Muzyka hiszpańska:)

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 381
rap?? hm chyba najlepszy raperem bedzie Junior ale mi sie tez podoba El Bola.
"Hektor y Tito" to muza w podobnym stylu
Heh...jak ja kocham hiszpanski jezyka...jaki on jest cudowny ...
polecam zespół: Merche, a szcegolnie "Eras tú"- po prostu cudo ...
tak jak i wszystkie inne utwory tego wykonawcy...
pozdrawiam wszystkich :*
bylem w jego wioscernpare miesiecyrndavid pochodzi z san vicente de la barquerarnblisko santanderrnmialem okazje gadac z jego bratemrntaki sobie normalny kolo calkiem inny od brata
www.reggaeton.blog.onet.pl
jak by ktos znal tytul tej piosenki gdzie czesto mowia tak ORE ORE ORE MAHARE czy cos takiego gdybyscie znali to prosze was zebyscie mi podali naprawde mi pomozecie bo ona mi sie bardzo podoba . aha i lesze taki tytul ktorego nie wiem gdzie czesto babka powtarza tak : i like can way . to paa
Erreway i Floricienta a takze Banda Caliente
w muzyce hiszpańskojęzycznej nie jestem biegła (niestety) ale z tego co udało mi sie poznać to chętnie słucham Alejandro Sanz, Mana,Molotov, David Bisbal, Buena Vista Social Club, cała gama flamenco... stylowo to trochę jestem rozrzutna, ale ważne że jest po hiszpańsku;P
saludos a todos :D
Witam,

Polecam Chambao i ich plyte "Pokito a poko" - jak dla mnie rewelacja. Jesli znacie cos wlasnie w takim kilmacie prosze dajcie znac.

Pozdrawiam,
;-)
czesc,rnod jakiegos czasu poszukuje pewnej piosenki....i nic. Nie jest ona po hiszpansku, tylko portugalsku (brazylijsku)...i przypomina rytmem karnawalowu utorek w rytmie samby, Nie jestem w stanie skojarzyc slow, ale przez wiekszosc utworu mozna uslyszec cos jak na nanananaa na na na na naaaaaa i troche wyzej na na na na na naanananaaa naaaaaa. Piosenke spiewa jakas kobieta, to na pewno. Bede baaaardzo wdzieczny za pomoc ;)
Czy może ktoś mi przetłumaczyć słowa piosenki "Marieta"? Jeśli mozna przynajmniej refren..jest króciutki....
Ja polecam takich wykonawców jak:
- Thalia
- Natalia Oreiro
- Darina
- Alessandra Rosaldo
- Sentidos Opuestos
- Chayanne
- David Bisbal
a także:
- Aracely Arambula
- Iran Castillo

Miłego słuchania!
Wśród płytek polecam szczególnie ostatnią płytę Alessandry "Alter Ego", Thalii "El Sexto Sentido" i Chayanne'a "Cuativo";-)
A zna ktos nazwe piosenki/wykonawcy z refrenem¨"sieempreeeee en mi corazon" czy cos takiego:-) Bardzo popularna teraz w dyskotekach hiszpanskich:-)
Chyba chodzi Ci o Cesar Roman - SIEMPRE :D boska...chciałabym też Sólo Tu...ale nigdzie nie ma :(
son by four: "a puro dolor" , "cuando seas mia" "mis ojos lloran por ti"
wpisz gdziekolwiek 'salsa' to tyyyyyyyyyylee muzyki Ci wyskoczy hiszpańskiej :)
cudoooo :)

p.s. pozdrowienia dla salseros :*
a wiecie gdzie znalezc jakies marsze hiszpanskie???????????????????????????????
Jeśli chodzi o hiszpańską muzykę to tylko jedna osoba mi do głowy wpada... magiczna, świetna, poprostu najlepsza muzyka! Jose Angel HEVIA! On jest świetny! I love him:*
CZy takie utwory można ściągać za darmo?
huecco, diego martin, koala, amaral, el sueno del morfeo, pignoise....itd
Kurcze, człowieku. Z jakieś 4 lata czekałem na to. Słyszałem i widziałem tą piosenkę raz w życiu. Nikdy nie wiedziaem gdzie, co to było i kto śpiewał. Teraz wiem wszystko. Wielkie dzięki.
arash feat helena - arash
Tak to prawda David i Chayanne są świetni .A czy znacie świetną stronę gdzie mażna posłuchać większość piosenek Davida i to w całośći .Polecam zajrzyjcie warto bo do tego są słowa piosenek i teledyski do obejrzenia oraz różne występy z programów czy koncertów. A oto strona bo napewno już się niecerpliwicie ! www.davidbisbal.be Miłege oblądania i słuchania Adíos !!!!
wykonawcy muzyki latynoamerykanskiej? Przede wszystkim Celia Cruz (polecam utwory "La negra tiene tumbao", "Cuba que lindos son tus paisajes", "Azucar negra", "Guantanamera", "Oye como va", "la vida es un carnaval" oraz wieeeeele innych), Mercedes Sosa ("Ojos azules"), Omara Portuondo ("Donde estabas tu?"), Ibrahim Ferrer oraz inni czlonkowie Buena Vista ("Candela", "El cuarto de Tula", no i "Chan Chan" oczywiscie) Elvis Crespo (suavemente besame:) Anthony Santos (bachata), jest tego bardzo duzo, jak znajde wiecej czasu, napisze wiecej;)
Chodzi ci pewnie o maghalenke?? eee znaczy sie maghalena:) pozrdawiam capoeiristas
a nie chodzi ci czasem o piosenke "shy guy"? jest spiewana z nieziemskim akcentem ( jamajskim) po angielsku i tam tez sa slowa oh lord have marcy marcy marcy... a pozniej jest sexy sexy sexy:):):)
hej, pewno wiecei jakie TANECZNE!!! hity muzyki latino mozna by wyszukac w internecie-za 2 tygodnie w sobote organizuje tematyczna imprezke latino
chodzi mi o kawalki do potanczenia, salsa, fiest latino;-)
znam EMANUEL ORTEGA, JUANES,
cze wszystkim mam ogromna proźbę niech mi ktoś przyśle piosenki Emanuela Ortegi i Juanesa oraz tizzano nie wiem jak mu na imię:)
zgury dziękuje i pozdrawiam pa pa:) :):):):):):)
CZYMAJCIE SIĘ FANI MUZYKI HISZPAŃSKIEJ LATYNOSI GÓRĄ!!!!!!
ja uwielbiam El Canto Del Loco: "Puede ser". jest cudowna...
Ja mam prosbe przeczytalem to co wszyscy tu mowicie o hiszpansko-jezycznych wykonawcach i moge tylko pogrtulowac wiedzy


z tego co wiem Manu Chao tez nawija w tym jezyku i w zwiazku z tym mam pewna prosbe czy moglibyscie mi przetlumaczyc jeden jego tekst???


Solo voy con mi pena
Sola va mi condena
Correr es mi destino
Para burlar la ley
Perdido en el corazon
De la grande Babylon
Me dicen el clandestino
Por no llevar papel

Pa una ciudad del norte
Yo me fui a trabajar
Mi vida la deje
Entre ceuta y gibraltar
Soy una raya en el mar
Fantasma en la ciudad
Mi vida va prohibida
Dice la autoridad

Solo voy con mi pena
Sola va mi condena
Correr es mi destino
Por no llevar papel
Perdido en el corazon
De la grande Babylon
Me dicen el clandestino
Yo soy el quiebra ley

Mano Negra clandestina
Peruano clandestino
Africano clandestino
Marijuana ilegal

Solo voy con mi pena
Sola va mi condena
Correr es mi destino
Para burlar la ley
Perdido en el corazon
De la grande Babylon
Me dicen el clandestino
Por no llevar papel


z gory dziekuje

i moge dodac choc nie jestem pewien ze w jamajskim stylu nawija Red Rat ale nie wiem zy jest on hiszpanem

pozdOr
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 381

« 

Szkoły językowe

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje