praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
..czyli ktoko mowia sa tam kriminalisci malego kaliberku..tacy co to dopiero sie ucza kryminalnego fachu..cos ukradli w szkole to szkola ich wyrzucila a ze maja obowaizek nauki to OHP ich przygarnia bo sa nieletni

Boże SettediNove, aleś Ty rozgoryczona życiem.... Niestety nie jest tak jak mówisz. Żyjemy w czasach, gdy to nie wyższe wykształcenie, ale zawód daje szansę na prace. A dzięki OHP młodzi mają szanse go zdobyć, mało tego - mogą dostawać za praktyki pieniądze, właśnie dzięki refundacjom z OHP. W której szkole masz płatne praktyki? I owszem jest to szansa dla tych, którzy mają problemy w nauce, nie widzę jednak nic w tym złego, nie każdy musi kończyć liceum. I w tym, że Hufce Pracy ułatwiają znaleźć pracę nieletnim przestępcom też jest sporo racji, no ale co w związku z tym? Lepiej pozwolić im na całkowitą demoralizację niż dać szansę na pracę i wyjście z bagna tak? Jakoś nie umiem zrozumieć Twojego toku rozumowania.
pamietaj ze nic sie nie dzijee bez ...I co cie zdziwi mam wlasnie dokladnie rakie samo zdanie co ty powyzej..tylko uwierz mi ze OHP trafiaja ostanie popluczyny"./porownuje tu do najnzszej jakosci wina o najggorszym kwasnym smaku/ i zastanow sie dlaczego mario akurat TAM ...
Do OHPu daje oferty..dla tych 'wolno myslacych..malo lotnych osob...Bo lotne osoby ida do dobrych szkol i maja ochote uczyc sie..Mario ma zapotrzebowanie na tych co malo mysla i niezbyt szybko mysla Do OHPu /kojarz nazwe z ochlapem/ trafiają głównie ci uczniowie, których pozbywają się szkoły Ochotnicze Hufce Pracy to przeżytki, relikty uprzedniej epoki. Byli aktywiści partyjni znaleźli w nich ciepłe posadki, nie zajmując się teraz niczym ważnym. Swoją działalnością rozsiane po całej Polsce hufce dublują zadania Państwowych Urzędów Pracy. To przechowalnie. Miejsca dające obibokom szkolnym możliwość przeczekania. Bez nich młodzież sobie poradzi. Umiejętności potrzebne do pracy gwarantują przecież technika albo zawodówki. Zlikwidować. Pozamykać”. Po co nam dzisiaj OHP?
Nie ma co ukrywać, wielu ludziom już od dłuższego czasu OHPy zaczęły kojarzyć się z instytucją zbędną. Powołane do życia w 1958!!!!!!! roku miały nawiązywać do utworzonych jeszcze przed wojną Junackich Hufców Pracy./czyli najtansza najnizej oplacana sila robocza..tansi byli tylkiowiezniowe z ZK/ Ich celem było zapewnienie młodym osobom pracy i umożliwienie im nabycia kwalifikacji zawodowych. Z biegiem lat na plan pierwszy zaczął się jednak wysuwać problem wychowawczy. Z czasem przestały też kojarzyć się z czymś pozytywnym. Hufce zaczęły być spychane na bok. Dziś odsuwa się je w cień niczym zbędny balast.
Powielaja prace Urzedow Pracy daja zatrudnienie w OHP na stolkach roznym osobom ,ktore byc moze nie maja nawet kwalifikacji do pracy z mlodzieza ..i z ramienia jakijs parti...kolesiostwo jes wszedzie..trafili wlasnie tam ..Ten TWOR nie ma racji bytu...Do OHP ida ci co chca unikanc poprawczaka czy zakladu wychowaczego..wiec nie mydlcie ludziom oczu...I wrcam do Mario...OHP zostawiam wspokoju..pomyslcie dlaczeo Mario daje oferty pracy tylko tam anie do normalnych urzedow pracy ktorych w PL jest duzo wiecej niz samych OHP..on szuka konkretnych osob..z chocby lekko zabazgrana przeszloscia..czyby swoj do swego ciagnal????????co M. przeskrobal w mlodosci?..slabo sie uczyl?..skonczyl ledwo podstawowke?..co dziwne jest tez inna sprawa nasi polscy przestepcy mafiosi..bardzo lubia CHOWAC sie przed pod polski organami w Hiszpani..tu cos jest na rzeczy kochani..wystarczy poukladac puzzle dobrze
Tylko, że z bardzo duzo osób była rekrutowanych z Urzędów Pracy nie z OHP...
Cytat: SettediNove
pamietaj ze nic sie nie dzijee bez ...I co cie zdziwi mam wlasnie dokladnie rakie samo zdanie co ty powyzej..tylko uwierz mi ze OHP trafiaja ostanie popluczyny"./porownuje tu do najnzszej jakosci wina o najggorszym kwasnym smaku/ i zastanow sie dlaczego mario akurat TAM ...
Do OHPu daje oferty..dla tych 'wolno myslacych..malo lotnych osob...Bo lotne osoby ida do dobrych szkol i maja ochote uczyc sie..Mario ma zapotrzebowanie na tych co malo mysla i niezbyt szybko mysla Do OHPu /kojarz nazwe z ochlapem/ trafiają głównie ci uczniowie, których pozbywają się szkoły Ochotnicze Hufce Pracy to przeżytki, relikty uprzedniej epoki. Byli aktywiści partyjni znaleźli w nich ciepłe posadki, nie zajmując się teraz niczym ważnym. Swoją działalnością rozsiane po całej Polsce hufce dublują zadania Państwowych Urzędów Pracy. To przechowalnie. Miejsca dające obibokom szkolnym możliwość przeczekania. Bez nich młodzież sobie poradzi. Umiejętności potrzebne do pracy gwarantują przecież technika albo zawodówki. Zlikwidować. Pozamykać”. Po co nam dzisiaj OHP?
Nie ma co ukrywać, wielu ludziom już od dłuższego czasu OHPy zaczęły kojarzyć się z instytucją zbędną. Powołane do życia w 1958!!!!!!! roku miały nawiązywać do utworzonych jeszcze przed wojną Junackich Hufców Pracy./czyli najtansza najnizej oplacana sila robocza..tansi byli tylkiowiezniowe z ZK/ Ich celem było zapewnienie młodym osobom pracy i umożliwienie im nabycia kwalifikacji zawodowych. Z biegiem lat na plan pierwszy zaczął się jednak wysuwać problem wychowawczy. Z czasem przestały też kojarzyć się z czymś pozytywnym. Hufce zaczęły być spychane na bok. Dziś odsuwa się je w cień niczym zbędny balast.
Powielaja prace Urzedow Pracy daja zatrudnienie w OHP na stolkach roznym osobom ,ktore byc moze nie maja nawet kwalifikacji do pracy z mlodzieza ..i z ramienia jakijs parti...kolesiostwo jes wszedzie..trafili wlasnie tam ..Ten TWOR nie ma racji bytu...Do OHP ida ci co chca unikanc poprawczaka czy zakladu wychowaczego..wiec nie mydlcie ludziom oczu...I wrcam do Mario...OHP zostawiam wspokoju..pomyslcie dlaczeo Mario daje oferty pracy tylko tam anie do normalnych urzedow pracy ktorych w PL jest duzo wiecej niz samych OHP..on szuka konkretnych osob..z chocby lekko zabazgrana przeszloscia..czyby swoj do swego ciagnal????????co M. przeskrobal w mlodosci?..slabo sie uczyl?..skonczyl ledwo podstawowke?..co dziwne jest tez inna sprawa nasi polscy przestepcy mafiosi..bardzo lubia CHOWAC sie przed pod polski organami w Hiszpani..tu cos jest na rzeczy kochani..wystarczy poukladac puzzle dobrze

....,despues 1989, są inkubatorem dla ludzi, którzy nie potrafią układać towaru na półkach w supermercado, nie umieją jezdzić autami żeby można było sprzedać wpółczesny towar dla sowojego jefe, nie umieją napisać la nota z handlu, zrobić rysunek żeby można sie nim pochwalić, mieszkają za górami i lasami ,więc są super wytrzymali....
edytowany przez VeroxCreezus: 27 cze 2012
Cytat: Kamila_26
Tylko, że z bardzo duzo osób była rekrutowanych z Urzędów Pracy nie z OHP...
i bardzo dobrze...Tak powinno byc! wlasnie o tym pisalam
cytuje:"Boże SettediNove, aleś Ty rozgoryczona życiem" a wcale nie ..bo mi nawet do glowy nie przyjdzie schylac grzbiet po truskawke rosnaca przy ziemi./i to na obcej ziemi/.no moze w dziecinstwie w polskim ogrodeczku u cioci..biegalam po truskawki i nie mytymi obkladalam bulke z maslem./.niczym pomidorem. ... kochalam jesc bulkie z maslem i truskawkami...To moj smak z dziecinstwa

Kościół istnieje od ponad 2000 lat i co? Też powinno się go wycofać i zamknąć? Ej Setti... powinnaś pisać literaturę fantasy...
slyszalas przepowiednie sw Malchiasza?..kosciol sam zniknie..wcale nie trzeba go zamykac..tj tak jak w przypadku organu nie uzywanego..sam zanika :D Odnośnie ostaniego papieża przepowiednia nie ogranicza się tylko do łacińskiego pseudonimu, ale podaje dłuższą informację: "In persecutione extrema S.R.E. sedebit Petrus Romanus, qui pascet oves in multis tribulationibus: quibus transactis civitas septicollis diruetur, et Iudex tremendus iudicabit populum suum. Finis". Co możemy przetłumaczyć następująco: "W czasie najgorszego prześladowania Świętego Kościoła Rzymskiego zasiądzie Petrus Romanus [Piotr Rzymianin], który będzie paść owce podczas wielu utrapień, po czym miasto siedmiu wzgórz zostanie zniszczone i straszny Sędzia osądzi swój lud. Koniec." A zatem zgodnie z "Proroctwem św. Malachiasza" już niebawem czeka nas Paruzja. No cóż... Będziemy mogli się przekonać, czy to prawda http://www.kosciol.pl/article.php/2[tel]To naprawde pasjonujace..zetknelam sie zta przepowiednia w latach 90 Kto będzie ostatnim papieżem?

Przepowiednia św. Hieronima głosi, że ostatnim papieżem zostanie młody kardynał Piotr Rzymianin. Jego papiestwo ma trwać, aż do Apokalipsy, o czym świadczą słowa św. Malachiasza: „W czasie najgorszego prześladowania Świętego Kościoła Rzymskiego, na tronie zasiądzie Piotr, który będzie paść owce swe podczas wielu cierpień, po czym miasto siedmiu wzgórz zostanie zniszczone i straszny Sędzia osądzi swój lud..
http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/horoskop-sennik/przepowiednie-co-przepowiedzia-sw-malachiasz,47_34737.html
Amen....
A ja bym bardzo chciala, zeby nastapil koniec swiata za mojego zycia...nie zniose spokojnie przemijania i smierci...to dla mnie zbyt okrutne i upokarzajace...

Czesc Sette :)
A ja bym chciała wrócić do wątku o truskawkach bo chyba wam się coś pomyliło...a Biblie to ja mam w domu i sobie mogę poczytać przepowiednie i te inne...Boreczek11 daj spokój nie warto ,szkoda twoich paluszków na klikanie widzisz ze tu jedno bagno sie zrobiło...

może i masz rację, ile można słuchać psychotyków:) Do usłyszenia za rok, gdy młody narybek będzie pytał, co zabrać to Hiszpanii:)
O, wypraszam sobie, ja z bagna nie pochodze...
hola Marsh...:D
skoro rok temu Bruksela dala zakaz pracy Rumunek/Rumunow w Hiszpani Wprowadzony zakaz jest pierwszym w historii, Komisja Europejska tłumaczy, że podjęta decyzja jest odpowiedzią na problemy z jakimi zmaga się Hiszpania. W ostatnim roku PKB Hiszpanii zanotowało spadek o 3,9 proc., poziom bezrobocia także się podniósł i wynosi obecnie ponad 24 proc.i jest najwyzsza stopa bezrobocia w calej UNI (średnia UE wynosi 9,4 proc.).....w zwiazku z obecnym kryzysem mozemy sie spodziewac ze dadza zakaz rowniez dla nowej 10 w Unii..stra 15 stke pozostawia zprzywilejami jak wczesniej...wystrczy dobrze czytac co Unia kombinuje jak nic walana nas w rogi i polozna na sa laske ..chyba tylko Mario zalezy/bo wozi te truskawkow cytrusowe oferty do polskich OHaPów..ja nawiedzony..by zarabia po przewalce 30 zlociszy na jednym polskim jeleniu/lub mowiac grzeczniej łosiu ...W koncu i dla Mario biznes sie kiedys przestanie oplacac w Hiszpani jest tyle osob bezrobotnych ..ze grzechem jest nie dac swojakom zarobic, tylko ciagnac Polakow spod ruskich granic,jak to robi Mario Czasowy zakaz pracy Rumunów w Hiszpanii ma trwać do 31 grud 2012 roku i nie będzie dotyczyć obywateli Rumunii, którzy już są zatrudnieni.Hiszpański rząd realizuje szereg reform rynku pracy, aby zmniejszyć bezrobocie. Dotyczą one m.in. cieć wydatków socjalnych, zamrożenia podwyżek płac...chinskie truskawki nadchodza....az strach bedzie to jesc.Hiszpania tonie..bez pracy jest juz co 4 Hiszpan,to sa realia Hiszpanie i Portugalczycy uciekają do byłych kolonii
Oburzeni odlatują
Nie tylko Polacy wyjeżdżają za pracą. Tysiące młodych Portugalczyków i Hiszpanów emigrują do Angoli i Brazylii. Europa ich nie potrzebuje, za to Afryka i Ameryka witają z otwartymi ramionami...

Więcej pod adresem http://www.polityka.pl/swiat/analizy/1525887,1,hiszpanie-i-portugalczycy-uciekaja-do-bylych-kolonii.read#ixzz1zDtYMNkq
..... W Hiszpanii, która przez ostatnich 10 lat była krajem przyjmującym imigrantów z Ameryki Łacińskiej, Afryki, Azji (w ciągu dekady przybyło ich 5 mln), emigracja do byłych kolonii w Ameryce Łacińskiej to temat tak nowy, że trudno wciągnąć w rozmowę na ten temat jakiegokolwiek eksperta. Liczby mówią jednak same za siebie. Według danych konsulatów hiszpańskich w Argentynie, co miesiąc przenosi się tam na stałe 1,2 tys. Hiszpanów. – Emigrant to zazwyczaj mężczyzna w wieku 25–35 lat, często inżynier, architekt albo informatyk – mówi Marta López-Tappero, ekspertka z działu mobilności międzynarodowej firmy Adecco. – Młody człowiek z apetytem na nowe doświadczenia i przeżycia. Z odrobiną samozaparcia, bo sfinalizowanie roboty papierkowej związanej z wyjazdem bywa żmudne i kosztowne....

...skoro tylu Hiszpanow z dyplomami wyjezdza..to pewnie ci bez dyplomow wezma sie wreszcie za rwanie truskawek inaczej byloby ich zachowanie nie logiczne,nie beda mieli co do garnka wlozyc :D
na pewno nie przeoczyliscie ze podobnie zachowala sie Szwajcarai w stosunku do Polakow i od 1 maja br. Szwajcaria wprowadzila limity na pobyt dla obywateli nowych krajów Unii Europejskiej, czyli: Polski, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Słowenii i Słowacji. Limit bedzie obowiazywal do 2014 roku..tylko patrzec jak Bruksela przystanie na propozycje Niemiec Francji Hiszpani i Wloch w tym samym wzgledzie ..z przeciekow slyszymy, ze juz o tym zadecydowali..kiedy oglosza?..pewnie niedlugo
hejka jestem w hiszpani i szukam pracy czy ma ktos moze jakies namiary na prace najlepiej w andaluzi od lipca?prosze was o odpowiedzi pozdrowionka
oj zycze powodzenia, ciezko bedzie - wszelkie prace w polu pokonczone, jedynie w turystyce lub sprzataniu czy opiece nad starszymi.
Ja też własnie szukam,tyle tylko ze ja jestem w Polsce,ale chętnie bym podjęła prace w Hiszpanii, słyszałam coś o oliwkach w Sewilli,ale to dopiero od września chyba,ja dodam ze nie znam języka,(no znam podstawy) także tym bardziej będzie mi trudno coś znaleźć
moze jakies sliwki ,winogrona maliny co kolwiek?bede wdzieczna
a te oliwki to masz jakies namiary zielonooka20?
winogrona, maliny to pewnie okolo połowy września sie ruszą. oliwki moze listopad
dzieki cati! jak bedziecie miec namiary na co kolwiek bede wdzieczna
no ja nie mam namiarów, poszukaj moze na stronie dromadera cos sie znajdzie.
cześć:)znalazłam aktualna ofertę
praca w hiszpanii od jutra - Nowy Sącz
Lokalizacja:
Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
Data opublikowania:
[tel]
praca w hiszpanii, zbiory owocow ,
przejazd , zakwaterowanie, ubezpieczenie.
8.90 euro godzina. walencia. hiszpania
e [email]
tel:[tel]
Ja dzwoniłam wyjazd jest tylko 15 lipca, także trzeba się spieszyć,bilet kosztuje 600 zł z Wrocławia
Ja prawdopodobnie pojadę,a TY? :)
Dajcie sobie spokój z takimi ogłoszeniami, ściema na 200% ;]
dlaczego tak myślisz?
Takie oferty pojawiają się co chwilę, praktycznie wszystkie to wałek, zresztą stawka nierealna - 8,90e/h, co najmniej o 3 euro za dużo ;] Koleś chciał od Ciebie pieniądze za mieszkanie czy coś podobnego?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego