praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
na bilet,a pieniądze za mieszkanie ubezpieczenie, wszystko jest odciągane z wypłaty, nie mam jak tego sprawdzić czy to rzeczywiście wałek,strach jechać tak w ciemno,ale gdzie indziej szukac realnych ofert pracy?to ogłoszenie znalazłam na praca.owi.pl
to wałek napewno, tylko jak sprawdzic takich ogłoszeniodawców.
i na co to jest?jakie owoce, warzywa? moze czosnek? ale to niemozliwe, tyle sie nie płaci tam za godzinę.
Cytat: zielonooka20
na bilet,a pieniądze za mieszkanie ubezpieczenie, wszystko jest odciągane z wypłaty, nie mam jak tego sprawdzić czy to rzeczywiście wałek,strach jechać tak w ciemno,ale gdzie indziej szukac realnych ofert pracy?to ogłoszenie znalazłam na praca.owi.pl

Popatrz na innych forach o Hiszpanii, co chwilę są takie historie z tymi ogłoszeniami - albo ktoś jedzie i pracy w ogóle nie ma, albo ''pracodawcy'' chcą pieniądze na mieszkanie i po wpłacie kontakt się urywa ;] Tutaj ta stawka jest z kosmosu, jakby napisał 4,90 to byłby bardziej wiarygodny ;)
wlasnie takie oferty pracy! powinny wzbudzac najwyzsza nieufnosc..jesli na samym poczatku slyszy sie o pienidzach ze trzeb za cos uiscic/ zaplacic /oplacic na samy wstepie to powinno wlaczyc dzwonek alarmowy w mozgu.. czerwona lampke ostrzegawcza ....naiwnych nie sieja sami sie rodzą
hej zielonooka fakt stawka nierealna chyba ze 8.90 i poodciaga cos z tego zadzwonie tam tez i zapytam na co to i co to za firma.
moze byc to wycieczka za 600zł w jedną stronę, lepiej takim nie ufać, bo będac tam bedziecie jeszcze wiecej potrzebowac zeby sie wydostac stamtąd
Cytat: zielonooka20
cześć:)znalazłam aktualna ofertę
praca w hiszpanii od jutra - Nowy Sącz
Lokalizacja:
Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
Data opublikowania:
[tel]
praca w hiszpanii, zbiory owocow ,
przejazd , zakwaterowanie, ubezpieczenie.
8.90 euro godzina. walencia. hiszpania
e [email]
tel:[tel]
Ja dzwoniłam wyjazd jest tylko 15 lipca, także trzeba się spieszyć,bilet kosztuje 600 zł z Wrocławia
Ja prawdopodobnie pojadę,a TY? :)
ten sam telefon znalazlam przy ofercie Artura Kozakiewicza telefon kontaktowy, [tel][email] Ciudad: valencia. Zona: Polonia. Fecha: Lunes 25 de Junio de 2012, http://www.mundoanuncio.com/anuncio/praca_zbiory_owocow_1371062695.html
przynajmniej jest polskie nazwisko..czyzby nastepny Mario czy ktos uczciwy?
..hmm..praca od czerwca do stycznia?tzn ..od teraz od lipca..zbiory owocow cytrusowych w valencii od czerwca do stycznia...wiecie praca mozebyc ..propozycja uczciwa ..dlczego tak mysle bo pierwszym mailau facet ..czyli Artur podal swa date urodzenia/ doctor200579 @ yahoo.es / ..czyli jest z 20 maja 79 roku..czyli upublicznil swe dane!..a to juz pozytyw..dzwoncie do niego
..nooo.... chyba gosc na koncu nie bedzie chcial pokazac wam... GESTU KOZAKIEWICZA?!
Może kolega by się odezwał na forum i uspokoił potencjalnych chętnych na wyjazd. Pozdrawiam.
Nawet pół miliona Polaków wyjedzie w tym roku do pracy sezonowej. Od otwarcia rynku pracy dla Polaków, Niemcy, jako cel wyjazdu zarobkowego zyskują na popularności. Znacznie mniej osób podejmie pracę w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. NAJMNIEJ Polaków chciałoby wyjechać do pracy do Włoch, HISZPANI oraz Szwajcarii. Przez długi okres czasu to właśnie na Wyspach Brytyjskich Polacy poszukiwali tymczasowego zatrudnienia. Ten trend uległ jednak zmianie. Dziś UK przestało być dla Polaków pracowniczym Eldorado. Rodacy znacznie chętniej podejmują zatrudnienie w innych krajach. W rankingu prowadzą Niemcy.

– Niemiecki rynek pracy staję się coraz bardziej chłonny, jest na nim najwięcej ofert dla Polaków. Dziś tamtejszy rynek pracy dysponuje 499 tys. wolnych etatów (…). Niemcy to popularny kierunek także ze względów finansowych. Dziś można zarobić tam średnio 9 euro za godzinę – powiedział Gazecie Wyborczej Artur Regan rzecznik prasowy Work Express, oferującej pracę za granicą.

Budnesagenture fur Arbeit podaje, że od roku 2011 zanotowano wzrost w branżach najbardziej obleganych przez Polaków: produkcyjnej, budowlanej oraz w logistyce. Tylko na kierowców tirów czeka w Niemczech 22 tysiące etatów.

Na kolejnych miejscach, jeśli chodzi o kraje, w których Polacy szukają pracy sezonowej, uplasowały się: Francja i Holandia. Najmniej rodaków chciałoby pracować we Włoszech, Hiszpanii i Szwajcarii.

Według sondy przeprowadzonej w pierwszych dniach czerwca wynika, że najwięcej Polaków chciałoby pracować w wakacje w Niemczech (19,8%), Francji (17,6%), Holandii (15,6%) oraz Wielkiej Brytanii (14,1%). Przyjechać „na saksy” do Włoch pragnęło jedynie 2,1% respondentów.
http://www.naszswiat.net/wiadomoci/polska/4873-polacy-ju-nie-chc-przyjeda-na-saksy-do-woch.html
ka
Cytat: Marcin_osw
Może kolega by się odezwał na forum i uspokoił potencjalnych chętnych na wyjazd. Pozdrawiam.
trzeba by zadzwonic do niego powiedziec ze jest o nim tu wpis by dal znac bezposrednio do zainteresowanych tu na forum
skandynawskie zasilki dla bezrobotnych sa naj naj... :D
http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,67738,1[tel],Zasilek_dla_bezrobotnych__gdzie_maja_raj.html
Cytat: zielonooka20
cześć:)znalazłam aktualna ofertę
praca w hiszpanii od jutra - Nowy Sącz
Lokalizacja:
Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
Data opublikowania:
[tel]
praca w hiszpanii, zbiory owocow ,
przejazd , zakwaterowanie, ubezpieczenie.
8.90 euro godzina. walencia. hiszpania
e [email]
tel:[tel]
Ja dzwoniłam wyjazd jest tylko 15 lipca, także trzeba się spieszyć,bilet kosztuje 600 zł z Wrocławia
Ja prawdopodobnie pojadę,a TY? :)

NIE DAJCIE SIE NABRAC!!!! ZOBACZCIE CO TU PISZA: http://hiszpania-online.com/phpBB2/viewtopic.php?p=44337#44337
dzięki Milena,dobrze ze się nic nie wpłaciłam,pozostaje dalej szukać pracy,jest dużo ofert w internecie, ale jak widać są one nie pewne,i nie warto z nich korzystać,bo nie wiadomo na kogo się trafi,a pieniędzy szkoda
Cytat: SettediNove
..hmm..praca od czerwca do stycznia?tzn ..od teraz od lipca..zbiory owocow cytrusowych w valencii od czerwca do stycznia...wiecie praca mozebyc ..propozycja uczciwa ..dlczego tak mysle bo pierwszym mailau facet ..czyli Artur podal swa date urodzenia/ doctor200579 @ yahoo.es / ..czyli jest z 20 maja 79 roku..czyli upublicznil swe dane!..a to juz pozytyw..dzwoncie do niego
hehe jeżeli ktoś pisze w swoim E-mailu " Doctor" to może to być tylko ginekolog amator :D a nie ktoś kto załatwia prace w polu - życze powodzenia tym co na to nabiorą sie bo i stawka za godz tez jakaś za wysoka
dr..moze miec z wyksztalcenia..w koncu ma 33 lata.co do stawki masz racje to wlasciwie stawka NIEMIECKA a nie hiszpanska..jak mowi cytowany powyzej Artur Regan rzecznik prasowy Work Express, oferującej pracę za granicą.
http://workexpress.pl/ zwroccie uwage ze Niemczech jest tylko 7 proc bezrobocie

Hej!
Dostałam sms z biura Mario, że zbierają ludzi na paczkowanie brzoskwiń 12.07 wyjazd. Szczegółów nie znam, aby się z nimi zapoznać trzeba zadzwonić do Mario. Dla tych co się doczepią (Sette...) nie naganiam ludzi, tylko informuję, że takie coś jest, bo parę dziewczyn pytało tu o pracę.
praca w hiszpanii, zbiory owocow ,
przejazd , zakwaterowanie, ubezpieczenie.
8.90 euro godzina. walencia. hiszpania
e [email]
tel:[tel]
był ktos tam ? a czy moze sie wybiera teraz 15 lipca ?
edytowany przez David878: 07 lip 2012
Szukacie Mario ? ... http://www.facebook.com/pracahiszpania.truskawki
no prosze ,216 przyjacol!..pewnie czesc z nich pisze pozytywne opinie, tu na forum
Cytat: Boreczek11nightwish1
Hej!
Dostałam sms z biura Mario, że zbierają ludzi na paczkowanie brzoskwiń 12.07 wyjazd. Szczegółów nie znam, aby się z nimi zapoznać trzeba zadzwonić do Mario. Dla tych co się doczepią (Sette...) nie naganiam ludzi, tylko informuję, że takie coś jest, bo parę dziewczyn pytało tu o pracę. ..no wlasnie..wyslal ci SMSa..cholercia! a dlaczego pali glupa i nie odpowiada na tel,jak inni ludzie dzwonia do niego!!???? i co znowu bedzie chcial zaliczke ????
rzeczywiscie cos jest nie tak :jego mejl to [email]
jego numer telefonu to + 34 6[tel]
w jego mejlu widnieje imie i nazwisko lucas krupa .. a gdzie indziej przedstawia sie jako kozakiewicz artur i jeszcze jako marian santmare http://hiszpania-online.com/phpBB2/viewtopic.php?p=44337#44337 widocznie to tez taki sam typ jak mario ze che by mu kazdy sprezentowal 3 dychy..nie powie: pozycz mi..bo go nie znasz i nie dasz..obieca ci prace i chce zaliczke....oszustwo stare jak swiat


Nie On mi wysłał smsa, tylko ktoś z Jego biura, ponieważ wcześniej korzystałam z ich usług to pomyśleli o mnie teraz. Tyle w temacie, a Ty Setti... dorabiaj sobie bajki jakie tylko chcesz.
hej wszystkim z tym doktoorkiem to sciema bo nawet nie odbiera juz tel.a co z tym Mariem czy ktos jechal od niego juz.bo miesiac temu dziewczyny jechaly na lleride bo obiecywal prace i do tej pory czekaja na nia tam ,musza placic po 100 za lozko.
ten wyjazd co ten pan proponuje za 600zł to jest oszustwo nalezy on do bady ludzi co umieszczaja ogłoszenie a jak wtłaty sie dokona to kotakt z nimi znika wiem po sobie tylko ja wpłaciłam mniej bo do niemiec miałam jechac wpłaciłam w ponidzałek a dzis juz miałam jechac i co siedze w domu a mija droga w najblisztm czasie to bedzie komisariat policji zgłosic wyłudzenie ostrzegam jeszcze przed mejlami katarzyny michalik ,anety kamiskej .nowak kimta itp.... sa to
Cytat:
Praca polega na sadzeniu, podlewaniu, pielęgnacji, przycinaniu,

myciu i pakowaniu kwiatów, dbaniu o porządek oraz wykonywaniu

prostych czynności. Pracuje się zarówno na hali jak i na polu, na zmianę.

Umowa trwa minimum dwa miesiące. Możliwość zatrudnienia na stałe.

Za każde przepracowane dwa tygodnie pracownikowi należy się jeden dzień płatnego urlopu.



Pracuję się w godzinach od 7:00 do 15:00-19:00, od ośmiu do dwunastu godzin dziennie,

(zależy od pracownika) siedem dni w tygodniu. W trakcie dnia jest przerwa obiadowa

od 11:15 do 12:00. Jest możliwość wykupienia ciepłych obiadów za 2 euro dziennie.



Zakwaterowanie jest oddalone o niecały kilometr od miejsca pracy, płatne

14 euro tygodniowo, są to kamienice z pokojami 2, 4 oraz 6 osobowymi po generalnym remoncie

w 2010 roku. Na trzy pokoje przydzielona jest łazienka z prysznicem oraz kuchnia z aneksem

kuchennym, pralką i pełnym wyposarzeniem. 200 metrów od miejsca zamieszkania znajduje się

sklep z przyzwoitymi cenami.



Stawka za godzinę pracy wynosi 7.20 euro (netto). Wynagrodzenie jest wypłacane

co sobote do ręki lub na konto, w pierwszy dzień pracy jest możliwość pobrania

zaliczki 50 euro.



Wyjazd do Geseke odbędzie się 8 lipca autokarem z dworców PKS w Radomiu, Kielcach,

Czestochowie, Opolu i Wrocławiu. Nie jest wymagana znajomość języka obcego

Bielet po zarezerwowaniu miejsca jest bezpłatny. Można dojechać na własną rękę.

Umowa ze zleceniobiorcą zostanie podpisana na miejscu, 9 lipca.



Każda dziesięcioosobowa grupa pracowników ma swojego polskiego koordynatora

z którym można załatwiać różne sprawy i problemy. Przez pierwsze dni pracy

będzie on pomagał w zaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy.



W związku z dużym zainteresowaniem ofertą pracy, od każdego chętnego

wymagana jest kaucja w wysokości 10 euro (43zł) płatna na konto.

Nie jest to duża kwota a daje nam pewność iż chętny jest zdecydowany na

podjęcie pracy na naszej plantacji i stawi się w wyznaczonym terminie w umówionym miejscu.

Po zaksięgowaniu przelewu na koncie automatycznie rezerwujemy miejsce.




Dane do przelewu:


mbank

Aneta Kamińska

Wrocław 50-001

ul. Podgórna 16/3

37 114[tel]


W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko osoby dokonującej rezerwacji.

aby przyspieszyć ten proces zalecamy wysłanie na nasz e-mail skanu lub zdjęcie dowodu wpłaty,

aby nie czekać na zaksięgowanie przelewu. Z każdym chętnym będziemy się kontaktować indywidualnie

telefonicznie po wyczerpaniu wolnych miejsc w celu ustalenia szczegółów dotyczących wyjazdu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na e-mail. [email]


Spóźnione zaliczki będą zwracane w ciągu 48 godzin. W przypadku gdy chętny dokona przelewu

i nie stawi się w umowionym miejscu o danej godzinie koszty rezerwacji nie będą zwracane.


pozostało 17/40 miejsc
na takie typu ogłoszenia n ie da w a c sie nabrac to mój adres [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego