praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
2401-2430 z 9714
300zł przelewasz ponoć na ubezpieczenie i 300 zł autobus
no widze ze sie nie dowiem ile sie placi zadzwonie do maria i sie dowiem .jakwola 150 lub 300to zaryzykuje.bo jestem zmuszona do wyjazdu.fakt kokosow tam nie ma ale lepiej niz u nas.zawsze cos sie zarobi
witam i uspokójta się kochani== Mario powiedział ,że na przyszły tydzień planuje autobus , czeka tylko na odpowiedz od pracodawców , przecież tam lało więc truskawa w ciągu nocy nie urośnie , patrzcie na POGODE -- przecież to logiczne jak bedzie duuuuuużo słońca to ,bujnie się i będzie praca . nie uśmiecha mi się tak na łapu -capu jechać --------------- jeśli chodzi o opłaty to było wyjaśnienie dlaczego są pobierane -- podam wam nr strony jak znajdę - dziewczyny cierpliwości
ana1709 : Napisałam ci!
do ana 17[tel]na konto adrugie przy autokaze wsumie 600stów tyle się placi pM
hala1! rozmawiałaś z Mario?
czyli 600zl .przegiecie.tochyba lepiej jechac mi z alga i sama cos se nagram.choc nie jest latwo szukac pracy na wlasna reke
ana1709 z Dromadera zapłaciłabyś więcej
ana nie jedz tam bo wiesz jak jest zle sama to opisalas w swoich postach!!! hehehee my pojedziemy:)
Do ana 1709 Jak możesz podaj swoje gg mam pytanie do ciebie
polecam stronę nr 45-46 tam wszystko jest opisane dlaczego ,np teraz się płaci za wyjazd w jedną stronę
Jeju !!!! Dajcie już spokój ! Tyle dziewczyn pojechało już od Mario i wracało ,poczytajcie wcześniejsze posty . Jeżdżą któryś rok z kolei i jakoś nie narzekają
edyta eva - tak rozmawiałam z Mario
hala no mam nadzieje ze juz z przyszlym tygodniu wyjedziemy wreszcie
Co nie znaczy ,nie powinien wyjaśnić tego przyjazdu dziewczyn !!!!!!!! :-/
prawda tez jest ,ze ta praca nie jest za biurkiem tylko w polu w rajkach się pracuje ,pozycja schylona ,plecy bolą jak diabli , bynajmniej na początku , widziałam w Niemczech co ludzie robili , kużwa brali jakieś prochy ,a jedna kobitka to zażywała dawki jak dla konia serio , była u weterynarza po to ,lekarz wypisał receptę tylko, że lekarstwa ona zażywała ,żeby jak najwięcej nazbierać , ludzie niektórzy mocno mają powyginane w psychice . sensacja była kosmiczna , bo każdy się dziwił ,ze dla truskawki ,takie rzeczy ???? , więc nie każdy się nadaję do tego typu prac
Możecie sobie gadać co chcecie na temat Mario ! Ale on jest bardziej wiarygodny niż kto inny! Kontakt z nim jest ,można pisać,dzwonić i co tam chcecie . Myślę że dobrze wie ,że jeśli nawali to dziewczyny nie będą już jeździły a on straci pieniądze.
Ale lepiej niej rozwieje przypuszczenia co do tych wczesnych powrotów!!!
właśnie ,jedynie to nie podoba mi sie ,że dziewczyny musiały zaraz wracać - można byłoby dać je do innych pracodawców ,porozdzielać -- po dwie czy jak-- bo takie powroty zbyt szybko ,nie dają nam z koleji pewności ,czy nam się to nie przytrafi ,co baaardzo nie chciałabym i każdej z nas . to teraz jest dla nas wielka nie pewnośc
ana1709 witaj nie wiem jak u maria ale Dromaredrowi musiałam zapłacic 300zł+350 w autokarze.
poza tym , jeśli ten wyjazd nie wypali ,to ,kto będzie ryzykował na kolejny rok??? nie sądzę żeby Mario sobie na to pozwolił , bo interes by mu padł .
także dziewczyny laseczki- truskaweczki głowa do góry iiii cierpliwośćiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .
hmm ! Ja laseczka? hahaha ale oki!
Z moja facjatą to w tanich produkcjach filmowych i to tych xxx mogę występować! hahaha
jeszcze wam coś powiem , ,może się naraże - tylko się nie śmiać tam po drugiej stronie monitora -- otóż koleżanka zrobi numerologie i będzie wiadomo jaki ktoś jest i czy warto zaufać piiiiiii to dla waszego i mojego uspokojenia
Edytaaaa proszę Cie a co nie jesteś laseczkąą????
duże jest piękne - kochana
jedzcie ja nikomu nie odradzam bo jezdzilam na truskawki 7lat i ruznie bywalo ogulnie bylo ok .zylam w ruznych warunkach z tym ze jak pisalam nigdy nie placilam .i to mi sie nie podoba ze w tym roku trzeba tyle placic a na dokladke nie wiadomo jak dlugo popracujecie i czy po tygodniu nie odesla do domu tak jak kturegos roku moja mame po 2dniach.fakt faktem ze nic nieplacilysmy.i powrot jej oplacil szef.
a to 300 to cos za duzo jak na ubezpieczenie, takie ubezpieczenie na czas podrozy kosztuje ok 40zł, jakby nie bylo 600zł razy okolo 50 osob w autakorze rowna sie 30 000 zł, niezly interes kreca na tym, i jeszcze nie potrafia roboty zalatwic
Ubezpieczenie na 1 miesiąc pracy!
Temat przeniesiony do archwium.
2401-2430 z 9714

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego