Muzyka hiszpańska:)

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 381
alejandro sanz-polecam gorrrąco!szczególnie w duetach!jesli znajdziesz coś fajnego,to nie obraze sie,jesli przekazesz mi taka informacje:)
[email]
Mi najbardziej podobają się piosenki grupy 3+2 zwłaszcza Rama lama ding dong super jest ten zespół wydaje mi się, ze najlepszy w Hiszpanii.
np. melendi, david bustamante, nuria fergo
a mi się ostatnio bardzo podoba Belle Perez, szczególnie piosenka "Caramba, carambita"=>po prostu bomba, i np, 'Hijo de la luna'... polecam, saludos :):):):)
Manolo Garcia, rewelacja!!! najlepszy hiszpanski wokalista.. (troche rockowy, troche poezja spiewana) . Jego najnowasza plyta to: Para que no se duermen mis sentidos. POLECAM
powtorze MANOLO GARCIA musicie go posluchac
ja uwielbiam alexa ubago, luisa fonsi, davida bisbal sa cudowni szczególnie teledysk david B. - Ave maria cudowny musicie go zobaczyc heheh
czesc widze ze tez lubisz lorce ja tez szukam jego tekstow zeby przetlumaczyc i nie moge ich znalesc wiec jak masz to mozesz mi przeslac na polskiego meila [email] albo napisz jak moge znales jego teksty bardzomi na tym zalezy za wszystko dziekuje
para me las mejores son ORISHAS, nada para anadir
David Bisbal y sus canciones " Digale", "Ave Maria", "Fuiste MIA", "Como sera", "Buleria" " Oye el boom", "Se acabó", Esta ausencia"......

Chenoa y sus canciones "Desnuda frente a ti", "Cuando tu vas", "Atrevete", "7 petalos" , "en tu cruz me clavaste" "En otro cielo", "Si no estas"........

David Bustamante y sus canciones "Ademas de ti", "Perdename", "ASI SOY YO", "TU Y YO", "Devuelveme la vida", "Con otro amor".....
oj zgadzam sie cudowny cudowny :)
hej! sluchajcie! mam powazny problem :D otoz w radiu od czasu do czasu leci taka fajna skoczna piosenka, ktorej text wyglada mniej wiecej tak: "marce marce marce... (cos tam cos tam)... sexy sexy sexy..." haha tylko tyle zapamietalam :D to jest po portugalsku czy po jakiemus takiemu jezyku :D tylko nie mam pojecia kto to spiewa i jaki jest tytul tego utworu :D hmmm a widze ze tutaj mam do czynienia ze specami od muzyki latynoskiej wiec bardzo prosze o pomoc w tej sprawie! :D
Sin Bandera śpiewali np. tytulowa piosenke z telenoweli "Prawdziwa miłośc" pt. Amor Real
Son By Four
Alejandro Sanz
yyyy...a jak sie włacza to radio na tej stronie???
widze ze bardzo fajne a jakos nie wiem jak to uruchomic
prosze powiedz mi na e-mail [email]
hej! sluchajcie! mam powazny problem :D otoz w radiu od czasu do czasu leci taka fajna skoczna piosenka, ktorej text wyglada mniej wiecej tak: "marce marce marce... (cos tam cos tam)... sexy sexy sexy..." haha tylko tyle zapamietalam :D to jest po portugalsku czy po jakiemus takiemu jezyku :D tylko nie mam pojecia kto to spiewa i jaki jest tytul tego utworu :D hmmm a widze ze tutaj mam do czynienia ze specami od muzyki latynoskiej wiec bardzo prosze o pomoc w tej sprawie! :D
los fasitos są świetni
i soziedad alkoholica

ale to dla punkowej braci mniej więcej, chociażsoziedad trchę mniej
:) pozdr!!
no i oczywiście ska-p !!!
nie no, trzeci wpis...wybaczcie..
ale mam pytanie, o piosenkę, która leci czasami czasami w radio(u) (??)

jest tam taki tekst powtarzany cały czas:
ma gusta la...***
me gusta sol

i zamiast gwiazdek to sa rozne rzeczy, a nie wiem dokladnie, cz to jest sol,

i on np
me gusta la soñar
me gusta sol..
i la moto i inne takie, ne wiem, czy dobrze pisze, bo hiszp ucze sie sama...2 dni :))
pozdr.
A ja polecam rytmy Natalii Oreiro.....pozdrawiam
tekst leci mniej wiecej tak
Me gustan los aviones, me gustas tu.
Me gusta viajar, me gustas tu.
Me gusta la mañana, me gustas tu.......
czy o ta piosenke Ci chodzi? jezeli tak to jest to piosenka Manu Chao , a osobiscie polecam jeszcze : Mano Negra , Buena Vista Social Club , Celia Cruz , Maraca , Rei Ceballo .... :) pozdrawiam
Polecam Ci rowniez, nie wspomniany tutaj na forum jeszcze przez nikogo, kubański band, tworzace mieszanke latynowskich klimatow z hip-hopem. Zespół nosi nazwę Orichas, jak dotąd wydali 3 albumy. Naprawde jest to niepowtarzalne zjawisko, fantastyczne brzmienie, po prostu rewelacja. Polecam. Zespół Orichas
keewee - dziękuje, dziękuje, to ta..no trochę ja pomieszałam, ale, od
czego Wy tu jesteście :)

pozdrawaim,
uff, no to uczyć się trzeba zacząć porządnie.
aj.
Proszę, czy ktoś mógłby mi wysłać na maila piosenkę Jeanette - (Nakarmić kruki - "Porque te vas"???
Strasznie dziękuję.
[email]
Maadziaaaaaa, wysłałem Ci linkę... :)
tak Heroes sa swietni, dodatkowo ejszcze Estopa, no i teraz znalazlam 3+2 takie bardziej taneczne:]
Skarbie bardzo Cie prosze o kilka Twoich piosenek , z gory Ci za nie dziekuje . [email]
jesus, ORISHAS son buenisimos!!!!!!!

ale polecam gorąco również takie zaspoły argentyńskie [polecone przez mojego kumpla z Arge] jak:
enanitos verdes
bersuit vergarabat
kapanga
las pelotas
vivapapoo
los juanes

y kilka innych cantantes y bandos po hiszpańsku śpiewających:

amaral
el canto del loco
melendi
platero y tu
estopa
reyli barba --> o elefante [ es lo mismo]
aleks syntek
pereza con david summers y dan
ana barbara
richie valens
manu chao
hombres G

uwagaaaa!!! nie wszystkie moim zdaniem są guayes [wg mnie the best - el canto del loco, enanitos verdes, juanes, manu chao, reyli barba i platero y tu --> ale to moja subiektywna ocena]

hmm... to wszystko co pamiętam na razie
[uznałam, że natalii oreiro, enrique, ricky'iego, shakiry, aguilery etc etc etc nie muszę podawać]

życzę miłego słuchania

SaLu2

ps - ciekawe są wersje hiszpański znanych hitów jak:
* Everything I do, I do it for you [todo lo que hago lo hago por ti]
* The power of love [si tu eres mi hombre y yo tu mujer]
Ja z kolei polecam:

*Hector LaVoe
*Ruben Blades
*Willie Colon
*Jerry Rivera
*Aterciopelados
*Caramelos de Cianuro
*Ozomatli
*Lucha Reyes
*Ojos de Brujo
*Ismael Rivera
*Machito
*Los de Abajo
*Ray Barreto
+ M-clan
+ Mecano
+ Pereza
+ Chambao
+ El bicho
+ La Mala Rodriguez
+ Las Nińas
+ Kiko Veneno
+ Radio Futura
+ Nek (chociaz to Włoch)
+ Seguridad Social

i te juz wymienione :]
hę... Reggaeton to wlasnie tym muzyki...
a zespołów jest od groma i troszeczkę - pochodzą z Am. Południowej i posiadają swój rodzaj tańca.
no tak... Gasolina, Baila morena, Palante, Esto es pa ti itd.
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 381

« 

Szkoły językowe

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje