Muzyka hiszpańska:)

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 381
pamietam ze moja nauczycielka hiszpana dala mi do posluchania plyte amores perros z muzyka i to byla muzyczka dla mnie!! pozniej obejrzalam film i ryczalam wogole dla mnei to najbardziej prawdziwy najochydniejszy i najciekawszy film jaki w zyciu widzialam pozdrawiam
pamietam ze moja nauczycielka hiszpana dala mi do posluchania plyte amores perros z muzyka i to byla muzyczka dla mnie!! pozniej obejrzalam film i ryczalam wogole dla mnei to najbardziej prawdziwy najochydniejszy i najciekawszy film jaki w zyciu widzialam pozdrawiam
WITAM -KTO MA SŁOWA PIOSENKI JEANETTE ''SOLO QUEDA'' I MOZE TEZ JE PRZETŁUMACZYC,BARDZO PROSZE POZDRAWIAM [email]
HISZPANECZKA --JAKI JEST TYTUŁ TEGO FILMU??? A MELODIE amores perros -KTO JA SPIEWA??POZDROWIONKA
spiewa nacha pop taki slodki facecik ma glosik ah ujmuje za serducho. Amores Perros obejrzyj dla mnie to najstraszniejszy film jaki widzialam rzecz jasna almodovara. Mnie ta piosenka kojarzy sie z misiem takim hiszpanskiem kolesiem ktory sie kiedys pojawil w moim zyciu i zniknal tak nagle bez slowa. pozdrawiam
Hiszpaneczka,z tego co tu napisalas to teraz mam watpliwosci, czy w ogole o tym samym filmie mowimy. Nacha Pop rzeczywiscie ma swoj wklad w muzyke do filmu "Amores Perros", ale jest to tylko jedna piosenka, "Lucha de gigantes", bardzo dobra zreszta. Temat "Amores Perros" to akurat Gustavo Santaolalli jest, ale to szczegol. Poza tym ten film nie jest Almodovara, ale jego rezyserem i producentem jest Alejandro González Iñárritu, z genialna rola Gaela Garcii Bernala. Swoja droga, nie wie ktos moze jak to sie dzieje, za kazdy film, w ktorym gra Bernal staje sie ogromnym hitem? A skoro to temat o muzyce, to pozwole sobie wkleic tytuly i wykonawcow ze sciezki dzwiekowej "Amores Perros", w wolnym czasie naprawde warto posluchac:
1. Amores Perros - Gustavo Santaolalla
2. Si Senor - Control Machete
3. Lucha De Gigantes - Nacha Pop
4. El Afiche - Gustavo Santaolalla
5. La Vida Es Un Carnaval - Celia Cruz
6. Memorias - Gustavo Santaolalla
7. Corazon - Titan
8. Quiebre, Fuego Y Revelacion - Gustavo Santaolalla
9. Coolo - Illya Kuryaki/The Valderramas
10. Un Amor Encontrado - Gustavo
11. Long Cool Woman in Black Dress - The Hollies
12. La Cumbia Del Garrote - Los Del Garrote
13. Chivo Groove - Gustavo Santaolalla
14. Gimme Tha Power - Banda Espuela De Oro
15. El Apartmento - Gustavo Santaolalla
16. Pesada-Con Maigaz - Control Machete
17. Amores Perros-Atacama - Gustavo Santaolalla
18. Lucha De Gigantes - Fiebre
DISC 2:
1. Me Van A Matar - Julieta Venegas
2. Avietame - Cafe Tacuba
3. Dog God - Cafe Tacuba
4. Stop Muerte - Illya Kuryaki
5. Una Vez Mas - Zurdok
6. De Perros Amores - Control Machete
7. Love Is A Bitch - Dover
8. Perro Amor Explota - Bersuit Vergarabat
9. Dime Cuando Comienzo El Dolor - Ely Guerra
10. Tienen El Odio Enjualado - Fiebre
11. Lado Animal - Moenia
12. Que Aranan Las Entranas - Banda Espuela De Oro
dobra dobra specjalistka sie niespecjalistki spytala a plyta to jest boska musze ja odnowic bo sie porysowala cmok:P
dobra dobra specjalistka sie niespecjalistki spytala a plyta to jest boska musze ja odnowic bo sie porysowala cmok:P
Witam -kto ma słowa piosenki jeanette ''solo queda'' i moze tez je przetłumaczyc,bardzo prosze pozdrawiam [email] I BARDZO DZIEKUJE:)
Queda que poco queda
De nuestro amor apenas queda nada
Apenas mil palabras
Quedan...

Queda solo el silencio que hace estallar
La noche fría y larga
La noche que no acaba
Solo eso queda...

Solo quedan las ganas de llorar
Al ver que nuestro amor se aleja
Frente a frente bajamos la mirada
Pues ya no queda nada de que hablar
Nada...

Solo quedan las ganas de llorar
Al ver que nuestro amor se aleja
Frente a frente bajamos la mirada
Pues ya no queda nada de que hablar
Nada...

Queda poca ternura que
Y alguna vez
Haciendo una locura
Un beso y a la fuerza
Queda...

Queda un gesto amable
Para no hacer
La vida insoportable
Y así ahogar las penas
Solo eso queda...

Solo quedan las ganas de llorar
Al ver que nuestro amor se aleja
Frente a frente bajamos la mirada
Pues ya no queda nada de que hablar
Nada...

Solo quedan las ganas de llorar
Al ver que nuestro amor se aleja
Frente a frente bajamos la mirada
Pues ya no queda nada de que hablar
Nada...
EH NAWET NIEWIEM JAK MAM CI DZIEKOWAC ZA SŁOWA TEJ PIOSENKI ''SOLO QUEDA'' JESZCZE JAKBYS PODPOWIEDZIAŁ CHOCIAZ O CZYM TA PIOSENKA JEST??? WIELKIE DZIEKI I POZDRAWIAM.ZAPYTAM SIE JESZCZE CZY ZNASZ PODOBNE PIOSENKI WŁASNIE TAKIE POWOLNE,DLA MNIE BARDZO ŁADNE -JAK TA ''SOLO QUEDA''. DZIEKUJE CI BARDZO:):):)
Przyznam Ci się, że ja nawet tej piosenki nie znam. Po prostu wpisałem w google tytuł i wykonawcę i znalazł się.
A piosenka mówi o żalu, jaki czuje autorka rozmyślając o tym, co zostało po miłości: pustka, cisza, i ochota na płacz.
Strasznego mam dziś kaca ale postaram się zaraz przetłumaczyć :)
Mniej wiecej tak to bedzie:

Tak mało pozostaje
Po naszej miłości – zaledwie nic
zaledwie tysiąc słów zostaje...

Zostaje jedynie cisza, która każe eksplodować
Noc zimna i długa
Noc, która się nie kończy
Tylko tyle zostaje

Zostaje tylko ochota na płacz
kiedy widzę, jak nasza miłość się oddala
Naprzeciw siebie spuszczamy wzrok
więc nie ma już o czym rozmawiać
Nic...

Zostaje tylko ochota na płacz
kiedy widzę, jak nasza miłość się oddala
Naprzeciw siebie spuszczamy wzrok
więc nie ma już o czym rozmawiać
Nic...

Zostaje mało czułości
I pewnego razu
Robiąc wariactwo
Jeden pocałunek przymusem
Zostaje...

Zostaje jeden uprzejmy gest
Aby nie czynić życia nieznośnym
I aby stłumić zmartwienia
Tylko to zostaje

Zostaje tylko ochota na płacz
kiedy widzę, jak nasza miłość się oddala
Naprzeciw siebie spuszczamy wzrok
więc nie ma już o czym rozmawiać
Nic...

Zostaje tylko ochota na płacz
kiedy widzę, jak nasza miłość się oddala
Naprzeciw siebie spuszczamy wzrok
więc nie ma już o czym rozmawiać
Nic...
sluchajcie wielka prosba!!! rnjesli ktos wie przypadkiem co to jest za piosenka (nie umiem hiszpanskiego z gory przepraszam) w ktorej facet spiewa ze oddal by wszystko za jeden pocalunek "flocca" czy jakkolwiek to sie pisze. jest wersja normalna i instrumentalna... bardzo prosze o pomoc!!! inaczej chyba zgine :)))!!!! z gory dziekuje!
BANAN 567 -SERDECZNIE CI DZIEKUJE.SŁOWA SA BARDZO ŁADNE.NAWET NIE UMIEM CI SIE ODWDZIECZYC,NAPISZE KROTKO- DZIEKUJE CI.(BUZKA)
A co sądzicie o El canto del loco(puede ser)(Ya nada volvera)
i LAura Pausini..nie znam dobrze hiszpanskiego(chociaz chce bardzo) to ona jest chyba włoszką...?
mam pytanie: czy ktos moze mi podac kilka tutułów piosenek w stylu glorii estefan - hoy, bardzo mi sie taka muzyka podoba i chcialabym miec kilka innych, podobnych mp3 :) za pomoc z gory dziekuje :)
BANAN CZY PRZETŁUMACZYŁBYS MI PIOSENKE???TYLKO JA MUSIAŁABYM CI WYSŁAC NA MEILA,BO NIE ZNAM SŁOW ANI JEZYKA HISZPAŃSKIEGO--JAK SIE UMOWIMY???NAPISZ. TA PIOSENKA ODBIERA TYLKO NA DVX PLAYER
witam wszystkich zorientowanychw temacie:)
mam prośbę, szukam szybkiej piosenki która w refrenie ma tekst "czoli, czola.. te quiero ma"
oraz jednej wolnej,wykonywanej przez kobiete(wysoki głos) i mężczyzne(niski głos) wspólnie, niestety nei znam hiszpańskiego więc dzięki z góry jesli ktos skojarzy o które utwory mi chodzi
pozdrawiam :*
w tym roku w Hiszpanii szczególnie wpadła mi w ucho piosenka Edurne -"Amores Dormidos" lub David Bisbal y Don Omar -"Como olvidar"rnpozdrawiam!!:):)
Hej!rnJa kocham Su Ta Gar, ale niestety oni śpiewają po baskijsku więc ze zrozumieniem może być ciężko. Mimo wszystko dla ucha i ... DUSZY - SUPER !!!rnpozdrawiam
oscar18
Sobre todo Julieta Venegas, Lynda, Gloria Trevi, Juanes, La Quinta Estacion, Amaral, Thalia, Patricia Manterola, Marcela Morelo, Noelia y SHAKIRA.
ja również ostatnio polubiłem muzykę hiszpańską.Moimi ulubionymi wykonawcami sa:
Shakira,Alejandro Sanz i oczywiście Erreway.A moje ulubione hiszpańskie piosenki: Shakira&Alejandro Sanz "La Tortura" oraz hity grupy Erreway znanej z serialu Rebelde way: "Rebelde way","Bonita de mas","Resistire","Amor de Engano",
"Tiempo","Te sone","Memoria" ,"De Aqui de alla","Sera de dios" i wszystkie piosenki tej grupy.Erreway is the best!A Luisana Lopilato to extra chica.
Szkoda tylko,że w Polsce w radiu nie ma przebojów grupy Erreway.
hej wlasnie niedawno odkrylam zajebista piosenke NIŃOS DEL GHETTO wykonawca jest Jah'sta:))) probuje sciagnac sobie na wszystkie sposoby wiecej jego utworow ale za zadne skarby nigdzie tego nie ma:((( moze ma ktos w swoich zbiorach??? bylabym szalenie wdzieczna za wyslanie na email [email] pozdrawiam wszystkich ktorzy lubia hiszpanska muze jest rewela...
lacuna coil jest wloska. a poza tym wy wszycy naprawde sluchacie takiej lipy. prosze o podanie fajnej muzy a nie smętów co sluchją babki przy domach albo dziadki przy kartach i churros. pozdrowienia. jak ktos ma cos w stylu Pa' que me provocas albo bebe-malo. cos co graja albo grali kolo roku temu w klubach
witam bylabym wdzieczna za wyslanie mi na maila jakis fajnych kawałków [email] pozdrawiam
kto moze przetłumaczyc pioVERSE
Fui tu gran amor
Estoy con tu voz
Su amanecer
El companero de tu ayer
Te di
Mi alma, mi hogar
Mi juventud, mi soledad
Ame tu cuerpo, tu sonrisa
Tus efectos, tus caricias y ahora...

CHORUS 1
Otro ocupa mi lugar
Otro duerme junto a ti
El difícil olvidar
Comprender que mi camino se acabada
Que sin ti no valgo nada

Music

VERSE

CHORUS 2
Otro ocupa mi lugar
Otro duerme junto a ti
El se lleva lo que ame
Sin pensar que ayer tu tuve entre mis manos
Y ahora jedes de mi hermano

VERSE 2
Y quiero ir
Quiero llorar
Quedarme aquí, echa al andar
Romperlo todo y empozar
Adios, te digo adios
Y sin volver la vistas tras
Me eras un espacio, una manana
Con la vida destusada mientras...
senke???
z góry WIELKIE DZIEKI:) POZDRAWIAM
Witajcie! Prawdopodobnie nie będzie łatwo, ale warto spróbować...Czy ktos z was mógłby polecić mi kilka hiszpańskojęzycznych formacji( wykonawców) Tylko błagam nie żadne kiczo-latino disco, żadnej dyskoteki, żadnych medialnych hitów..Hip-Hop, pop etc. zdecydowane- NIE!Coś niszowego w klimatach gitarowo- folkowych. Dobre teksty, ciepły( ciekawy) wokal. Nie pogardzę alternatywnym rockiem a z drugiej strony mile słyszana smęcąca klasyczna gitarka;) Generalnie gitara (zawsze i wszędzie;)+ ciekawe rozwiązania instrumentalne + dobry wokal i nie banalne słowa.( wszystko byle nie elektronika:]
A kto powiedział , że będzie łatwo;)?
Pozdrawiam serdecznie i z góry ogromne dzięki:)
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 381

« 

Szkoły językowe

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje