praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
2431-2460 z 9714
ja do maria nic nie mam tyle tylko ze jak bierze kase za nagranie pracy to tak samo jezeli cos niewypali komus i pracodawca odsyla osobe po 2 dniach do domu czemu nic nie pomoze powinien sie wstawc i pomoc od tego jest chyba za to w koncu tez bierze te pieniadze
Mario wyjaśniał już nie pamiętam na której str
wyjaśniał sprawę tych 300 zł -oczywiście



selekcja kobitek
..powodzenia w hiszpani dla wszystkich duzo pracy i kasy oby sie zwrucilo te 600 zl.jak dla mnie to zdzierstwo.tym.bardziej ze tyle osob pojechalo i juz.wrucilo
Cytat: cordialca1
Jesli chodzi o seguro, to skladka calomiesieczna wynosi 82 € i to sie placi za 26 dni pracy, jesli pracujecie tylko 15 dni to placi sie czesc proporcjonalna z tych 82 € za te dni przepracowane, wiec nie 82 € za 15 dni pracy lecz cos kolo 47 €. Ta kwote odtraca pracodawca i wplaca sam do banku a Wam wykazuje to na ksiazeczce bankowej ze jest odciagniete i zaplacone.

300 zł na ubezpieczenie a dodatkowo jeszcze z kazdej wyplaty pobieraja 82 euro na ubezpieczenie, cos m sie to nie podoba
ana1709 NAPISZ CO JEST ZDZIERSTWEM! Może za darmo mają cie zawieść ,skoro nawet cie nie widzieli i nie wiedzą że wytrzymasz tydzień? to jeśli chodzi o 300 zł
a za 1 miesiąc ty sama płacisz ubezpieczenie i to jest te 82 euro czyli 300 zł
Kurde powielacie dziewczyny temat na forum! Sprawa opłat zamknięta.
ja jeszcze sie zastanowie czy jechac z mariem czy na wlasna reke i samemu cos znalesc.mamprace w hiszpani na lipiec i sierpien ale chcialabym teraz bo mam dosc polski na dzien dzisejszy
A po za tym chcecie legalnej pracy? Czy na czarno gdzieś robić ? Jest ubezpieczenie ! Żle,nie ma też zle! o co wam chodzi?
My wszyscy mamy dość tego kraju! Dlatego szukamy pracy gdzie indziej ,na wakacje nie jedziemy! Bogaci płacą podatki za granicą ,to my też ,skoro nasz kochany kraj nie troszczy się o swoich podatników. A tak swoją drogą coś wam napiszę. Otóż dostałam niedawno z ZUS pismo jaką bedę miała emeryturę po tylu latach pracy (20lat pracy) 378zł !!!!!!!!!!!!!!!! Bez komentarza:-)
jak pisalam 7 lat jezdzilam i ne placilam i dlatego uwazam toza zdzierstwo bo jak wiele osob pojechalo i wrucilo z niczym po tygodniu czego nie rozumie bo w kontraktach pisze ze 2 tygodnie okres prubny.a moja mame odeslali po 2 dniach
Ana1709 Więc wyjaśnić trzeba ten i inne powroty a nie koszta ! Za autobus musisz zapłacić ,bo może jedziesz jako turystka lub do innego pracodawcy ! A to ubezpieczenie to dlatego że wiele osób ponoć nie wytrzymuje ,noo nie każdy się nadaję do takiej pracy. Na pewno przy wypłacie nie odciągną ci drugi raz tych pieniędzy.
patrzyłam , pogodę kwiecień ,słoneczny maj ,słoneczny, czerwiec b słoneczny itd --- deszcz odchodzi w siną daal
fajnie jakbyśmy 1 kwietnia wyruszyli , w prima-aprilis joł
Dziewczyny do góry kiece ! i do roboty! To chyba nie jest normalne aby w takich pięknych rejonach świata wciąż padał deszcz ! Tam raczej na wakacje byśmy się wybrały bo słońce i ciepło! Pech i tyle! A truskawek w Polsce mało i kiepskie
do lorencia.jakie masz pytanie
Najgorzej to ma ta walizka z żarciem w przedpokoju :-)))) zaczyna uciekać pomału z mieszkania!!! i coś mało pachnie
Edyta Eva jem takie dobrótkie jedzonko - coś ty napisała -- Łaaa
nie żartuj !!!! hahaha
nie żartuje serio aachch i jeszcze się śmieje ,koza no ---dałaś na wyobraznie i ja tam widze w tej walizce ryjki , blee
Widzę że my tu same jesteśmy
Do ana1709
A Alga organizuje wyjazdy do Hiszpanii
aj sobie ogladam bajeczkę z moimi dzieciaczkami troszke daję na luz leci księżycowy miś na 1 jagby co
niestety w tym roku nie organizuja maja tylko przewozy do madrytu tak ze to jedynie mario zalatia prace no i nieszczesny dromader
Cordialca1 może coś napisze! czekamy!
nie chce jechac jako turystka tylko do pracy tylko jak mam zaplacic 600zl i zostac na lodzie to mnie wkurza.bo jak wiele osob pisalo zaplacili i co.jak bede chciala to i tak pojade i jak nie wypala truskawki jakos se poradze bo jeszcze mam tam sie gdzie zatrzymac
dziewczyny przeciez to 600 jest za dojazd przeciez wiecie ile kosztuje autokar do hiszpanii nikt was za darmo nie zawiezie
p.Anna Mróz za dojazd bierze 170 € a to ponad 700 zł!!! A nikt jej nie zna chyba na tyle co p.Mario!
Temat przeniesiony do archwium.
2431-2460 z 9714

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego