczke i jedzie z dromadera a wszystko to jest przez maria, a z drugiej strony to troche dziwne ze mezczyzn tam potrzebuja... jak juz powiedzialam ja wplacilam ta kase nie ty takze nie musisz sie o mnie martwic ani spekulowac niczego
tak sie zastanawiam czy ta anna mroz nie wywiezie was do jakiegos obozu pracy, kase wezmie w autokarze, kierowca kaze was gdzies wywiesc i tez nie wiecie gdzie traficie, czy tam wogule bedzie co zbierac, a ona zmyje sie gdzies i slad po nieg zaginie, a kasa przepadnie, teraz niestety zyjemy w takich czasach ze naprawde trzeba uwazac na tych oszustow, pozatym radze tez sprawdzic czy napewno nazywa sie anna mroz, niech wam przesle skan dowodu osobistego
nie do iwonka90 bo jakiś goguś myśli sobie że naskrobie parę słów i wystraszy nas bo my co niektóre pierwszy raz jedziemy a zresztą głupi jest niech myśli co chce cwaniaczek jeden
Poczekajmy ! p.Mario odpisze może nam na forum.
dokladnie rubiapl nie ma co krakac trzeba rowno stac na ziemi, glupie gadanie spekulacje nic nikomu nie pomoga poki co czekamy na wyjazd mam nadzieje ze bedzie w przyszlym tygodniu:) bo juz od czytania farmazonow to czlowiek zglupieje wkoncu
dzwonilam ostatnio do maria w sprawie zapisow na frese to powiedzal ze lista na marzec jest juz zamknieta ze mam dzwonic po 28 marca ze mnie wpisze ale po tym co tu przeczytalam to chyba nie ma sensu .jeszcze jak mam placic tyle kasy za posrednictwo.i nie wiadomo co z tego bedzie.choc chcialabym pojechac mimo ze w tamttym roku zle trafilam moze tym razem by bylo inaczej.sama niewiem co robic i myslec o tym wszyskim.
A tak w ogóle faceci nie powinni sie wypowiadać na tym forum, prócz p.Mario
Tak w ogóle to faceci nie powinni sie wypowiadać na tym forum ! to ich nie dotyczy!.no prócz p.Mario oczywiście
ale dubelt :-))) sorki
iwonka90 tak twoja kasa twoj problem mozesz temu mario wplacic nawet 600 a nie 300 i milego czekania na prace koncze z toba temat bo to nie ma sensu

yvonne1 to co napisałas rowniez tyczy sie Ciebie i tego waszego wyjazdu na truskawki.
Tylko zeby sie potem nagle nie okazało ze przerzuciłyscie sie z mario na anne mróz bo okazalo sie ze mario was zrobil w bambuko a anna nagle okazala sie wiarygodna.
no widzisz jednak masz taka zla opinie a sama chcesz jechac niektorych poprostu nie zrozumie nikt...
to ile w koncu mario wola w tym roku za to wszystko
Cytat: yvonne1
czyli na to wyglada ze autokar nie moze wracac pusty, bo to zawsze jakas strata dla firmy, i kto wie czy to nie jest robione celowo, przyjezdzamy pracujemy 3 dni, zarabiamy sobie na bilet powrotny, nastepnie wybieraja kilka osob ktore maja wracac, i pewnie glownie sa to osoby co przyjechaly pierwszy raz do pracy


witajcie dziewczyny!! słuchajcie to jest czysty interes jesli z kazdym transportem,wracaja z 10 do 12 osob do polski z powrotem to policzcie 100euro czyli ok 400 zł x12os.daje 4800 i nie wierze ze całość idzie na paliwo sadze ze na paliwo idzie ok 2500 zł reszta to czysty zysk!!!
wola ile wlezie od niektorych "150 za telefony jak ktos do niego dzowni" -za to ze musi odbierac a od reszty po 300 zaliczki na poczet tych rozmow;) a wiesz co piter zacheciles mnie zapisz sie do pani mroz i bede podwojnie zabezpieczona jak nie bedzie wyjazdu od maria to pojedziemy razem ehhe;)
iwonka90 widzisz? mam dar przekonywania ;)
pytam powaznie ile trzeba zaplacic za wyjazd od maria.
pytam powaznie ile trzeba zaplacic za wyjazd od maria.
Temat przeniesiony do archwium.
2371-2400 z 9714

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego